•  

  A ja się pochwalę pierogami mojej mamy!
  #foodporn #pierogi #chwalesie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG_20190414_175456_784.jpg

 •  

  Ej #przegryw i inni #stulejacontent białorycerze i inne cucki.

  Kiedy dotarło do was, że kobiety uwielbiają seks nawet bardziej od mężczyzn i maja większe ciśnienie, żeby spuścić powietrze z cipy już koło liceum a od tamtego czasu regularnie wskakują na bolce bo to uwielbiaja?
  Kiedy dotarło do was, że kobiety lubią być traktowane jak szmaty i jest koniecznoscią by samiec był ligę wyżej od nich, był inteligentniejszy i lepszy, wyższy i silniejszy bo kochają uległość a nie żadne poczucie bezpieczeństwa jebane?
  Kiedy dotarlo do was, ze taki mezczyzna moze jej przypierdolic w pysk i dalej bedzie od niego uzalezniona a pierdoła będzie jej oddawał wszystko co ma i skakał jak pies to najwyżej na niego nasra kopą?
  Kiedy do was dotarło że kobiety kochają być adorowane i wychodzą z domu codziennie z myślą że poznają jakiegoś fajnego samca po to się pizdrzą?
  Kiedy do was dotarło że kobiety kochają być spierdolone jak wór kartofli plucie do ryja wsadzanie palca do dupy i wsadzanie reki do gardla napierdalanie po cyckach i gębie a na mysl o waniliowym seksie ziewaja i wola isc pospac albo cos obejrzec?

  Do mnie to dotarło jakoś jak miałem 24 lata.

  Nie wmawiajcie sobie, że istnieje coś takiego jak "szara myszka" xD
  Szare myszki nie istnieją. Te z pozoru szare myszki to są większe kurwy od takich karyn. Nawet niedawno w gorących był temat o kierowcy Ubera, który miał takie spostrzeżenia, że częściej po imprezach na mieście wozi najebane szare myszki, zarzygane albo z kilkoma bolcami, albo z koleżanką do której szara myszka mówi "tylko jak coś to powiedz mojemu chłopakowi, że byłam u ciebie na noc". A takie odjebane lachony często wracają same do domu.

  pic rel nierelatywny, to moja siostra w mojej koszulce

  pokaż spoiler chociaż w sumie pasuje do tego tematu xD


  #takaprawda #logikarozowychpaskow #szaramyszkadlaanonka to fejk
  pokaż całość

 •  

  82/100 Czym jest kocia miłość?

  Miłość jest wtedy, kiedy kot miauczy do Ciebie – to sposób na komunikację z ludźmi i oznaka bliskości. Nie potrafią mówić ludzkimi słowami, ale gdy do nich często mówisz, uczą się odmiaukiwać Ci w różnych tonacjach i dźwiękach.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot wylizuje Ci włosy i brodę. Wzajemne wylizywanie się dotyczy tylko kotów blisko ze sobą związanych, tak robi kocia mama względem swoich dzieci oraz koty zaprzyjaźnione. Gdy mruczek liże Cię po dłoniach lub wylizuje Ci włosy – to kolejny koci sposób na zacieśnianie wzajemnych więzi.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot ociera się o Twoje nogi, to oznaka atencji i uczucia. A także naznaczanie człowieka jako należącego do danego kota.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot przynosi Ci prezenty. Oczywiście są to prezenty na miarę kota: upolowane myszy, ptaszki a czasem skarpetki skradzione sąsiadom. Kochany mruczek dba o to, byś nie cierpiał głodu i biedy.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot przewraca się na plecy, pokazując Ci swój brzuszek. I choć to nie zaproszenie do miętolenia kociego brzucha, to jest to koci sposób na okazanie Ci najwyższego zaufania. Brzuch u wielu zwierząt to jedna z delikatniejszych części ciała i najlepiej chronionych, a zatem najrzadziej wystawianych „na widok publiczny”. Pokazuję Ci mój brzuch – wierzę, że mnie nie zranisz.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot zasypia zwinięty w kłębek na Twoich kolanach. Koty potrafią spać w przeróżnych miejscach, ale na dłuższe drzemki wybierają miejsca, które uznają za bezpieczny azyl. Jeśli kot zasypia na Twoich kolanach, możesz otrzeć łezkę wzruszenia – Twój koci bóg właśnie uznał Cię za swojego bodyguarda.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot wita Cię w drzwiach. Kot doskonale rozpoznaje Twoje kroki już na schodach. Gdy klatką schodową spaceruje ktoś obcy albo sąsiad – totalnie ignorują go, nie ruszając nawet uchem w kierunku drzwi. Niektórzy twierdzą, że koty wyczuwają swoich Panów już jak ci wychodzą z pracy i czają się przy drzwiach czekając na nich :)

  Miłość jest wtedy, kiedy kot chodzi za Tobą jak piesek. Są takie koty, psio-koty, które potrzebują obecności człowieka jak powietrza. Taki kot nie opuści Cię nawet, gdy idziesz brać prysznic, a już zwłaszcza w toalecie. Towarzyszy Ci we wszystkich domowych czynnościach, dopilnuje dziecka i kotletów na patelni. Chce Cię mieć zawsze w zasięgu wzroku.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot patrzy na Ciebie, mrużąc od czasu do czasu oczy. Utrzymywanie kontaktu wzrokowego z okresowym powolnym przymykaniem oczu to kolejny sposób zdalnej komunikacji między zaprzyjaźnionymi osobnikami kocimi, a także ludźmi.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot jak baranek puca ciebie głową. Kot robi czółko tylko z tymi ludźmi, których bardzo, bardzo lubi.

  Miłość jest wtedy, kiedy kot udeptuje ciebie łapkami. To musi być kocia miłość, gdyż kotek wtedy stara się powiedzieć: kocham Cię tak, jak własną mamę.

  #100kocichciekawostek #koty #ciekawostki
  pokaż całość

  źródło: kociu (40).jpg

 •  

  Typ mnie wyprzedził gdy zjechałem na pobocze robiąc miejsce dla policji na sygnale
  #patologiazewsi

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Cavaron

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)