•  

  #muzyka #sluchajzwykopem #kiciochpyta
  Mirki i Mirabelki, szukam utworu metalowego, jedyne co pamiętam to to że w teledysku główny bohater uciekał przed ludźmi którzy byli jacyś odmienieni no i całość była dość mroczna. Teledysk maksymalnie z przed kilku lat, obejrzałem go na telewizorze z sugerowanych, i teraz nie mogę znaleźć.
  Może ktoś coś kojarzy.

 •  

  [ #rozdajo ] Moja gierka EarthX jest do czwartu w promocji na Steam, tak więc robię rozdajo, bo czemu nie xD
  Rozdaję 5 kluczy, każdy może plusować.

  Dodatkowo, jeśli duduś przegra, to dorzucam kolejne 5 kluczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jakby ktoś chciał gierkę obczaić: https://store.steampowered.com/app/1069030/EarthX/

  #earthx #gamedev #tworczoscwlasna
  pokaż całość

  źródło: newBuildings4_night.JPG

 •  

  Tyle ostatnio mówi się o #lgbt więc dorzucę swoje trzy grosze, jako że temat dotyczy mnie bezpośrednio.

  Od paru lat jestem w stałym związku - kochamy się, mamy swoje wzloty i upadki, jak każda para. Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie #rak nerki - na początku łudziliśmy się, że damy radę i jakoś przez to przejdziemy, niestety szybko okazało się, że diagnoza była za późna i jedyne co mi zostało to chemioterapia paliatywna, żeby kupić trochę czasu (więcej na tagu #shepardchoruje ). Na początku dramat, morze łez, załamka, ale życie toczy się dalej.
  Po operacji wylądowałem w stanie ciężkim na OIOMie i mimo wszelkich zgód i upoważnień mój partner nie mógł wejść nawet na chwilę, żeby mnie zobaczyć - moja matka musiała ściemnić, że jesteśmy braćmi, bo wstęp miała tylko najbliższa rodzina. Kiedy wróciłem na oddział urologiczny, z bólu nie byłem w stanie sam się wykąpać, to właśnie On pomagał mi pod prysznicem. Fizycznie nie byłem w stanie zmieniać sobie opatrunków, dlatego to On przez kilka tygodni, dzień w dzień mi z tym pomagał.
  Kiedy chemioterapia zwala mnie z nóg, to właśnie On jest przy mnie i się mną opiekuje. Kiedy dopada mnie cięższy dzień, w którym zdaję sobie sprawę z tego jak mało czasu mi zostało, to w Jego ramię się wypłakuję. Nie mogę dźwigać, więc to On robi zakupy. Przykłady można mnożyć.
  Równolegle z diagnozą dostałem w ramach darowizny mieszkanie - wyremontowaliśmy je za jego pieniądze i razem w nim zamieszkaliśmy, czekając na koniec wspólnej historii. Większość z Was pomyśli "przecież możesz spisać testament". Oczywiście, to pierwsze co zrobiłem po tym jak wykryto u mnie #nowotwor, jest tylko jeden haczyk - formalnie jesteśmy obcymi ludźmi, więc w nagrodę, po mojej śmierci będzie musiał dodatkowo zapłacić ok 80.000zł - za to wszystko, co dla mnie zrobił, to jak się mną opiekuje i wspiera, jak sfinansował remont będzie musiał jeszcze zapłacić tylko dlatego, że nie możemy zalegalizować naszego związku.

  Nie chodzimy na parady, nie wychylamy się, nie chodzimy po domach kradnąc heteroseksualnym rodzinom dzieci - chcemy tylko godnie i spokojnie żyć czy móc iść po ulicy za rękę a słyszymy, że nie jesteśmy ludźmi tylko ideologią i najlepiej jak będziemy siedzieć w domach i udawać, że nie istniejemy. Codziennie spotykam się z pogardą ze strony obcych ludzi, którym nie zrobiłem nic złego, a to co na nasz temat mówią politycy jest zwyczajnie obrzydliwe.
  pokaż całość

  źródło: Przechwytywanie.PNG

 •  

  Z cyklu #logikarozowychpaskow w #wojsko

  Mam nadzieję, że wyleci że służby.

  #wojskopolskie #rozowepaski

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1593790666626.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Cilthal

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.