CAPSLOCK CREW LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

 •  

  DZIEŃ 8/100

  Student zoologii zdaje egzamin.
  Znany z niekonwencjonalnego poczucia humoru profesor zadaje podchwytliwe pytanie:
  - Czy krowie można zrobić skrobankę?
  Zaskoczony student zapomina języka w gębie i oblewa.
  Wieczorem w barze topi swój smutek w alkoholu.
  Po trzech kolejkach barman nachyla się nad nim i mówi:
  - Pan to ma chyba jakiś problem.
  Student odpowiada:
  - A czy krowie można zrobić skrobankę?
  Na to barman ze współczuciem:

  pokaż spoiler - Chłopie, ale żeś się wkopał...


  #suchar #100dnisucharow

  Hejka! Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak wielkiego zainteresowania moim wyzwaniem. Dziękuję Wam za wszystkie plusy i miłe komentarze! Jednak z dużą popularnością wyzwania wiąże się też ogromna liczba osób na liście wołania. W tej chwili jest Was ponad 1660! Spędzam wiele czasu na moderowaniu listy oraz wołaniu osób do nowych wpisów, gdyż będąc zielonką nie mogę korzystać z Mirkolisty. W związku z tym zamykam zapisy do listy wołania do czasu, aż będę mógł korzystać z Mirkolist. Przepraszam wszystkie osoby, które by się chciały zapisać, ale mam też inne obowiązki i nie mam tyle czasu aby moderować listę, która stale się powiększa. Samo wołanie zajmuje sporo gdy wszystko trzeba robić ręcznie. Osoby, które już są na liście nie muszą się niczym martwić. Będziecie wołani do końca wyzwania. Kiedy nareszcie będę mógł skorzystać z Mirkolist przerzucę tam całą listę wołania, a nowe osoby będą mogły się zapisać. Dziękuję za zrozumienie i życzę wszystkim miłego dnia (ʘ‿ʘ)
  pokaż całość

 •  

  Wieś Paproć Duża w powiecie zambrowskim. W centrum znajduje się kościół i szkoła.
  #wies #losowawies #googlemaps #geografia

  źródło: paproc.JPG

 •  

  #coolstory #przegryw #stalking #stalker #stulejacontent #stuleja dodaję #warszawa bo te okolice

  Wyszła ściana tekstu, TL;DR na dole, ale warto przeczytać.

  Miraski, co się wczoraj odjaniepawliło to do tej pory nie mogę uwierzyć.
  Tytułem wstępu, ani ja ani moja dziewczyna nie jesteśmy jakieś 10/10, takie przeciętniaczki normiczki, swojej bym dał wypadkową 7/10, sobie jakieś 6/10 bo mam kartofel zamiast nosa.

  Moja ukochana jest artystą digitalowym, pracuje w branży, ma też aktywny profil na instagramie gdzie wrzuca swoje prace i ewentualnie swoje zdjęcia jak łaknie atencji, ot norma u kobiet.

  W zeszłym roku, jakoś w marcu 2017 to jest, zaczął do niej pisać jakiś rusek, tradycyjna stulejarska gadka, zakochał się, wyjdź za mnie itp itd.
  Zaczynał być dosyć natarczywy, stwierdziłem że zadzwonię (podał jej swój numer, keksimusmaksimus.jpg) i natręta odgonię.
  Po tej akcji ucichło, różowy rozdzielił profil z pracami i profil prywatny, ten drugi zmienił na jakiśtam że musi się zgodzić - nie ogarniam za bardzo instagrama.

  O akcji zapomnieliśmy, żyliśmy sobie normickim życiem bez większych zmartwień.

  Aż do wczorajszego wieczora, gdzie moja dziewczyna wracając do siebie (Ja mieszkam w Wawie, ona jakieś 40km na północny wschód, okolice Serocka) otrzymała od znajomego informację, że jakiś rusek/ukrainiec jej szuka.
  Pierwsza myśl - ten stalker. Nie myśląc wiele, wsiadłem w auto, podjechałem po dwóch znajomych dodatkowo ich budząc, bo to już po 22 było i w drogę.

  Zabrałem dziewczynę, podjeżdżamy pod miejsce gdzie rzekomo się kręci ten ukrainiec.
  Dobra, żeby się za bardzo nie rozpisywać - pod remizą stali jej znajomi i chłeptali piwko (znajomi z widzenia, takie wioskowe hehe chłopaki, znacie ten typ) a obok zardzewiała łada na rosyjskich blachach.

