Rudy Uparciuch.

 •  

  Czy tylko ja z rozowym nie dostalismy żadnej odpowiedzi na wniosek o wpisanie do rejestru wyborców w danym miejscu? Mial ktos taki problem?
  #wybory

 •  

  Mirki, słuchajcie mam problem. Dzisiaj w drodze do pracy na przystanku dosiadl się do mnie jakiś facet lvl chyba 40.
  Zaczął zgadywać, że co tak wcześnie tu robię. Myślałam, że tak chce zagadać bo w sumie bus się spóźniał.
  Nie chciało mi się o 5 rano z nikim gadać, więc szybko ucinalam rozmowe, ale on ciągle zaczynał jakiś nowy temat.
  Przyjechał autobus i oczywiście usiadł obok mnie. W pewnym momencie zaczął jakoś przekraczać granice i mnie dotykać po ramieniu, po kolanie. Od razu powiedziałam, że nie życzę sobie tego i żeby dał mi spokój. Wiedziałam już, że to nie jest zwykla rozmowa z jakimś randomem w trakcie drogi do pracy.
  Widział gdzie wysiadam i powiedział, że będzie na mnie czekał pod firmą jak skończę pracę. Wie o której kończę, bo ma tu kolege i wie jak tu lecą zmiany. Powiedział, że o 18 będzie czekał pod firmą.

  Co mam zrobić? Strasznie się boję i martwię. Okropnie się teraz czuję, bo jakis obcy facet mnie dotykal. Boję sie, że faktycznie będzie stał pod firmą i będzie ze mną jechał, a potem będzie widział gdzie mieszkam.
  Chyba wezwe ubera, bo serio się bardzo boję. Czuje się wręcz brudna, bo ktoś wbrew mojej woli naruszał moja przestrzeń. Mam ochotę się rozplakać ;/

  #wroclaw #gownowpis
  pokaż całość

  •  

   @konsumatumest: Jeżeli nikt nie może towarzyszyć Ci w drodze do domu, weź ubera! Spróbuj pogadać z pracodawca może wypuści Cię wcześniej z pracy i pojedziesz do domu o innej godzinie. Doskonale wiem co czujesz Mierabelko! Polecam tez „udawanie rozmowy przez telefon” podczas takiej sytuacji, Typ nie będzie mógł złapać kontaktu, ja tak robiłam i skutkowało

   +: Bellie
  • więcej komentarzy (190)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Cyckiem_w_twarz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)