:)

 •  

  Temu kto to dopuścił kiedyś do ruchu powinno się wsadzić rozgrzany pręt prosto w oko
  30 - 1 = 29
  #gorzkiezale #zalesie #100zjebanychducato

  GFY

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: gfycat.com

 •  

  Muszę wrzucić (。◕‿‿◕。) to jest piękne..
  #f40 #ferrari #motoryzacja #motoryzacyjneporno #lego #katowice

  źródło: 2019-03-26 19.12.33.jpg

 •  

  Coraz bardziej myślę nad zebraniem podpisów i wprowadzeniem tego, że jak ktoś jedzie na przeciwmgielnych tylnych, a za nim jest auto to można go zepchnąć do rowu. Przecież to jest plaga w tym kraju, najgorsze to jest, że w centrum miast jest dokładnie to samo. Stoisz na światłach i nagle jeb - nakurwia czerwone światło prosto w pysk bo debil postanowił włączyć przeciwmgielne bo może go nie zauważysz.
  A najgorsze w tym wszystkim jest to, że połowa debili będzie jeszcze jeździć z tymi przeciwmgielnymi przez najbliższe dwa tygodnie (albo do najbliższego przeglądu gdzie diagnosta to wyłączy) bo nie potrafią ogarnąć jednego przycisku.
  Kurwa.

  #mgla #gorzkiezale #zalesie
  pokaż całość

  źródło: debile.jpg

 •  

  Prezent dla teścia na urodziny zrobiony, teraz pozostaje czekać na wręczenie i reakcję (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  pokaż spoiler tak, wiem, że Jack to sikacz - dostanie jeszcze jedną lepszą, już normalnie zapakowaną ;)


  #whisky #diy #majsterkowanie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 20180917_171019.jpg

  •  

   @dobre_ziajty: zapraszam na pw i wytłumaczę krok po kroku :)

  •  

   @DemptD: Ja bym to wkrętarką z długą nasadką złapał. Zwykła długa nasadka złapie z 6 nakrętek to masz pręta na trzy razy. Z pięć minut i masz odkręcone wszystko bez żadnego wysiłku :D
   Lepsza by była wersja, w której ze 2 nakrętki są zaspawane od spodu aby nie było widać spawu po odkręceniu górnych.
   Zakładasz blaszkę przechyloną w jedną stronę (pręty długie to pozwolą nieco ugiąć), nakręcasz luźno więcej nakrętek i jakąś środkową w docelowej pozycji łapiesz od spodu tak, żeby dało się pozostałe cofnąć i ukryć spaw. Później to wszystko skręcasz do kupy. Wyobraź sobie minę kogoś, kto już opracował metodę, odkręcił połowę a tu problem, nie idzie jednej odkręcić. pokaż całość

  • więcej komentarzy (68)

 •  

  @WLADCA_MALP: da radę odblokować PW? Sprawę bym miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  +: Cronox
 •  

  Wiem, że nic specjalnego, ale #czujedobrzeczlowiek więc się pochwalę.

  Co byście zrobili widząc Camaro SS z otwartą szybą, a w okolicy pustki? #carspotting
  Tak, pewnie poszli dalej i olali bo w końcu - na biednego nie trafiło, ale sumienie mi nie pozwalało odejść bez reakcji..
  Zadzwoniłem na najbliższy komisariat policji - przyjęli zgłoszenie i po jakichś 4 minutach radiowóz podjechał bez większego problemu. Zaczęli oglądać i sprawdzać czy nie ma jakichś śladów wybicia szyby (nie, ja się tam nie kręciłem, żeby w razie czego nie zostać potem z problemem, że to ja zrobiłem)

  Policjanci bardzo przyjaźnie nastawieni i jestem w ogóle pełen zaskoczenia, że przyjechali na zgłoszenie o otwartej szybie w samochodzie.

  Wiem, że postanowili znaleźć właściciela i mam nadzieję, że się udało - no a ja mam trochę spokojniejsze sumienie, że nie zostawiłem tego bez żadnej reakcji.

  #chwalesie #katowice

  W komentarzu więcej fot
  pokaż całość

  źródło: 2018-03-24 21.15.22.jpg

 •  

  tyle wygrać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: vivaldi_2018-03-18_12-15-57.png

 •  

  Mirki z #motoryzacja potrzebuję info bo stoję przed dylematem z zakupem felg na lato. Jeździł ktoś na 18 i przesiadł się na 19? Różnica znaczna? Bo nie wiem czy iść dalej w 18 czy może jednak 19?

  Auto Focus MK3

  #kiciochpyta @bidzej - Ciebie też mendo zawołam bo mi wolno (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

 •  

  Z cyklu prac... opowieści z serwisu ISP

  joł Miruny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pamiętacie mnie jeszcze? Dawno w sumie nic nie naskrobałem, miałem jakiś czas temu przysiąść i coś wrzucić, ale wiecznie nie miałem czasu, a potem to mi się po prostu nie chciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  No to uwaga bo wracamy z Januszami i Grażynami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Na początek trochę z archiwum - z okresu wakacyjnego.

