I wtedy kury zrozumiały i zaczęły się mnie bać

 •  

  To jest uwłaczające dla każdego polaka ze takich "ekspertów" doczekaliśmy sie w państwowej telewizji z naszych podatków.

  #protest #tvpis #bekazpodludzi #bekazpisu

  źródło: 1603716643384.jpg

 •  

  Przepraszam Pan Moder ze Pana tak kiedyś znieważałem
  #mecz

  źródło: 1425F2CA-87E2-4216-9054-483F5506E9BB.jpeg

 •  

  Nie wiem czy usłyszałem jakikolwiek pozytywny news na temat tej gry od kiedy ujawnili ją w 2018 roku na E3.

  29 samochodów w grze AAA, która chwali się eksploracją i wariacją gameplay'u. Dla porównania GTAV miało... 665 pojazdów. Nie mówiąc o tym że w Cyberpunku nie będziemy nigdy mogli prowadzić pojazdów latających etc.

  Najwięcej uwagi zwrócił dla mnie news, który mówił o usunięciu mechaniki wspinania za pomocą ulepszenia "mantis blades". Okazało się, że rujnowałoby to progres w grze i pozwoliłoby na tzw. sequence break gdzie gracze dostawaliby się do miejsc, gdzie nie powinni. Nie żeby coś, ale żeby po dwóch latach od pokazania gry dopiero się na ten temat zorientowali tylko pokazuje, jak na kolanie jest robiona ta gra. Nie byli nawet pewni swojego level design do ostatnich miesięcy. Nie dość, że przy dawnych wczesnych materiałach z lat 2012/2013 chwalili się "hardkorowym RPG" z klasami z pen'n'paper, a okazało się, że będą tylko trzy klasy (Tech, Netrunner i Solo)... A nie, sorry. Tech i Netrunner zostały połączone w jedną klasę bo nie byli w stanie zrobić dla nich zbyt różnego gameplayu, więc praktycznie mamy klas tylko dwie. Nie ma frakcji poza "background" który wybiera się na starcie i nie zapowiada się na nic innnego, niż co mieliśmy w Dragon Age: Origins. Nie będzie można dołączyć do ŻADNEGO gangu (potwierdzone przez CD Projekt na Twitter), nie będzie można dołączyć do policji i polować na ludzi, którzy zwariowali od ulepszeń jak w trailerze z 2012 roku etc.

  Nie ma tworzenia postaci i roleplayu na poziomie New Vegas, bo zawsze będziemy grali cwaniakiem V z dubbingiem o tym samym charakterze. Jest to po prostu Geralt z możliwością wybrania płci i wyglądu (coś bardziej jak Shepard z Mass Effect).

  Nie wspominając o wciskaniu celebrytów na siłę w celach marketingu. Nie mogę się doczekać na oglądanie mord youtuberów i streamerów z okropnym dubbingiem w ich wykonaniu w żartobliwych i "memicznych" misjach.

  CDPR zawsze śledziłem blisko od pierwszego Wiedźmina. Każda ich gra wychodziła w bólach i przechodziła wiele problemów podczas produkcji, ale o tym, jacy oni są niekompetentni przekonałem się dopiero podczas produkcji Gwinta, gdzie miałem okazję dostać się już do wczesnych wersji Beta i rozmawiałem z twórcami na Discord. To, jak beznadziejnie wygląda zarządzanie w tej firmie woła o pomstę do nieba. Nie ma nikogo, kto by pilnował wizji produktu, by się wszystko zgadzało, często dochodzi do dużych zmian w zespole, główni reżyserzy zostają zastępowani co rok/kilka miesięcy etc. sam Gwint przechodził przynajmniej trzy kompletne reworki a ostatnia zmiana po premierze całkowicie zmieniła mechaniki gry, bo nie byli w stanie ustalić jednej konkretnej wersji i się jej trzymać. I to nie jest coś co tylko ja mówię. Wiele razy (i również teraz z wyciekami o crunch w Cyberpunk etc.) były dramy pracowników narzekających że traktuje się ich jak niewolników, bo zarząd robi wszystko na ostatnią chwilę zamiast planować a od znajomych z działów IT słyszę, że nikt, kto cokolwiek ogarnia, nie chce robić w CDPR bo prawie każda inna polska firma robiąca gry płaci lepiej za mniej.

  Nie mam wątpliwości że Cyberpunk to będzie "dobra gra", ale na pewno nie gra na którą czekałem od tego już legendarnego trailera z 2012. Spodziewam się gry na poziomie nowych Assassin's Creed a najwyżej nowych Deus Ex, które nie są tak złe, ale na pewno nie mają porównania do prawdziwych RPG z krwi i kości.

