Niebywałe...

 •  

  Kunosi wczoraj ogłosili jakąś tam gierkę, my za to mamy coś lepszego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  A tak na ciut poważniej to nasi uczestnicy spędzają długie godziny dopieszczając malowania własnych (i nie tylko) aut na ACLeague MOTORSPORT CAPSULE GT3 CUP czyniąc #acleague najlepiej wyglądającą ligą we wszechświecie (a co? nieprawda? :D). Ten trud nie zawsze jest doceniany w sposób należyty, a szkoda, bo sami wiemy ile potrzeba czasu żeby zmontować coś ładnego.

  Teraz za to oprócz ogromnej sławy zdobytej osiągnięciami na torze (oby tej pozytywnej), planujemy również zrobić w tym sezonie konkurs na najlepsze malowanie gdzie sławę i glorię zdobyć możecie Waszymi umiejętnościami eksportowania dziwnie pociachanych obrazków do DDS. Także odpalajcie foto szopy czy inne gimpy, bo zacięta walka toczyć się będzie nie tylko pomiędzy białymi liniami w tym sezonie no i jest szansa że @MrKubool nie wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tym samym ogłaszam KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SKÓRKĘ SEZONU X oraz zakładam hasztag na konkurs: #acls

  Poniżej nikła część tego co będzie można zobaczyć w przyszłym sezonie (wybierałem po czarnym tle bo #tylkonocny ) a więcej detali co do samego konkursu wyjawimy jakoś przy okazji. Nie ma pośpiechu.

  No i jak macie już zrobione malowanie na Sezon X i chcielibyście się już pochwalić to śmiało wrzucajcie w komentarzach :)
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: acls.png

 •  

  #kingdomcomedeliverance

  Ta gra jest naprawdę aż tak dobra, że wszędzie o niej słyszę?

  •  

   @jestem_mike: Jest. Od cholernie dawna żadna gra mnie tak nie przykuła do ekranu. Samo czytanie kodeksu mi sprawia sporo radości. Jak dla mnie to takie połączenie ArmA + Gothic + Warband = genialne!

   PS. Mam przegrane prawie 20h i nie uświadczyłem jeszcze żadnych bugów wpływających na rozgrywkę. O optymalizacji się nie wypowiadam bo kompa mam dosyć mocnego więc też nie mam problemów. Na loadingi polecam opcję z wyłączeniem rdzenia - nie czekam dłużej na dialogi niż 1, 2 sekundy. pokaż całość

  • więcej komentarzy (15)

 •  

  Hej nie sądzicie że gra w kości ma jakiś błąd? Npc grają do oporu i nic nie są w stanie ugrać.
  #kingdomcomedeliverance

 •  

  Polowanie jest naprawdę OP. Przy zdobyciu lepszego konia, dobrego siodła i perka na ładowność wierzchowca można wyciągnąć ponad 500 kg udźwigu. Wystarczy znaleźć jakieś miejsce do polowania na dziki / jelenie i gotować mięso a potem sprzedawać je w Ratajach. Wyciąga się parę tysięcy groszy z wyprawy, a trwa to raptem 10 minut roboty?

  Przy okazji jest exploit/bug - mięso z sarny (te mniejsze, siwoszare jelonki) po ugotowaniu zamienia się w sarnie nerki zamiast w ugotowane mięso. Sprzedaje się je za kilkadziesiąt razy drożej u takiego aptekarza czy rzeźnika.

  Gdyby ktoś szukał saren, jedno pewne miejsce już znalazłem - na zachód od Rataj, za rzeką, znajdują się ruiny w lesie, nieopodal jest obóz bandytów z zadania od Kapitana Bernarda. Przy tych ruinach od strony zachodniej spawnują się cztery sarny, ale trzeba je zajechać od zachodu, by zagonić je w dół zbocza - w kierunku rzeki. Zazwyczaj blokują się na jakiejś kłodzie i krzaku i łatwiej je zabić.
  #kingdomcomedeliverance
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DRN

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.