  W sumie panował spokój, ludzie na urlopach, pogoda piękna, zero burz w ostatnich dniach - laba w firmie, do momentu w którym koleżanka odebrała telefon. Po drugiej stronie Grażyna zgłasza, że od wczoraj nie mają internetu. Przyjęte, przekazane na serwis, chłopaki ucieszeni, że mogą wreszcie się wyrwać i coś porobić zamiast się nudzić.
  Zebrali się w miarę szybko, sprzęt do auta i w drogę.
  Na miejscu zaczęli wszystko sprawdzać - standardowa procedura.
  Lecimy
  - antena - zasilacz działający, logowanie ok, ale antena się nigdzie nie potrafi podpiąć do żadnego nadajnika, no to podmiana zasilacza bo czasami nawalają, ale niestety nie pomaga - wejście na dach i demontaż anteny, obudowa stopiona, dziurawa, w środku wszystko wyglądało jakby ktoś to wrzucił w ognisko - antena spalona doszczętnie, zalecana wymiana anteny na nową - po zgodzie - została wymieniona i skonfigurowana i zostało sprawdzanie dalszej części sprzętu
  - router - diody świecą, po podłączeniu kabla do kompa i routera, dioda portu się zapala, lecz widać komunikat 'Kabel sieciowy odłączony' czyli magia, dobra, udało się wbić na router po wifce, pokazuje odłączony kabel WAN, soft z jakimiś dziwnymi ustawieniami, część pasująca, część wzięta z kosmosu - ponowna konfiguracja routera nie pomaga w niczym, zalecana routera - po zgodzie - został wymieniony, skonfigurowany i sprawdzony - na telefonach, lapkach jest internet i wszystko działa
  - została karta sieciowa w stacjonarce - oczywiście martwa, na szczęście była zewnętrzna to nie zabrała nic ze sobą - po przełączeniu do gniazda w płycie głównej dalej 'Kabel sieciowy odłączony', ktoś już kiedyś tak coś ratował - zalecenie wymiany karty na nową - po zgodzie - montaż nowej karty i o dziwo wszystko działa

  Chłopaki zadowoleni, że w sumie poszło bezboleśnie, więc gadają, że nietypowa sprawa, że sprzęt spalony jak nic się nie działo wczoraj. Usłyszeli satysfakcjonującą odpowiedź - 'wczoraj wróciliśmy z wakacji'. Po drążeniu tematu Grażyna przyznała się, że oni nigdy nie odłączają anteny z prądu na wyjazd czy nawet w trakcie burzy bo przecież nic im się nie stanie, bo ona wie, że to my tak specjalnie mówimy wszystkim, żeby zaoszczędzić na internecie, a ona płaci więc będzie miała włączony cały czas.

  Zanim przyszło co do czego to zdążył wrócić Janusz z pracy i chłopaki akurat wypisywali protokół wraz z rachunkiem (paragon imienny/faktura zawsze później wysyłana jest pocztą) i oburzenie było podobno prześwietne.
  Cennik:
  - antena + zasilacz - 250 zł
  - router - 150 zł
  - karta sieciowa - 30 zł
  - robocizna - symboliczne 20 zł
  całość - 450 zł

  Januszowi piana z pyska się podobno puściła prawie. On nie będzie za nic płacić bo ich zasranym obowiązkiem jest to naprawić i on nie da się okraść. Kazał im grzecznie wypierdalać. Powiedzieli, że nie ma problemu, niech odda sprzęt, zapłaci albo podpisze protokół z opcją płatności przelewem, inaczej wzywają policję. Trochę zmiękł i powiedział, że podpisze, ale on ten stary sprzęt chce bo on to odda to rzeczoznawcy i im udowodni i sprawa skończy się w sądzie i on zaraz będzie dzwonić do swojego prawnika ( xD )

  Wrócili do biura, papiery oddali, przekazali exszefowi, że mogą być problemy, opowiedzieli historię i żeby przypilnować terminowej płatności za sprzęt i w razie czego blokować za nieuregulowanie.

  Podsumowując: zapłacił grzecznie za cały sprzęt bez najmniejszej dyskusji czy chociaż jednego pisma z jego strony. Koleżanka była w temacie i jak syn przyszedł zapłacić (chłopak ok. 16 lat) podpytała go jak skończyła się sprawa z tym spalonym sprzętem. Podobno młody z bananem opowiadał, że ojciec wywalił ponad 500 zł za rzeczoznawcę (podobno szukał kilku, każdy mu po zobaczeniu sprzętu mówił, że to widać z daleka, że piorun walnął i spalił wszystko), który mu obiecał, że udowodni, że firma go okrada - napisał mu na opinii, że sprzęt uszkodzony w wyniku podania zbyt wysokiego napięcia oraz biorąc pod uwagę aktualne warunki i porę roku bardzo prawdopodobnym jest, że sprzęt został uszkodzony w trakcie wyładowań atmosferycznych. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Czyli zamiast 450 zł zapłacił 950 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Nie, nie pracuję tam już, kontakt mam z byłymi współpracownikami oraz exszefem dlatego historie znam :)


  #pracbaza #humorinformatykow #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

  +: A.............h, Re-volt +491 innych
 •  

  Jest! Nareszcie nowa wersja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #internetexplorer

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 2017-12-12 10.59.55.jpg

 •  

  @Paczamy: ej, co Wam się wysrało, że nie działacie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  +: Cronox
 •  

  No najwyższa pora! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  #zuzel

  źródło: chrome_2017-10-25_12-51-01.jpg

  +: e....i, qwerty-pk +4 innych
 •  

  Mirki, chce ktoś orzech kaukaski na rękojeść? Albo okleinę do mebli zrobić albo cokolwiek, bo kolor jest świetny i szkoda spalić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do wzięcia dwa kawałki ok. 1m i średnicy ok. 30cm i 50cm

  Wolam @Trollsky bo wiem że robi noże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  ktoś jeszcze się w to bawi i wołać?

  Sprawa w miarę pilna i decyzja byłoby miło jakby zapadła do jutra max soboty żeby na weekend to sprzątnąć z podwórka.

