Farmakolog, psycholog, tatuatorka, grafik komputerowy, trenerka personalna, fotomodelka. Kobieta wielu pasji które ciągle rozwija. Portretuje, rysuje, pasjonatka fotografii. Pochłania książki, kocha fantastykę, fanka uniwersum Wiedźmina.

 •  

  BRAK ODPOWIEDZI, KTÓRY W TYM WYPADKU JEST ODPOWIEDZIĄ NAJLEPSZĄ.

  W końcu mało jest ludzi na tyle głupich i bezczelnych, aby dyskutować z prawdą niepodważalną. Czekaliśmy kilka dobrych dni i do tej pory żadnych wyjaśnień ze strony @Aga_Atencjuszka. Ktoś, kto znany jest ze swojego wyszczekania, pretensji do każdej osoby, która ma inne zdanie na jej temat niż ona. Do tej pory uważała się za najmądrzejszą, obrażała i wyśmiewała ludzi w każdej rozmowie podkreślając, że to ona jest psychologiem, dlaczego nie podjęła więc rozmowy z kimś o takim samym wykształceniu? Czyżby ze strachu przed totalną kompromitacją?
  Wiele osób prosi mnie o analizę atencjuszki. Taka analiza miałaby zapewne kilkadziesiąt stron pdf :D Analiza osobowości, schematów zachowań i osobny rozdział o uzależnieniu osoby z zaburzeniami, nie mówiąc ile trwałaby terapia psychodynamiczna, bo to temat na lata :D Jej zachowanie to balansowanie na granicy socjopatii i narcyzmu. Ciche zastraszanie strimerów, prowokacja, oczernianie innych osób i zgrywanie ofiary w tych relacjach.Żadna krytyka do niej nie trafia, ego większe od ego Tucznika. Przykładów na to mieliśmy ostatnio aż za dużo. Tak to jest, gdy usilnie wmawia sobie cechy charakteru, których nie posiada, o czym już pisałam. Dodatkowo mamy już etap urojeń na temat relacji, które łączą ją z innymi ludźmi (wmawianie sobie, że z Dzidkiem coś ją łączyło i jest jej winien wyjaśnienia, gdy po prostu nie chciał mieć z nią cokolwiek wspólnego, gdy zaczęła wariować). Osoba na wskroś toksyczna i jak widać nie ma osób chcących mieć z nią cokolwiek wspólnego.
  Nie skomentuje, bo się ośmieszy, zresztą co mogłaby powiedzieć, zaprzeczyć? Swoją wiedzę o psychologii pokazała już wiele razy, jest żadna :D Daje się zaorać pijanemu Minoko, Dzidek pięknie obalił jej kłamstwa na co podjęła żałosne próby zaprzeczania nie mając kompletnie żadnych argumentów. Potrafi tylko pluć jadem na każdą osobę która pokazuje jej prawdziwe ja. Czyli każdy z kim zostaje skonfrontowana. Nawet dla ludzi, którzy nie znają jej osobiście nie stanowi żadnego problemu w rozgryzieniu schematu zachowań.
  Jeśli nie dość jej kompromitacji zapraszam do dyskusji. Swe kroki skierowałabym jednak do poradni psychiatrycznej, a nie do komputera. Dalej nie rozumie, że cały internet jej nienawidzi i wszyscy odpoczywają psychicznie, gdy jej nie ma. Choć niektórzy zapewne czekają na jej dalsze wypociny, może wtedy na jaw wyjdą inne ciągotki, nie tylko do kajdanek ( ͡º ͜ʖ͡º) Choć całkiem możliwe, że związali ją wtedy dla własnego bezpieczeństwa, w końcu groźby karalne i rzucanie się na ludzi to u niej codzienność.
  #patostreamy
  #agatencjuszka
  #bystrzaktv
  #dzidek
  pokaż całość

  źródło: comment_hLvnhc0LfOkN74go7pdYd0P6nyLCGj7b,w400.jpg

  +: s..................h, Apollo1993 +13 innych
 •  

  JAK TO AGATKA NA PATOLOGII SIĘ WYBIŁA I WŁASNĄ PATOLOGIĘ SZERZY.

