echo get_user_data("description");

 •  

  Mirki z #wroclaw czy jest gdzieś na rynku lub w okolicach miejsce (knajpa, pub), w którym stoi pianino, z którego można korzystać? :)

 •  

  Drogie Mirki! Poszukuję osoby obeznanej w JavaScript, a także innymi technologiami #webdev (na duży plus znajomość WordPress), która mogłaby mi pomóc w optymalizacji i obniżeniu czasu ładowania aplikacji webowej. Oczywiście robótka odpłatna. :)

  #webdev #javascript #php #wordpress

  •  

   @getin: Używam tylko dwóch wtyczek, które są absolutnie niezbędne i właśnie chciałem aby ktoś fachowym okiem poświęcił minutkę żeby zweryfikować, czy można coś z tym zrobić.

  •  

   @januzi: Jeszcze raz zaznaczam, że tutaj nie chodzi o klasyczne przyspieszenie czasu ładowania frontu strony, gdzie oczywiście pierwsze sugestie dotyczą instalacji wtyczki cache itd. Backend szablonu używa Visual Composer oraz pluginu dostarczającego opcje szablonu oraz metaboxy. One z kolei ładują spore ilości kodu JS do obsługi samych siebie oraz zawartych kontrolek. Chodzi tutaj o przeanalizowanie ruchu zasobów podczas ładowania widoku edycji strony (gdzie ładuje się page builder i metaboxy) - np. za pomocą zakładki Performance w Chrome - i stwierdzenie, czy nie ładują one nadmiarowo zbędnych skryptów, styli, które i tak w pierwszym rzucie nie są zupełnie używane. :) pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Cinerin

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.