  #noze #nozeboners #knifemaking #knifeboners #meble #niewiemkogojeszczezawolac
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  Murki z #wedzenie słyszałem że podobno można wędzić też z jałowca - mam taki ok. 4m wysoki - byłby ktoś zainteresowany? Pytam wcześniej żeby potem nie szukać :)

  +: Cronox
 •  

  Kurwy nie ludzie...
  #gorzkiezale #zalesie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: fromapp.jpg

  +: A....n, M..............................o +5 innych
 •  

  ej @mfind macie wybrakowaną ofertę bo brakuje sporo wersji silnikowych i nie mam jak policzyć u Was składki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  +: Cronox
 •  

  Murki, ma ktoś jakąś prawilną umowę na zakup samochodu?
  #motoryzacja #kiciochpyta

  +: Cronox
 •  

  ahahahaha Włókniarz wygrał ze Stalą - coś pięknego (ʘ‿ʘ)
  #zuzel

  +: p........a, mybeer +4 innych
 •  

  Mirki, chyba mam problem z #nintendoswitch Całą noc był w doku i się ładował, rano wyjąłem, wyłączyłem - tak całkowicie, a nie uspanie. Po ok 30 minutach włączyłem i z 100% zostało 68%. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, coś się przywiesiło czy nawala? Mam czas do jutra żeby sprzęt wymienić bo dopiero jutro mija 14 dni od kiedy mam. Olać temat czy wymieniać póki można bez problemu?

  +: Cronox
  •  

   @DemptD Kiedyś miałam tak w telefonie. Jakiś błąd był z rozpoznaniem stanu baterii prawdopodobnie. Jednak to jest nowe urządzenie. Wiec jeśli nie masz na urządzeniu jakiś ważnych zapisów stanu gry to można rozważać wymianę bo gwarancji Ci nie dam ze to zwykły błąd.

 •  

  Jednak kupiłem Słicza - najlepsza inwestycja w ostatnim czasie (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  To co jeszcze polecacie do kolekcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #nintendoswitch

  źródło: 2017-06-13 19.41.54.jpg

 •  

  Murki z #nintendoswitch Warto przesiadkę z #3ds robić? Bardziej bym to traktował jako konsolę do przenośnego grania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  +: Cronox
 •  

  Co się rano..
  Jedzie człowiek spokojnie 60km/h przez miasto przed 6 do pracy, drogi puste, zielona fala. Nagle dogania mnie Reno Master i siedzi mi na zderzaku. Po chwili słyszę na CB:
  Busiarz - no jedź szybciej bo mi się spieszy
  nie reaguję bo pewnie radio zbiera z obwodnicy albo autostrady. Po chwili Reno mruga mi światłami i po sekundzie słyszę
  B - no rusz się i przyspiesz kurwa
  Ja - chcesz to wyprzedzaj, mi się nie spieszy
  B - no gdzie mam wyprzedzać jak co 100m skrzyżowanie i wysepka?
  J - to Twój problem, nie mój
  B - rusz się kurwa bo MUSZĘ jechać
  J - jedź jak tak Ci się spieszy, przecież Cię nie trzymam
  B - chłopie, jakby nie ja to byś nie miał co jeść i zdechł z głodu, jedzenie wiozę więc przyciś
  J - faktycznie, ratujesz życie ludziom - zwolniłem do przepisowych 50km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  B - no i po chuj zwalniasz? pojebało Cię?
  J - ograniczenie jest do 50km/h więc jadę przepisowo
  B - kurwa Twoja jebana mać
  J - też pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  za niecałe 500m gość zjechał pod jakiś sklep - całość była na zawrotnym odcinku 2km

  Wiem, biedni ludzie pewnie umierali z głodu, a on jechał z pomocą ich ratować (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  pokaż spoiler Pozostaje tylko czekać na filmik z kamerki, że zła osobówka znowu utrudnia życia biednemu kierowcy bez którego byśmy głodem przymierali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  #bekaztransa #truestory #rakcontent
  pokaż całość

 •  

  Mirki z #motoryzacja szukam miernika grubości lakieru - jakieś polecane i sprawdzone modele w normalnej kasie? Na co w ogóle zwracać uwagę?

  +: Cronox
 •  

  Ten uczuć kiedy nawet #kawa w #pracbaza Ci mówi, że ten dzień nie będzie dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 2017-02-11 09.08.42.jpg

  +: DannyMurillo, n....m +2 innych
 •  

  Murki z #warszawa szukam gdzieś w okolicy Woli sklepu z #modelarstwo zależy mi na metalowym modelu samochodu w skali 1:18 i sklepie czynnym w sobotę - ktoś coś?

  +: Cronox
 •  

  Z cyklu opowieści z serwisu ISP

  Cześć 3 #januszebiznesu - poprzednia TU

  Więc exszefu postanowił odpisać do Janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Podobno odpisał już w zeszłym tygodniu, ale byłem tam dopiero dzisiaj więc znowu mam informacje z obu stron bo odpowiedź na odpowiedź już dostarczona (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Pójdę na łatwiznę i wkleję co odpisał ostatnio Janusz
  1. 'Router nie został uszkodzony mechanicznie - spadł ze ściany i się rozpadł. Żądam wymiany na nowy i działający'
  2. 'Nie posiadam zdjęć, ale załączam rysunek jak to wyglądało' - facet narysował na kartce A4 ścianę i zaznaczył wymiary oraz tą dziurę po routerze
  3. 'Nie będę chodził do psychologów czy psychiatrów - nie będziecie ze mnie robić wariata. Ze mną wszystko ok. Przez Was mam teraz koszmary w nocy bo boję się o zdrowie dziecka, żeby spadający router go nie zabił'
  4. 'To możecie wydrukować ulotki i roznieść po całym mieście i miastach ościennych'
  5. 'Bałagam sam posprzątałem, więc nie mam faktury od żadnej firmy'
  6. '1,17zł? Kpiny sobie robicie? Żądam 4 latach darmowego dostępu do internetu w innym wypadku sprawę skieruję na drogę sądową'