  Będzie długo, ale w sedno.
  #agatencjuszka
  #bystrzaktv
  #dzidek
  #patostreamy
  #danielmagical

  Wielka psycholog, kreująca się na osobę światłą, wykształconą i odcinająca się od wszelkiej patologii sama z siebie patologię zrobiła. Zaczynając od patostrimów na których się wybiła, potem usilnie grała ofiarę i nie rozumiała dlaczego z patologią jest kojarzona. Otóż nie tylko jest kojarzona, ona sama nową patologię w necie tworzy. Pokazuje to jej atakowanie każdej osoby, która ma odwagę odnieść się do bzdur jakie opowiada. Najpierw dostało się Bystrzakowi po jej niesławnym odejściu kiedy pokazała swoje prawdziwe ja. Teraz wylała wiadro gówna na Dzidka, kolejnego faceta, który to Agaty nie chciał. Wystarczyło napisać jej na czacie "siema alkoholiczko" aby odpaliła groźby karalne i rynsztokowe słownictwo.
  Która osoba ucząca się min. metod panowania nad sobą nagle zachowuje się jak karyna, którą ktoś zaczepił na osiedlu? I dlaczego aż tak zabolało ją słowo "alkoholiczka"? Stary, prosty jak konstrukcja cepa schemat wyparcia istniejącego problemu. Ktoś, kto nie ma problemu, zaśmieje się z żartu, ktoś, kto go ma odbierze takie słowo jako atak- i tak też się stało w tym przypadku. Aż dziw, że osoba podkreślająca na każdym kroku swoją cudowną znajomość psychologii łapie się na taki prosty zabieg, jak małe dziecko. Którym, co wynika z dalszej reakcji chyba mentalnie jest :D
  Na początek używanie przekleństw, które, gdyby były bardziej "konstruktywne" i skierowane w jakieś cechy charakteru Dzidka mogłyby jeszcze mieć jakiś sens, gdzieś zaboleć. Tutaj mamy jednak żenujące teksty takie jak "gówno jesteś, gówno totalne, gówno, gówno, gówno", "mam na Ciebie wyrąbane", "niech spierdala", "pierdol się fagasie pieprzony" i mnóstwo innych tego typu śmiesznych zwrotów. Znaczenia słowa "skurwysyn" atencjuszka albo nie zna albo nie wie, że to podwojna obraza i za samo to słowo można mieć sprawę sądową za zniesławienie. Wszystko to brzmi jak bezsilna wściekłość rozwydrzonego bachora, który jeszcze nie potrafi wyrażać nienawiści tak, aby zabolało, tylko plecie co mu ślina na język przyniesie, bo zasłyszał u dorosłych. To powtarzane w kółko "gówno" które zalało jej usta Dzidek ładnie wepchnął jej z powrotem do gardła :D
  Nie ma nic gorszego niż urażona kobieca duma, co słychać i widać na powyższym filmie. Bo przecież jak można odrzucić kobietę, którą adorowało w końcu kilku lumpów, garść stulejarzy na czacie i która uważa samą siebie za pępek świata, nieocenionego specjalistę, rozchwytywaną fotomodelkę i wielką strimerkę? Która rzekomo wiedzie ustabilizowane życie z pracą w szpitalu? Piszę "rzekomo" bo nie ma szans, aby szpital dopuścił do pracy osobę z taką reputacją, zadającą się z patologią internetową, trąbiącą o tym w publicznej telewizji i leczącą się na depresję.
  Wracając do tematu filmu- nie ma to jak obnażyć w wielkim wkurwie i wylaniu całego żalu właśnie tego co za nim stało- odrzucenia. Odrzucona kobieta jest niebezpieczna i nieprzewidywalna, zrobi wszystko, poświęci nawet samą siebie, aby się zemścić. Tutaj jawnie grozi śmiercią :D Gdzie jest sens i logika mścić się za coś, co nie miało miejsca? Rozumiem jakby została wykorzystana i porzucona, a tutaj nie ma mowy o jakimkolwiek zalążku w postaci romansu. Są tylko dziecinne zaloty, które zostały zbyte.
  Dziwi Cię to, że faceci Cię olewają? Ciągnie się za Tobą smrodek plotek narosłych wokół strimów u Bystrzaka, Twoje zachowanie zraża, wspomnę jeszcze o tym, że każdy facet ucieknie gdzie pieprz rośnie widząc jak masakrujesz publicznie każdego poprzedniego co do którego wyimaginowałas sobie, że coś was łączy i Cię oszukał. Nie, żaden Cię nie oszukał bo NIE OBIECYWAŁ CI jakichkolwiek relacji.