  Chciałem od razu zastosować wpierdol wychowawczy + wariant turystyczny, ale moja stwierdziła że z nim pogada, a my mamy groźnie wyglądać.

  Koleś przyjechał w ciemno z Rosji, porozumiewali się za pomocą translatora, z tego co zrozumiała to nie z Kaliningradu tylko z tej właściwej, kontynentalnej.
  Mimo że stałem obok to wyskoczył do niej z kwiatami, wyznawał jej miłość i chciał ją zabrać ze sobą xD
  Został spławiony, kazała mu więcej się nie pokazywać i o niej zapomnieć. O dziwo przeprosił ją xDD i sobie pojechał.

  Jak pojawi się znowu w okolicy to mam pierwszy wiedzieć, nie bardzo wiem co z tym zrobić.
  Wracając do domu zajechałem na najbliższą komendę żeby dopytać czy można coś z tym zrobić w świetle prawa.
  Miły Pan Policjant miał niedowierzanie w oczach i spytał mnie dosłownie skąd się takie zjeby genetyczne biorą xd.
  Niestety w tym momencie nie robi nic złego, nie jest to stalking ani jakieś utrudnianie etc, trzeba czekać na rozwój sytuacji, albo miejmy nadzieję, że się to nie powtórzy.

  Morał z tego taki drogie #rozowepaski. Jak ktoś #rozowypasek stalkuje, to niech ten rozowypasek od razu blokuje wszelkie social media, bo moja sytuacja zakończyła się lekkim wtf i stresem, ale byłem przygotowany na coś gorszego.
  Człowiek który jedzie kilka tysięcy KM w ciemno do jakiejś dziewczyny z internetu nie może być, kurwa jego mać, normalny.

  TL:DR

  pokaż spoiler Ruski z dużej Rosji przyjechał do mojej dziewczyny bo zobaczył ją na Instagramie i wyznawał jej miłość, chciał zabrać ją ze sobą do Rosji. Po odmowie przeprosił i odjechał swoją starą zardzewiałą Ładą i w ciemność.
  pokaż całość

  •  

   @ruok: Domyślam się że też się tym stresowałaś? Moja dziewczyna strasznie roztrzęsiona była, musiałem u niej na noc zostać, więc potem zrobiłem jeszcze dodatkowe 130km, odwieźć znajomych wrócić do niej i rano znowu do miasta, tak to by pewnie nie zasnęła. Ogólnie twierdzę że jest straszną panikarą, ale tutaj sytuacja była maksymalnie dziwna.

  •  

   @PurCzysty: O kurde dzięki za ostrzeżenie. Dobrze że mam ksywę Iglica i go zbiję (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  #krakow #ruczaj okolice Chmieleńca, Szwai, Lubostronia, nie śmierdzi u Was nocą jakąś spalenizną? Czasami z pola przez otwarte okno leci taki lekki smród spalonych kabli czy plastików. Z początku myślałem, że to u mnie coś się spaliło i szukałem czy gdzieś nie ma jakiegoś spięcia na którymś kablu, ale okazuje się, że zapach dochodzi z zewnątrz. W ciągu dnia tego nie ma, ale nocą tak koło 1-2 czuć smród i trzeba zamykać okna. pokaż całość

  +: adis99
 •  

  Córka lvl prawie 9, wracając ze szkoły postanowiła olać autobus, czym mnie niemal doprowadziła do zawału.
  Na szczęście po drodze zdawała relację gdzie się znajduje (jestem bardzo wdzięczna za cuda technologii - telefony, internet i zdecydowanie bardziej podziwiam dawniejsze matki za odwagę i wytrwałość bez ciągłego kontaktu z dziećmi).

  Ale tego się nie spodziewałam... Chyba miała ukryty motyw. ( ಠ_ಠ)

  pokaż spoiler Droga do domu to jakieś 40 minut pieszo, będąc karzełkiem z bardzo ciężkim tornistrem.


  pokaż spoiler Dotarła w całości.


  pokaż spoiler Ma szlaban za nie wykonywanie poleceń rodziców, bo kazałam jej czekać na autobus. Dodatkowo nie odebrała telefonu kilka razy z rzędu i nie odpisywała na fb, dopiero w 1/3 drogi jej się udało.


  Dajcie kilka plusów, cobym miała siłę to ciągnąć przez kolejnych przynajmniej 9 lat... (╯︵╰,)

  #typowyrozowypasek #logikarozowychpaskow #niewiemjaktootagowac #mamabijealewolnobiega
  pokaż całość

  źródło: odtyła xD.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika D4kai

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (10)