  A teraz odpowiedź exszefa na te wymagania:
  ad. 1. 'Niestety jak wspomnieliśmy w poprzednim piśmie, nie odpowiadamy za niewłaściwy montaż - urządzenie nie było montowane na ścianie przez serwisantów z naszej firmy więc nasza gwarancja tego nie obejmuje. W takiej sytuacji możemy doradzić udanie się z w/w żądaniem do firmy która montowała router na ścianie.'
  ad. 2. 'Nie jesteśmy w stanie zaakceptować rysunku pańskiego dziecka, aczkolwiek gratulujemy utalentowanego dziecka. Jedynie zdjęcia uszkodzeń były wiarygodne.'
  ad. 3. 'Niestety bez opinii biegłego specjalisty nie jesteśmy w stanie wypłacić odszkodowania ponieważ uszczerbek psychiczny nie został zdiagnozowany'
  ad. 4. 'Niestety nie jesteśmy firmą drukarską bądź dystrybucyjną ulotki, także nie jesteśmy w stanie spełnić tej prośby.'
  ad. 5. 'Jeżeli bałagan został posprzątany przez pana to bardzo nas to cieszy, że nie był on aż taki duży że była potrzebna wyspecjalizowana firma. W takiej sytuacji tą część pisma możemy uznać za zamkniętą.'
  ad. 6. 'Niestety kwota 1,17zł jest kwotą przewidzianą w regulaminie, który pan zaakceptował zawierając umowę z naszą firmą. My również jesteśmy zobowiązani do przestrzegania regulaminu, więc nie możemy nic zrobić.'

  Oczywiście Janusz dalej nie odpuszcza i po kilku dniach wpadł z nowym pismem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ad. 1. 'Nie wynajmowałem firmy do montażu routera ponieważ potrafię wywiercić 2 dziury i powiesić router, więc Wy musicie mi go wymienić na nowy' - chyba jednak średnio potrafi (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  ad. 2. 'To był mój rysunek, zdjęć nie mam, ale mogę skuć ścianę do poprzedniego stanu, żeby pokazać jak to wyglądało.'
  ad. 3. 'Wypłaćcie mi 5 tysięcy i moja psychika poczuje się lepiej, bez badań'
  ad. 4. 'Swoje ulotki z reklamą roznosicie, więc z przeprosinami też możecie'
  ad. 5. 'Jaką zamkniętą? A kto zwróci za zużyte środki czystości i wodę?'
  ad. 6. 'Jaki regulamin? Ja go nigdy nie czytałem, więc mnie nie obowiązuje. Dalej domagam się darmowych 4 lat, w innym przypadku skieruję sprawę do sądu, bo to są kpiny z ludzi.'

  Exszefu stwierdził, że nie odpisze mu już bo to gorsze niż kopanie się z koniem, ale podpuszczaliśmy go żeby jednak odpisał bo przynajmniej można się ponabijać i jesteśmy ciekawi czy facet faktycznie wykuje sobie dziurę i zrobi to zdjęcie. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #truestory #pracbaza #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

 •  

  Jedzie sobie człowiek spokojnie do pracy DK88. Przed nim jedzie nowy X-Trail, droga nie jest śliska ani nic, także można jechać 'szybko, ale bezpiecznie' - tylko, że Nissan jedzie jakby omijał wirtualne dziury w drodze. Hmm.. może nowe auta mają jakiś ficzer który widzi gdzie będzie dziura? Wykręciłem 997 - zgłosiłem, że jedzie prawdopodobnie pijany kierowca, bo auto pływa po drodze, jedzie po dwóch pasach, zahaczył nawet o pobocze, podałem na którym słupku jest i rejestrację i poprosiłem o informację czy kierowca był pijany czy coś było nie tak. Za chwilę był mój zjazd więc nie mogłem jechać za gościem do końca.
  Przed chwilą oddzwonili.
  Miał ponad 2 promile.
  I wiecie co? Dobrze mu tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Nie, nie wyprzedziłem go bo jednak wolałem uniknąć zepchnięcia na przeciwny pas wprost pod ciężarówkę


  #czujedobrzeczlowiek #polskiedrogi #gliwice #bytom
  pokaż całość

 •  

  Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącej kolejnej niedzieli :D
  #sylwesterzwykopem

 •  

  Z cyklu opowieści z serwisu ISP

  Pamiętacie historię z dziurą w ścianie? Wiem, że pamiętacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Miałem dzisiaj możliwość przeczytać pismo, które poszło do klienta oraz to które wróciło od klienta (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  W ramach przypomnienia, klient:
  1. domagał się wymiany routera na wolny od wad ukrytych - w tym wszystkie wady wyszły na zewnątrz.
  2. domagał się naprawy zniszczeń dokonanych przez serwisantów w domu
  3. domagał się odszkodowania za poniesione straty moralne i uszczerbek psychiczny
  4. domagał się oficjalnych przeprosin w lokalnej prasie
  5. domagał się, aby ktoś przyjechał posprzątać brud który pracownicy zostawili po sobie
  6. domagał się... 2 lat bezpłatnego dostępu do Internetu w ramach zadośćuczynienia