  Wywlekła grubą prywatę w celu ośmieszenia Dzidka a tak naprawdę ośmieszyła siebie mając pretensje o coś, co się nie stało plus zrobiła z siebie osobę totalnie niegodną zaufania. W temacie obrabiania tyłka innym ludziom Agatka ma w końcu duże doświadczenie- obrabiała go każdej osobie z którą miała kontakt, a które ją olały- Bystry, Dzidek, Basia i Łysy. Wspomniane było jeszcze o jakimś panie Jot, któremu także cztery litery obmówiła. Ile jeszcze wyjdzie z czasem, można się tylko domyślać. Niejedna osoba zapewne ma wiele do powiedzenia w kwestii zachowań Agatki.
  Straszenie sądem też jest dla niej widocznie normą- Minoko chciała zakładać sprawę za rzekome upublicznienie danych, które sama mu podała, Dzidka za to, że...no właśnie, to jaki jest w końcu powód? Chyba odrzucenie końskich zalotów. Widocznie w świecie który stworzyła sobie ta chora kobieta brak reakcji na podryw jest karalny.
  Tak naprawdę jedyną osobą, która zasługuje na założenie sprawy karnej jest sama atencjuszka, za MOWĘ NIENAWIŚCI, ZNIESŁAWIENIE, WYZWISKA, SZYDZENIE Z OSOBY TRAGICZNIE ZMARŁEJ I GROŹBY KARALNE.
  Nie powinna także publicznie wypowiadać się w tematyce psychologii i udzielać porad w zakresie depresji, która według tej wielkiej specjalistki jest chorobą, którą leczy się w trzy miesiące, niczym poważnym.
  Wisienką na torcie Twojej nieznajomości tematu psychologii jest próba wyczytania rzekomych kłamstw z twarzy Dzidka. Stwierdzasz, że jeśli ktoś patrzy w prawo to kłamie? A nie zauważyłaś, że on ma tam drugi monitor? Wielka pani psycholog chyba kupiła sobie dyplom psychologa bo stwierdzić, że ktoś kłamie można tylko po dłuższej obserwacji oczu. To się nazywa KALIBRACJA, słyszałaś o czymś takim? Zadając różne pytania na które zna się odpowiedź obserwuje się reakcję oczu i dopiero wtedy mając juz wyrobioną na temat zachowań gałek ocznych opinię weryfikuje się czyjąś prawdomówność. A Ty powtarzasz za panującymi w internecie powszechnymi bzdurami i nawet je powtarzając pomyliłaś strony prawą z lewą :D
  Kolejno razi w oczy wytykanie błędów każdej napotkanej w sieci osobie i bagatelizowanie własnych przewinień. Jaką egoistką trzeba być, aby nie widzieć tego co się robi i wytykać winy każdemu naokoło? Wybujałe ego i ogromne parcie na szkło, z każda kolejną próbą wybicia się coraz większa porażka i ośmieszenie się w sieci. Nie ma nawet argumentów na zarzuty Dzidka. Wypieranie się, ośmieszanie tematu to taka typowa ludzka reakcja osób nie mających juz jak i czym się bronić.
  Wielka strimerka, po czterdzieści osób na kanale, w porywach do siedemdziesięciu, gdzie połowa zaraz ucieka. Zawsze co najmniej trzydzieści się z niej śmieje, dwóch to moderatorów a reszta stulejarze i klaskacze którzy nie mają co robić po nocy. Strimuje po nocach bo wcześniejsze godziny i duży ruch na jutubie spowodowałby jej natychmiastową ewakuację ze strimu z powodu ogromu hejtu jaki posypałby się na czacie i w donejtach.
  Gdy moderatorów na czacie nie ma Agatka potrafi uciec sprzed kamer nawet kilka razy próbując opanować emocje po kolejnych wpisach o jej lekomanii, piwnicy u Bystrzaka i obalaniu bzdur na tematy schorzeń psychiki, które plecie. Prawda w końcu boli najbardziej :D Twarz, którą nie możesz opanować czytając te wpisy mówi sama za siebie.
  Skąd wykop wie o lekach? Sama się do nich przyznała, ale twardo twierdziła, że to był tylko okres trzech miesięcy w ramach leczenia depresji. Wygadała się także o dolarganie, silnym leku opiatowym, który bierze, efekt łączenia go z benzo widać za każdym razem. Na jednym ze strimów zachwalała także zbawienny wpływ klonów, przyznała się także do przedawkowania leków i pobytu w szpitalu. Gdy wie, że powiedziała za dużo, shoty z jej udziałem znikają z jutuba w tempie natychmiastowym. My jednak pamiętamy https://www.wykop.pl/wpis/37070355/przyznala-sie-do-brania-lekow-%CA%96-patostreamy-agate/
