No cytrynka sama w sobie

 •  

  Jestem wkurwiony na ten garnek za ponad 5 tys zł więc robię #rozdajo
  Miał być zajebisty kombajn a to gówno nie potrafi ubić śmietany tylko masło wychodzi a w dodatku te mieszadło podczas wibracji wypadło i noże zrobiły swoje. Jest to TM6 thermomix.

  Zieloni co założyli konto w ostatnich 24h wypad.

  Losowanie niebawem.

  Nie mam czasu na poczty i inne stanie w kolejkach więc tak jak przy poprzednim rozdajo (z innego poprzedniego konta) Twoim zadaniem będzie przygotowanie i opłacenie paczkomatu a ja tylko po drodze wsadzam ten garnek do skrzynki i tyle. pokaż całość

  źródło: 1596997561562.jpg

 •  

  Miraski kurwica mnie wzięła dzisiaj.

  Moja zona przeszła dziś samą siebie.
  Prowadzę warsztat samochodowy, zatrudniam parę osób. Miejscowość mała ale jakoś się kręci i na tyle, że żona nie musi pracować, zresztą nigdy nie pracowała.
  Dzieci nie mamy więc leży sobie w domu i pachnie. Jakieś wyjścia z koleżankami itp. kosmetyczka, spa. Wartości pieniądza nigdy nie poznała ale póki suchego chleba jeść nie musimy to się nie odzywam,
  Ostatnio siedzę sobie na warsztacie i załatwiam papierkową robotę. Przychodzi do mnie pracownik i mówi, że jakaś kobieta się awanturuje i żebym przyszedł. Okazało się, że przyjechała jakaś baba i chciała remont silnika zrobić, no to chłopak jej powiedział cenę orientacyjną ile będzie kosztować, a ona awanturę, że moja żona mówiła, że zrobię jej to za 500zł. I że chce z moją żoną rozmawiać więc pracownik przyleciał do mnie bo nie wiedział o co chodzi a numeru do żony mojej nie ma. Ja pierwszy raz babę na oczy widziałem, więc wypieprzyłem ją do domu (z pełną kulturą oczywiście) Postanowiłem, że jak wrócę do domu to zapytam żonę o co chodzi.
  NIe musiałem pytać, bo już od progu jak wszedłem słyszę hurrr durrr, jaki z Ciebie cham i prostak jak potraktowałeś moją przyjaciółkę.

  Okazało się, że na wieczorze wspólnym jakiś jak się babeczki spotkały to wywiązał się jakiś temat a propo mechaników. No i jedna koleżanka żony powiedziała, że jej mechanik powiedział, że remont silnika musi zrobić i że krzyknął sobie 2 tysiące. No a żona oczywiście, żeby pokazać się, jaka to ona fajna nie jest to od razu wypaliła- słuchaj, mój mąż prowadzi zakład mechaniczny, pojedź i powiedz że ode mnie jesteś to Ci zrobi to za 500 cebulionów. Oczywiście żona na mechanice nie zna się ani tym bardziej na cenach a na warsztacie może raz była jak klucze zgubiła do domu i podjechać musiała do mnie po moje, Ale przed koleżankami się musiała pochwalić jakie to ona ma możliwości. I jedzie po mnie, że co mi zależy żebym jej zrobił ten remont tego silnika. Nawet argumenty nie docierają, że nawet na części za tą cenę nie będę miał a do interesu nie będę dokładał bo to jej koleżanka i chce się pokazać. Trzeba było myśleć wcześniej, ale ona teraz piłuje pazurki i obrażona, mamy ciche dni bo na idiotkę przeze mnie wyszła. Nosz kur...

  Powiedziałem, że może ja pójdę do kolegi mojego i powiem mu, że mu żona za 5 zł na godzinę gary pozmywa i wysprząta dom to tylko stwierdziła że jestem cham i prostak.

  Chyba będę musiał niedługo zadzwonić na policję i powiedzieć, że udusiłem żonę...

  #logikarozowychpaskow
  #januszebiznesu
  #zalesie
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika CytrynowaKobieta

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)