  nie pamiętam całości, ale mniej więcej skończyło się na:
  ad. 1. 'Niestety nie możemy wymienić routera na nowy ze względu na uszkodzenie mechaniczne przez niewłaściwy montaż'
  ad. 2. 'Prosimy o przesłanie dokumentacji fotograficznej wspomnianych uszkodzeń oraz kosztorys naprawy w/w uszkodzeń sporządzony przez niezależnego rzeczoznawcę'
  ad. 3. tu padło coś w stylu 'Prosimy o przesłanie opinii biegłego psychologa oraz psychiatry potwierdzający uraz spowodowany przez serwisantów firmy'
  ad. 4. 'Niestety w naszym mieście nie jest wydawana lokalna prasa, więc nie jesteśmy w stanie tego spełnić'
  ad. 5. 'Mamy szczerą nadzieję, że bałagan po serwisantach został już uprzątnięty gdyż święta lada dzień, w takim przypadku prosimy o przesłanie faktury którą wystawiła panu firma sprzątająca bałagan po serwisantach'
  ad. 6. 'Niestety nie widzimy podstaw do udzielenia panu takiego rabatu, lecz w ramach dobrej współpracy możemy panu udzielić rabatu od momentu usterki routera do wizyty serwisantów w kwocie 1/30 wysokości miesięcznego abonamentu czyli 1,17 zł brutto. Rabat zostanie naliczony w kolejnym miesiącu kalendarzowym i zostanie uwzględniony na fakturze'

  Po przeczytaniu tego w całości popłakałem się ze śmiechu.

  pokaż spoiler Do obrońców uciśnionych i mających ból dolnej części pleców - exszefu jest właścicielem firmy więc nie płaczcie, o to jak potraktował #januszebiznesu bo to tylko i wyłącznie jego sprawa - według mnie i tak potraktował go łagodnie, nawet rabat przyznał (✌ ゚ ∀ ゚)☞


  Facet wpadł z pismem zwrotnym w zeszły piątek. Podobno tylko piana mu z pyska nie leciała. Lecimy z jego odpowiedziami - nie wysilał się zbytnio: (nie, nie pisał w punktach, ale mnie tak jest łatwiej)
  ad. 1. 'Router nie został uszkodzony mechanicznie - spadł ze ściany i się rozpadł. Żądam wymiany na nowy i działający'
  ad. 2. 'Nie posiadam zdjęć, ale załączam rysunek jak to wyglądało' - facet narysował na kartce A4 ścianę i zaznaczył wymiary oraz tą dziurę po routerze
  ad. 3. 'Nie będę chodził do psychologów czy psychiatrów - nie będziecie ze mnie robić wariata. Ze mną wszystko ok. Przez Was mam teraz koszmary w nocy bo boję się o zdrowie dziecka, żeby spadający router go nie zabił'
  ad. 4. 'To możecie wydrukować ulotki i roznieść po całym mieście i miastach ościennych'
  ad. 5. 'Bałagam sam posprzątałem, więc nie mam faktury od żadnej firmy'
  ad. 6. '1,17zł? Kpiny sobie robicie? Żądam 4 latach darmowego dostępu do internetu w innym wypadku sprawę skieruję na drogę sądową'

  Exszefu ma zamiar go przetrzymać do tych 14 dni i potem coś wysłać. Już się nie mogę doczekać. Jak to trafi do sądu do skisnę tam XD

  #pracbaza #truestory #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

 •  

  Z cyklu opowieści z serwisu ISP

  Kisnę niemiłosiernie z tego co się dowiedziałem (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Historia z dzisiaj, więc trafi na mirko poza kolejnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zaczęło się już o 9:01, zadzwonił telefon, że popsuł się router. No i elegancko, fajnie jak ktoś dzwoni z diagnozą.
  [k] ale przyjedzcie zaraz bo to pilne i potrzebuję mieć to dzisiaj gotowe
  [s] no dobrze, możemy być w ciągu 15 minut
  [k] teraz to ja jestem w pracy, chyba logiczne
  [s] chce pan natychmiastowego przyjazdu, a nie ma pana w domu, jaka godzina odpowiada?
  [k] będę o 18
  [s] my o 17 kończymy, nie będzie nikogo wcześniej w domu?
  [k] no będę o 15, ale na zakupy chciałem jechać, w ostateczności mogę jechać jak już to łaskawie zrobicie
  [s] będziemy zatem o 15

  Wsio spisane i dogadane. Wybiła godzina wyjazdu, chłopaki byli na miejscu 15:02, oczywiście nikogo nie było, facet się zjawił 15:15 po ich telefonie - "bo jeszcze wstąpił tylko w jedno miejsce i po co od razu dzwonią, przecież mogą zaczekać, bo to on jest klientem i powinno im zależeć"

  Poprosili o jakąś szmatę, żeby buty wytrzeć żeby nie narobić syfu - nie dostali, no bo przecież nic się nie stanie. Podłogę można potem mopem przetrzeć - ok.

  Poszli więc do pokoju gdzie był nieszczęsny router i...
  - router był uszkodzony - fizycznie obudowa była w kilku elementach
  - wcześniej był przymocowany na ścianie - klient montował sam, bo gdzieś tak widział i to ładnie wyglądało i podobno zasięg dużo lepszy

  Router był w kawałkach jakby spadł przynajmniej z trzeciego piętra, a nie wysokości metra. Kołki, a raczej kołeczki były wyrwane ze ściany. Podobno zrobiło to jego 3 letnie (!) dziecko, bo pociągnęło za kabel z routera.