  Wykrzywianie twarzy, zaburzenia motoryki, wygląd osoby pijanej, rozszerzone źrenice https://www.youtube.com/watch?v=1BSoCSHddRU&t=294s
  Prócz depresji polecałabym leczyć jeszcze kilka innych schorzeń i tutaj pomocny jest już nie psycholog, lecz psychiatra. W temacie nadużywania leków- na czacie wypowiadali się ludzie którzy znają ją osobiście, np pewien jej moderator, który wspominał, że bez benzo nie zaśnie. Objawy ciągłego nadużywania tych leków widać zresztą na każdym jej strimie, komentarzy na temat jej wyglądu i zachowania jest pełno pod każdym shotem z jej udziałem. Nawet ludzie nie zaznani z lekomanami widzą, że jej zachowanie jest dziwne, dla kogoś takiego jak ja, mającego do czynienia z takimi osobami na co dzień w pracy to prosty do zdiagnozowania przypadek https://www.wykop.pl/wpis/37039781/na-youtube-wlatuje-dlugo-oczekiwany-wycinek-z-letn/#comment-130105355 https://www.wykop.pl/wpis/36909503/na-weekend-proponujemy-dlugie-nagranie-az-4-godzin/#comment-129699693
  Ciekawe co jeszcze musi się zdarzyć, aby zniknęła na dobre z internetu i nie ośmieszała się za każdym razem coraz bardziej.
  Osoba, która wybiła się na patologii ma śmiałość twierdzić, że z patologią nie ma nic wspólnego. Po czym na jeden wpis reaguje jak rasowa patuska. Ktoś bez pomysłu na siebie i strim, kolejna gadająca o niczym głowa jadąca na fejmie Bystrzaka, znana z lekomanii, obrabiania tyłków innym, kręcenia jakichś głupich dram, pośmiewisko wykopu, czatu i innych strimerów. Plus totalna kompromitacja w zakresie psychologii, która nie klułaby w oczy tak bardzo, gdyby nie podkreślała jakim to wybitnym specjalistą jest.
  Agatko, naprawdę nie trzeba wyrzucać mebli przez okno, chlać na umór i brać się z kolegami za łby po pijaku aby zrobić z siebie patologię. Taka patologia jest przynajmniej jawna, a nie ubrana w otoczkę pięknych ale pustych słówek spod których wycieka jad.Patologią jest Twoje zachowanie- groźby karalne, szykany, kłamstwa, wyzwiska i straszenie sądem każdej osoby która ma prawo mieć odmienne zdanie na Twój temat niż Ty sama. Pamiętaj także, że w internecie nic nie ginie a prawem komentarza każdy może wypowiadać się na temat osób upubliczniających swój wizerunek- to dotyczy także Ciebie. KAŻDY ma prawo skomentować Twoje zachowanie, począwszy od strimera, kończąc na anonimowym wykopku. Publikując swoją twarz w sieci wystawiasz się na opinie innych ludzi i albo się z tym pogódź albo przestań publikować, jeśli nie potrafisz przyjąć krytyki. O ile ta chamska jest zrozumiale usuwana i powinna być tępiona ta konstruktywna jest po to, aby ją rozważyć i wyciągnąć z niej wnioski. Zwłaszcza, gdy krytyka Twojej osoby to jakieś 98% wypowiedzi na Twój temat.
  Usuń kobieto kanał i dalszego wstydu sobie oszczędź...jeśli masz jeszcze jakieś resztki rozumu w tej zniszczonej psychotropami głowie to daj sobie spokój z internetem i tymi koperkowymi aferami bo Twoja "kariera" stacza się po równi pochyłej. Znajdź sobie normalne, płatne zajęcie i zajmij sobą a nie innymi bo smród Twoich internetowych ekscesów będzie się ciągnął za Tobą latami. Dlatego póki jeszcze masz szansę odejść z godnością to zrób to. Wymyśliłaś sobie wizerunek swojej osoby, wizerunek kogoś bez skazy, mądrej, oczytanej, grzecznej, wychowanej i myślącej, że jest ponad wszystkimi- niestety nie masz z tym wizerunkiem NIC WSPÓLNEGO. I na każdym kroku, z każdym kolejnym strimem pokazujesz nam to coraz bardziej @Aga_Atencjuszka
  pokaż całość

