Niebywałe...

 •  

  Pierwsze Mazdy za płoty: za nami zerowy, testowy wyścig dwunastego sezonu ACLeague, Retro Wykop Endurance Kompetyszyn by Motorsport Capsule! W Retro WEK na symulatorze Assetto Corsa na jednym torze w dwóch grupach ścierają się legendarne Mazdy 787B z silnikami Wankla, które mają na koncie m.in. wygraną w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w sezonie 1991, oraz turystyki marek Alfa Romeo, BMW, Ford i Mercedes-Benz z niemieckiego pucharu DTM, które rozdawały karty w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. "Zerówka", której nie liczymy do kwalifikacji generalnej, została rozegrana tradycyjnie na słynnym Nordschleife, ponad 20-kilometrowym "Zielonym piekle".

  Na serwerze Pro w grupie C zwyciężył... Lotnik.
  Na serwerze Pro w grupie DTM zwyciężył... Lucjan Prochnica.
  http://managerdc7.rackservice.org:50915/sessiondetails?sessionid=39

  Na serwerze Semipro w grupie C zwyciężył... Drouser_2K.
  Na serwerze Semipro w grupie DTM zwyciężył... Baster.
  http://managerdc7.rackservice.org:50175/sessiondetails?sessionid=42

  Jak Wasze wrażenia?

  Już jutro rozpoczynają się prekwalifikacje do pierwszego, punktowanego wyścigu Retro WEK, który odbędzie się już 25 października na torze Watkins Glen. Wśród głównych nagród czekają 2h jazdy w kapsule Motion Simulation w warszawskim Motorsport Capsule oraz jazda w rzeczywistości rajdowym Peugeotem 206 RC, a dla wszystkich uczestników Motorsport Capsule przygotowało rabaty na swoje usługi. Zapisy na sezon są ciągle otwarte. Więcej informacji na oficjalnej stronie oraz we wpisach pod tagiem.

  Oficjalna strona ACLeague: https://acleague.com.pl
  Sponsor nagród głównych: http://www.mcapsule.pl
  Oficjalny komunikator (Discord): https://discord.gg/XWsd8p7
  ACLeague na Facebooku: https://www.facebook.com/ACLeaguePL
  Grupa ACLeague na Steamie: https://steamcommunity.com/groups/acleaguePL
  Assetto Corsa: https://store.steampowered.com/app/244210/Assetto_Corsa/

  #acleague #simracing #assettocorsa
  pokaż całość

  źródło: wek.jpg

  •  

   @Plupi: Oj było ciężko. Chyba za stary już jestem na 90-minutowe rundy bo pod koniec mogłem jedynie pomarzyć o koncentracji i jakiejkolwiek powtarzalności. Niemniej to pierwszy tak długi wyścig na Nordzie, który ukończyłem, a pomijając ogromną ilość moich błędów, spinów i wyjazdów to nie brakowało ogólnej walki i rywalizacji. Szczególnie pozdrowienia dla @KYCu i Proroka z którymi miałem fajne dłuższe starcia. Pragnąłbym jednak zwrócić uwagę na pana no_durians, który dosyć luźno traktuje zasady panujące w trakcie zabawy. Osobnik ten jadąc Mazdą dosłownie wypchnął mnie z toru, pomimo prostej i zostawionego miejsca na zewnętrznej. Z tego co wiem, nie tylko mnie tak potraktował. Będą zgłoszenia.

   Na Watkins Glen niestety nie zawitam, ale stawię się w gotowości na Monzie bo zapowiada się iście wyborny sezon panie @ACLeague ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DRN

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)