  Teraz podsumowując. Klient domaga się:
  - wymiany routera na sprawny, bo ten jeszcze jest na gwarancji przez pół roku - przecież to ich wina, że sprzedali mu taki bubel
  - zatynkowania dziury w ścianie, bo jakby sprzedali brzydki router z lepszym zasięgiem to by nie musiał go wieszać na ścianie
  - posprzątania pozostałości tynku który wypadł przy wyrwaniu

  Po usłyszeniu 3x nie, było grożenie i straszenie: rezygnacją, policją, prokuratorem, sądem, skargą do UKE.

  Na wychodne usłyszeli jeszcze, żeby zaczekali bo on idzie po ten mop, żeby podłogę powycierali po sobie. Usłyszał kolejne nie. Podobno się już zagotował i jeszcze przed 17 przyjechał ze skargą na nich do szefa. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  W piśmie napisał, że:
  - domaga się wymiany routera na wolny od wad ukrytych - w tym wszystkie wady wyszły na zewnątrz.
  - domaga się naprawy zniszczeń dokonanych przez serwisantów w domu
  - domaga się odszkodowania za poniesione straty moralne i uszczerbek psychiczny
  - domaga się oficjalnych przeprosin w lokalnej prasie
  - domaga się, aby ktoś przyjechał posprzątać brud który pracownicy zostawili po sobie
  - domaga się... 2 lat bezpłatnego dostępu do Internetu w ramach zadośćuczynienia

  Podobno szef płakał ze śmiechu jak to czytał (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Zdjęcia routera ani pokoju nie dostanę, "bo znowu wrzucisz to na wykop" - no i co z tego?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pracbaza #humorinformatykow #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

 •  

  Z cyklu opowieści z serwisu ISP

  Miałem pisać wczoraj, ale walczyłem o życie - miałem 37,1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Pamiętacie historię z ulotkami?

  Mam kilka newsów odnośnie sytuacji i w sumie @noriad trafił (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #januszebiznesu mając przed sobą wizję wyroku i to raczej nie byłoby uniewinnienie, skontaktował się podobno z szefem z wizją 'naprawy szkód'. Jego propozycja była taka, że on wydrukuje na swój koszt nowe ulotki, tym razem poprawne i nawet je rozniesie.
  Szefu go wyśmiał bo stwierdził, że i tak już zrobił nam wyjątkową antyreklamę i on widzi tylko jedno wyjście z sytuacji, żeby sprawa zakończyła się polubownie.
  Przedstawił swoją ofertę - kupno firmy (wraz z przejęciem klientów) za śmiesznie niską kwotę oraz Janusz musi wysłać do klientów pismo wyjaśniające sytuację.

  Zgodził się (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Więcej detali niestety nie znam i raczej w najbliższym czasie nie poznam.

  #pracbaza #truestory #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

 •  

  Z cyklu opowieści z serwisu ISP

  cześć Mirkoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  więc miałem pisać częściej - średnio wychodzi, ale nie poddaje się i staram się nadrabiać.

  Kolejna historia z cyklu tych mniej normalnych.

  Zaczęło się jak zwykle - telefon na serwis, że nie działa. Procedury zawiodły, więc jednak trzeba się zawinąć do klienta i sprawdzić co się tym razem magicznie popsuło. No więc w auto i do dzieła.

  Na miejscu sprawdzili wszystko na słupie i wyglądało ok, więc pora odwiedzić klientkę. O dziwo była bardzo miła, grzeczna, uprzejma - zaproponowała kawę albo herbatę na rozgrzanie bo tak marzną całymi dniami na dworze. Poprosili o herbatę. W międzyczasie zaczęli sprawdzać o czemu nie ma sieci. Niby wszystko było ok, nawet oporność na kablu była w normie - wynik nie był idealny, ale wystarczający. Dostali herbatę i ciastko. Zaczęli dalej sprawdzać. Na służbowym lapku wszystko działało, a na jej routerze nie chciało i na lapku też nie chciało. Nawet zmiana adresu IP nie pomagała, więc sprawa ciekawsza. W każdym razie pomysły powoli się kończyły, więc jeden z chłopaków poszedł na słup, a drugi został w środku żeby zrobić próbę z nowym kablem. No i spoko, jeden na dworze rozwijał kabel i zarabiał końcówki i musiał podłączyć się do skrzynki na słupie, a drugi został w środku. I teraz zaczyna się opowieść właściwa. Pani klientka podobno zaczęła się do niego dobierać (✌ ゚ ∀ ゚)☞ W sensie zaczęło się, że niby przypadkiem mu usiadła na kolanach bo się potknęła, ale zaraz potem go pocałowała xD (wiem, scenariusz jak z porno) W każdym razie kumpel wstał i uciekł na dwór, bo facet żonaty i dziecko w drodze. Potem poszedł już do środka drugi kolega i pani już nie była taka miła tylko z pretensjami, że tak długo to naprawiają i pewnie coś zepsuli itd.
  Pominę opisy testów itd. - w każdym razie przyczyną było, że wtyczka była zakuta na nowo i były kable zamienione miejscami czyli pomarańczowy z biało-pomarańczowym i zielony z biało-zielonym, więc raczej ktoś tam coś kombinował, ale zebrali się szybko i spierdolili czym prędzej ( ͡º ͜ʖ͡º)

  pokaż spoiler Nie, nie pracuję tam już, opowieść kumpla z którym pracowałem X lat więc mu wierzę :)


  pokaż spoiler Panią znam, takie mocne 7,5/10, samotna, ok. 30 lat


  Kilku z Was pytało o ciąg dalszy sprawy z ulotkami, postaram się jutro opisać jak się to skończyło - sorki, że nie odpisywałem na PW każdemu z osobna ;)

  #pracbaza #humorinformatykow #truestory #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