  #cyberpunk2077 #cdprojektred #gry
  pokaż całość

  źródło: 1603343483987.jpg

 •  

  #covidroulette

  Zwycięzcy poprzednich tygodni:
  Tydzień 1: @BuQwald 27 punktów.
  Tydzień 2: @kensh 31 punktów.
  Tydzień 3: @orzechowakawa 28 punktów.
  Tydzień 4: @Majki992 27 punktów.
  Tydzień 5: @Kris153 20 punktów.
  Tydzień 6: @kensh 23 punkty.
  Tydzień 7: @salcefrytki 18 punków.
  Tydzień 8: @niroz 18 punków.
  Tydzień 9: @rookiee 18 punków.
  (tu następuje zmiana zasad)
  Tydzień 10: @SoltysWsiInternet 291.93 punków.

  Pod tym wpisem proszę obstawiać na poniedziałek!

  Zasady zabawy:
  1. Podajemy w komentarzu swój typ na liczbę nowych zakażeń na dzień następny w Polsce. W komentarzu nie może się znaleźć inna liczba poza typowaną.
  2. Każdy użytkownik może podać tylko jeden typ dziennie. W przypadku dodania więcej niż jednego komentarza będzie brany pod uwagę pierwszy z nich.
  3. Typować można najpóźniej pół godziny przed ogłoszeniem przypadków przez Ministerstwo, czyli do 10:00 danego dnia.
  4. Każdego dnia będą przyznawane punkty każdemu uczestnikowi według następującego wzoru: (100p)/(50abs(p-t)+p) gdzie p to liczba przypadków, a t to typ.
  5. W przypadku, gdy MZ się pomyli i sprostuje wynik, błędnie policzona punktacja zostanie anulowana, a poprawka opublikowana w dniu następnym #covidroulette. To samo dotyczy ewentualnych, moich pomyłek przy przyznawaniu punktów.
  6. Nagrodą w zabawie jest tytuł Wykopowego Epidemiologa Tygodnia. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę. W przypadku, gdy na podstawie punktów nie uda się rozstrzygnąć kto otrzymuje ten zaszczytny tytuł to otrzymuje go uczestnik, który najmniej mylił się w swoich typach.

  #glupiewykopowezabawy #koronawirus
  pokaż całość

  źródło: 71.jpg

 •  

  Ładna niemka lol pierwsze widze #cycki

  źródło: Screenshot_20201018-071430_TikTok.jpg 18+

 •  

  #heheszki #humorobrazkowy

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1602921053877.jpeg

 •  

  Pojawił się post w gorących o tym, że dziewczyna po studiach pracuje 2300 netto po magisterce. Dużo osób się dziwiło, że tak mało. Prawda jest taka, że obecnie jeśli nie pracujesz fizycznie/IT (ale też nie każde)/finanse to stawki są niskie, a konkurencja i tak duża. Po kilku miesiącach szukania dostałem pracę w portalu internetowym za 2800 na rękę w wawie. Było dużo chętnych. Jednak po miesiącu wywalili pół redakcji, w tym wszystkich nowych, bo okazało się, że biznes się nie spina. Dzisiaj naprawdę jest trudno o pracę poza wyżej wymienionymi branżami. I to jest przybijające, bo nie po to robiło się magisterkę, żeby teraz nawet tych 3k netto nie zarabiać. Ktoś tu zaraz wyskoczy, że co się robiło przez studia. Pomijając to, że duża część osób głównie się uczy + czasem baluje. Od ukończenia liceum pracowałem w różnych miejscach, żeby zarobić sobie i poznać nowe środowiska. Dwa wyjazdy zagranice w ramach studiów, które pozwoliły mi podszlifować języki. I dalej pracy brak. Rynek w Polsce, jest mega trudny jeśli nie wbijesz się po znajomości/ nie masz kompetencji finansowych/IT. To tylko pokazuje jakie mamy miejsce w gospodarce Europy.
  #praca #pracbaza #szukampracy
  pokaż całość

  •  

   @MPTW: Nie przesadzajmy ze rynek pracy jeśli chodzi o stawki jest tak hujowy, każdy kto nie jest upośledzony może się wbić chociażby na telemarketing do byle jakiego banku i w mega lajtowej pracy 3,5-4k netto co miesiąc łapać (przynajmniej jeśli chodzi o warszafke)

  • więcej komentarzy (159)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Daqnny

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.