•  

  #anonimowemirkowyznania
  Bardzo proszę organizatorów AMW o przepuszczenie tego, bo jestem zbanowany a chciałem napisać w ważnej sprawie.

  Do rzeczy. Pośród części użytkowników panuje przekonanie, że wykop upada gdyż za dużo jest tutaj użytkowników konserwatywnych i dodawane przez nich treści są toksyczne, głupie i ogólnie nie mile widziane. W związku z tym ci użytkownicy są święcie przekonani, że coraz agresywniejsza cenzura stosowana przez moderację usprawnia jakość serwisu. No i tutaj właśnie jest błąd myślowy tej grupy. Gdyby tak istotnie było jakość wykopu powinna się z miesiąca na miesiąc poprawiać. Użytkowników powinno przybywać a sam wykop powinien być powszechnie postrzegany jako przyjazne użytkownikowi miejsce. Niestety jest zupełnie na odwrót, co dowodzi, że nie macie racji i to właśnie agresywnie postępująca cenzura jest bezpośrednią przyczyną upadku portalu Wykop.pl.

  Pozdrawiam ze sztumu: @MagnitudeZero.

  pokaż spoiler A swojego bana wyłapałem za nazwanie roszczeniową k**** użytkowniczki angielskiego Twicha, która w ordynarny sposób domagała się 5 dolarów od każdego widza, żeby mieć prawo ją oglądać i wyzywała ludzi, którzy nie chcieli tego robić. Sytuacja mega absurdalna, zorientowani będą wiedzieć o jaką "gwiazdeczkę" chodzi. Czyli tak: na wykopie nie wolno już nawet napiętnować toksycznych zachowań, jeśli pochodzą od kobiety i nawet jeśli użytkownik nie ma tu konta. Cóż pewnie mogłem nie bluzgać tylko napisać łagodniej ale byłem wzburzony tak ohydnym i antyspołecznym zachowaniem i nie było by w moim odczuciu tak dosadne jak miało być. Niektóre zachowania wśród internetowych pseudocelebrytów naprawdę zasługuję jedynie na naganę.


  #oswiadczenie #moderacjacontent #upadekwykopu

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f6f1ef3f49ad326e7b1b577
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Wesprzyj projekt
  pokaż całość

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: generalnie chyba zbyt emocjonalnie to tego podchodzicie, wykop od kilku lat już jest po prostu wylęgarnią patologicznych dyskusji i jak sobie nie odfiltrujesz 75% postów to zostaje ci czytanie prawicowych trolli (dyskusje polityczne na tym portalu były ostatnio na jakimkolwiek poziomie chyba z 10 lat temu), redpilla albo nastolatków. nie wiem, co wy chcecie ratować ani po co. to tylko portal w internecie - jeśli twórcy podjęli decyzję, że takim go chcą, to ich sprawa. ja tu wchodzę raz na miesiąc jak coś potrzebuję z konkretnego tagu.

   no i w zasadzie to jest bohaterska walka z problemem, który się samemu stworzyło - wykop w pewnym momencie pompował reklamę, naściągał masę dziwnych ludzi, starzy ogarniający odeszli a teraz udajemy, że jest fajnie i nad tym panujemy. ale nie jest i moderacja lub jej brak nie da zupełnie nic, bo ci, co mieli coś ciekawego do powiedzenia już dawno uciekli. ¯\_(ツ)_/¯
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Constantine

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.