 •  

  Gdzie najlepiej wysłać do wymiany baterii i gniazda USB #htc #htconem8 Znalazłem w sumie HTC Support z #krakow (wołam bo może ktoś pracuje albo ich zna i wie coś więcej), ale nie należą do najtańszych, a i jakieś opinie ciężko znaleźć oraz @naprawalaptopow polecilimi #ideanord z Suwałk, ale po przeczytaniu opinii zwątpiłem. Tak, wiem, mogę wysłać do #regenersis ale to już raczej podchodzi pod swego rodzaju masochizm, chociaż kiedyś raz tam odsyłałem HTC do wymiany wyświetlacza i zmieścili się w 2 tygodniach, tylko i wyłącznie dlatego, że dziennie dzwoniłem i trułem im dupę i za każdym razem padała odpowiedź, że czekają na części i nie wiedzą kiedy będzie dostawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie jakiś sprawdzony #serwisgsm ? pokaż całość

 •  

  Mirki od #spawanie #kiciochpyta Mam zamiar kupić w najbliższym czasie sobie migomat (nie, nie chcę inwertorowej ani transformatowej, ani wirowej - wszystkie 3 mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Budżet tak do 1,5k (w razie czego mogę coś naciągnąć w górę) - jakie firmy polecacie? Na co dokładnie zwracać uwagę przy zakupie? Gdzie najpewniej kupić?

 •  

  Z cyklu opowieści z serwisu ISP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Miałem pisać częściej to postaram się słowa dotrzymać.

  Jak zapewne pamiętacie, większość przypadków w tym tagu jest związana z brakiem Internetu. No jak większość to nie wszystkie - o tym będzie dzisiaj.

  Firma ruszała na podbój nowego miejsca - w sensie kolejnej wioski ościennej. Badanie rynku, cennik konkurencji, ulotki i inne związane z tym pierdoły.

  Firma która miała monopol na danym terenie (nie liczę Orange/Netii) ma ofertę w stylu 'Tylko u nas same trójki' (hasła nie pamiętam, ale coś podobnego, że aż mnie było wstyd jak mi to opowiadali). Oferta polegała na tym, że za 33,33zł dostawało się pobieranie 3,3Mbps i wysyłanie 333Kbps. Szefu wpadł na coś równie dziwnego i skończyło się na haśle w stylu 'Internet na piątkę' i za 55zł dawał pobieranie 55Mbps i wysył 5,5Mbps. Oczywiście specjalnie była też oferta dla ludzi którzy potrzebują tylko do sprawdzenia poczty czy zrobienia przelewu. Za 20zł oferował 10/1Mbps. Niby oferta mocno konkurencyjna, ceny wg mnie bardzo ok.

  Początkowo zainteresowanie było bardzo duże - większe niż było przewidziane, no ale to akurat dobry znak. Punkty dostępowe poustawiane, pomontowane.

  No to czas na podłączenie nowych klientów. Dzwoni koleżanka po kolei z listy zapisanych, żeby ustalić dogodny termin, ale... ludzie zaczynają się wykruszać. A bo on się rozmyślił, bo jemu wystarcza to co ma teraz, bo musi się jeszcze zastanowić, bo jednak te 20zł to za drogo, miliony powodów. Z ok. 30 zapisanych zostały 3 osoby. No nic, dobre i to na początek.

  Przy podłączeniu chłopaki gadali z klientem jak zwykle i oczywiście miał kilka pytań. No luz, żaden problem. Przyniósł ulotkę i tu się zaczyna najlepsze. Ulotka z wyglądu była idealną kopią ulotki firmowej. #januszebiznesu z konkurencji bał się, że straci za dużo klientów na swojej trójkowej ofercie, a przecież dostosowanie cen i prędkości do aktualnie panujących na rynku to za dużo pracy, a na dodatek trzebaby ponieść koszty. Chłopaki przekazali facetowi, że gratisowo ma 2 miesiące za taką informację i ma się niczym nie przejmować bo to nie nasza ulotka tylko podrobiona.

  Wracając do ulotki. Zachowany był cennik wraz z ofertą, ale pojawiło się kilka perełek:
  - informacja o tym, że zatrudniamy specjalny zespół który na żywo monitoruje co robią użytkownicy
  - informacja o tym, że firma jest w stałej współpracy z policją i przy wykryciu najmniejszego działania niezgodnego z prawem od razu zgłaszamy do nich
  - informacja o tym, że prędkości które oferujemy są dostępne tylko w godzinach nocnych, a w ciągu dnia oferujemy tylko tyle ile się da, więc może to być 55Mbps, a równie dobrze może to być 1Mbps
  - oczywiście strona internetowa z literówką, żeby przypadkiem nie zadziałała, tak samo numer telefonu - stacjonarny pomylony, komórka całkowicie inna

  Po wyjściu od klienta dzwonili od razu do szefa, żeby czekał w firmie na nich bo już wracają z bardzo ciekawymi informacjami. Ulotkę zabrali. Na miejscu zadzwonili na podany numer telefonu. Odebrała pani, informacje podawała takie same jak w ulotce. Po poinformowaniu jej, że rozmowa jest nagrywana i że właśnie podszyła się pod firmę oraz działa na jej szkodę i że to jest karalne rozłączyła się i telefon szybko stał się niedostępny.

  Z tego co wiem sprawa jest w prokuraturze i UOKiKu i żadnych informacji więcej nie mam i co dziwne, chłopaki też nic nie wiedzą, a szefu nie chce im powiedzieć.

  pokaż spoiler Jako że tag stał się autorski ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś ma jakąś wizję na tło tagu?