  źródło: comment_k83gmxaujUY27BC1fiPtvRleBDc0IQaC.jpg

 •  

  No to super wigilia...chciałabym zobaczyć ludzi, którzy oglądają grubasa przy wigilijnym stole.
  #danielmagical #zwierzynscy #patostreamy

  źródło: ScreenHunter 08.png

 •  

  Nie pamietam, aby gruby zrobił z siebie większego debila, niż dzisiaj :D Podsumowując:
  - miała być gruba akcja na parę samochodów, w końcu pojechali we dwoje
  - trasę którą można przejechać w 18 min wg google maps przejechali w 2 h i nie dojechali
  - W międzyczasie Małysz z ekipą tańczyli, rapsowali i czekali na wielkich zadymiarzy
  - wg tucznika ludzie spacerujący chodnikiem to byli widzowie i "grube akcje" a pusty radiowóz zaparkowany pod domem to obstawa policyjna
  - dowodem na to, że Icek z Pezetem byli w Lubiczu miało być zdjęcie pizzerii- A czy oni czasem nie mieli być u Małysza aby solidnie przetrzepać mu skórę?
  - własny brat, widzowie i moderatorzy smiali się z niego
  - teraz nie wie co ma mówić, obraca kota ogonem a jego pieski na zawsze okryły się wstydem, hańbą i wymiękli w stosunku do największej ofiary wśród aktorów z U2- Małysza.
  - ból jego dupy i osmieszenie jest dziś większe niż jego ego :P
  #danielmagical #patostreamy #malyszofficial
  pokaż całość

 •  

  Gdyby u Małysza nie wyłączyli strima w kluczowym momencie to po bójce zgarnęliby dobry hajs. A tak przepadło.
  #danielmagical #patostreamy #malyszofficial

 •  

  Pomijając to, że Dareczek jest totalnym psycholem, poziom intelektualny jego i ekipy Małysza nie pokrywa się w żadnej mierze. Stąd przeczucie, że w sobotę Darek zostanie wywalony z kolejnej meliny. Pjoter ma iloraz inteligencji ameby i porywczy charakterek więc gdy się nawalą szybko wyjaśni Darka co zapowiada dymy, wywalanie okien i oblężenie meliny. Nie sądzę, aby Darek popuścił zniewagę po raz kolejny. Ekipa od Małysza pije w trójkę i flaszkę whisky dalej już sa kłotnie i płacze, co dopiero będzie gdy dołaczy do nich psychopata gadający od rzeczy.
  #danielmagical #patostreamy #malyszofficial
  pokaż całość

 •  

  Szczękościsk? Gadanie z szopką? Czy on własnie opowiada jak bardzo był porobiony jakimiś specyfikami?
  #danielmagical

 •  

  Nawet Goha ewidentnie ma już dosyć grubej i nie może jej słuchać.
  #danielmagical

  +: D.........t, Kitles +24 innych
 •  

  Kwartet zadymiarski Małysza nie ma kasy na wóde. Trzeba im pomóc- nr konta podany ;)
  #danielmagical

  +: x...0, bartlej +4 innych
 •  

  Gruby mysli, że jak będzie pił, to będą dymy? Nic nie rozwali, do nikogo z łapami nie wystaruje bo jest kaleką ( umysłowym i fizycznym). Będzie siedział z Pezetem, Goha i Jacą przy kociołku? I to maja być dymy niby? Niestety gruby, ale kwartet dresiarsko- szlaufiarski Małysza bije Cie na głowę. Są dymy, bitki z nożami, alkohol i narkotyki, dziwki dające za 50 zł, dramaty, bijatyki, wywalanie z mieszkania i damski boks :D Nie oglądam grubasa. Czekam na Małysza :)
  #danielmagical
  pokaż całość

 •  

  Anastazja to jedyna aktorka strimowa, która cieszy się, że piszą jej bzdury na fb i jeszcze czyta je na głos, pozdrawiając niektórych :D Ah, coś nowego bo zawsze usuwały konta. Ale ten cudowny brak intelektu i psychoza amfetaminowa która minęła tłumacza wszystko.
  #danielmagical

 •  

  T-shirt Magicala proroczy? NO FRIENDS NO MUSIC NO PARTY :D
  #danielmagical

 •  

  - Trzy razy NJE. Garbaty nie przechodzisz, wyginasz do Drawska!
  Klasyk.
  #danielmagical

  źródło: comment_6xZ8wN0EvEYsBArZZtdsIJ2bQAxBIbRs,w400.jpg

 •  

  - Jadłes kiedyś bambusa?...Jaca cos tam gada w kuchni...- Nie mówię do Ciebie!
  Jak Jaca w Wietnamie wpierdzielał bambusa na dzień dobry :D Btw wysyłajcie im żarcie, upasiemy grubego tak, że będzie gorszy niż pól roku temu :D
  #danielmagical

 •  

  Jak ten tucznik się nad sobą rozczula, mi prawie nogę urwało w wypadku, 6 operacji , groziła mi amputacja, po pięciu dniach wstałam z łożka i smigałam o kulach i sama sobie nogę przenosiłam. Jak on Jacę wykorzystuje, ani słowa podziękowania. I to na skraju anemii :D miałam anemię nie raz i jakoś nie umarłam :D Poza tym anemii od utraty krwi nie stwierdza się od razu, japrdl, Wychodzi dopiero po jakichś 4, 6 tygodniach we krwi, to wynik złej diety, a nie krwawień, co on pierdoli.
  #danielmagical
  pokaż całość

 •  

  Jak Goha ma byc zadowolona gdy gruby zwalił się jej na melinę? Jacy nie powyzywa, dymów nie zrobi, po pysku nie wystrzela. Nie popije i nie popali w dużym pokoju. Znowu będzie misja wykradania taterek i pilnowania jej z każdą ilością alko plus gruby rozwalony jak wyrzucony z morza wieloryb rządający atencji i otoczony krzątającymi się po melinie parobkami. I nic nie wolno przecież bo gruby ciężko poraniony w walce! Królowa smutna bo zdetronizowana, a co najgorsze smutno trzeźwa. Ona tymżzyła, zawsze mogła nam sie poskarzyć "kochani, łachmyta wypierdala, dzwońcie do Daniela" Teraz przemyka sobie z kuchni do zielonego pokoiku, zapomniana, pozbawiona korony i atencji...
  #danielmagical
  pokaż całość

 •  

  Chcieliście dymów, a będzie to wyglądac za każdym razem tak jak na dzisiejszym strimie. Goha będzie spała, Jaca siedział w kuchni, parobkowie będa się uwijac przy grubym a sam król meliny będzie leżał z girą w okładach i pierdzielił takie kocopoły, jakie nam sprzedaje od półtorej godziny...nie da się tego słuchać.
  #danielmagical

  +: Rapepo, s........X +29 innych
 •  

  Ile tysięcy ludzi obstawiacie na pierwszym strimie Piszczelozy po solidnym łamaniu? ja około 12 tysięcy i dobre pięć tysiaków zarobku na donejtach.
  #danielmagical

  +: F1APEK, x...0 +6 innych
 •  

  Magical zatoczył koło. Patrząc na to, że kośc piszczelowa to tibia(łac) Gruby od tibii zaczął...i na tibii się skończyło :D
  #danielmagical #patostreamy

  +: pavl_, k..z +5 innych
 •  

  Pierwszy stream Piszczelozy, jesli chodzi o donejty wyglądał będzie tak:
  Trzy opcje na "Daniel jak mogłeś się dać pobić Rafonixowi, ciota z Ciebie, najebał Ci konkretnie, złamany palec, złamana noga ęąęąęą"
  Odpowiedzi Fasa:
  "Spierdalaj, sam sobie wyjdź do ringu, stres, przygotowania, specjalna dieta, zero imprez, wiesz ile to wyrzeczeń? Ja i tak wygrałem tą walkę bo do niej stanąłem"
  "Gdyby nie złamana noga to bym mu najebał jak obiecałem"
  Skip. Skip. Skip.
  #danielmagical #patostreamy
  pokaż całość

 •  

  Teraz prócz Jacy, który ma rentę na głowę, chorej na alkoholizm matki, przygłupiego Baobaba z IQ 20 z ciągotkami do dziewczynek, Pezeta ćpuna i alkoholika, słynącej z urody Agi materialistki i uspośledzonego Łobodziaka zasiądzie upadły król strimerów ze złamanym palce, nogą i fasem. Ale my przecież nic nie wiemy. Zoo z U2.
  #danielmagical

 •  

  Jako, że wszyscy już wiedzą, że kość piszczelowa po łacinie zwie się tibia, rzeknę tylko, że w końcu mamy prawdziwe TIBIJSKIE DYMY :D
  #danielmagical #patostreamy

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Dagne

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)