  #pracbaza #truestory #humorinformatykow #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

 •  

  @sulkov: kurde.. jeden z słynnych 'dwóch krzywych cyców' ma konto na wypoku (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  +: Cronox
 •  

  Z cyklu opowieści z serwisu ISP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dawno nic nie było, ale dopiero mam chwilę żeby przysiąść i sobie wszystko powoli przypomnieć co mi gadali i spisywać to powoli. Także w miarę możliwości postaram się nadrobić zaległości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dzisiaj będzie tylko jedna historia.

  Historia tym razem nie zaczyna się od telefonu.

  Chłopaki rano przychodzą do biura, w drzwiach czeka na nich wsunięta kartka. Na karce było kulturalnie napisane "Jest godzina 3:32 i nikt do chuja nie odbiera, a ja nie mam internetu pedały!" i to by było na tyle, zero podpisu, adresu czy telefonu.

  Rozłożyli się i sprawdzają i niby wszystko działa w normie. Na sekretarce zero nagrań, na komórkę też nikt nie dzwonił więc całkiem dziwna sprawa. No nic, jak nie ma dalej to pewnie zadzwoni, żeby się przypomnieć.
  Dzień minął spokojnie i nikt specjalny nie dzwonił z pretensjami. Minęło kilka dni i sytuacja się powtarza - znowu czeka kartka, tym razem z niespodzianką.

  pokaż spoiler Całe drzwi były wysmarowane chyba kupą - nie widziałem, ale podobno capiało niemiłosiernie


  Na kartce napis "Dalej nie mam tego internetu, naprawcie to kurwy!"
  Sprawa zaczyna się robić nieciekawa bo ktoś robi to ewidentnie w nocy, a nawet nie potrafi się podpisać czy podać gdzie nie ma internetu. Ponowne sprawdzenie wszystkiego. Pani sprzątająca klnie pod nosem na czym świat stoi czyszcząc drzwi. No wszystko działa, wszystkie nadajniki i punkty kontrolne były sprawne i żadnych przerw nie stwierdzono w nocy.

  Kolejnego dnia jeden przyszedł ciut wcześniej (przed 6 rano) bo chciał poogarniać zaległości na serwisie i przypadkiem chwilę później trafił się nasz kupotwórca.

  Wdali się w dyskusję - podobno dosyć ostrą, wraz z groźbami ze strony kupotwórcy.

  Skończyło się na tym, że doszli do wniosku, że gość jest mocno nierozgarnięty.

  Bo...

  Pomylił nazwę firmy - no zdarzało się już nie raz, konkurencja ma podobną nazwę.
  Pomylił ulicę - też się zdarzało, konkurencja jest w bocznej ulicy kilkaset metrów dalej.
  Pomylił miasto - to to było dopiero pierwszy raz, nie, nie było to miasto sąsiadujące. Różnica? Raptem 18 km.

  pokaż spoiler Przynajmniej przeprosił


  #pracbaza #humorinformatykow #truestory #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

 •  

  Wyobraź sobie, że unosisz się w powietrzu jak gdybyś przebywał na statku kosmicznym i doświadczył stanu nieważkości.

  Przedmioty wokół przemieszczają się ospale niczym trącone w próżni.

  Wszystko odbywa się bardzo powoli, tak że możesz skupić się na najmniejszych detalach. Duży napój z McDonalda przepływa powoli przed Twoimi oczami, a Ty próbujesz palcem dotknąć fruwających wokół niego kropelek… Połyskują w słońcu… Tańczą niczym setki małych duszków rozpraszając się i odlatując w różnych kierunkach.

  Obracasz się płynnie i czujesz to wspaniałe uczucie jak na huśtawce, gdy znajdujesz się w powietrzu i nie polecisz już wyżej, a grawitacja jeszcze nie zdążyła zorientować się, że jej uciekasz i złapać Cię za nogi.

  Czujesz się wolny… Absolutnie wolny.

  pokaż spoiler A potem samochód roluje drugi raz i słupek drzwiowy ucina Ci głowę.


  pokaż spoiler Dlatego naprawdę warto zapinać pasy.


  #motoryzacja #kuprzestrodze #prentki
  pokaż całość

 •  

  Mirki, nie chce ktoś bonu/karty podarunkowej do empiku (na stronę albo do sklepu) na 150 empik coinsów? Oddam za 130 polskich środków płatniczych. Karta ważna do 20 września 2017

  #empik #sprzedam

  +: R.........e, Cronox
 •  

  @bidzej: ej, ej, ej, podobno Zdzire złomujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  +: l.........k, Cronox +1 inny
 •  

  Mistrzostwo świata i wzorowe podejście do klienta prawilnego Mirka @Dakkar
  Zapomniało mu się kilofa do Śląskiego #countryball i obiecał, że dośle. Obietnicę dotrzymał. Paczka dziś dotarła z brakującym elementem i instrukcją obsługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler W gumie był Chevrolet Tahoe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 2016-09-09 19.27.07.jpg

  +: Akos, A............t +25 innych
 •  

  Most Caiyuanba nad rzeką Jangcy w Chongqing
  #chiny #fotografia

  źródło: memolition.com

 •  

  Mirki, bo powoli kończą mi się tarcze i klocki i wypada się rozejrzeć za czymś z wyższej półki i o ciut lepszych parametrach niż fabryka. Teraz było ATE PD + EBC Green - klocki i tarcze umarły po 35kkm. Potrzebuję coś zdecydowanie lepszego od obecnego zestawu i pytanie co brać? Auto małe, lekkie, ale zastosowanie wielorakie od gnębienia na torze, katowanie ostrymi hamowaniami z wyższych prędkości do prawie 0, jak i również spokojna jazda po mieście - więc odpadają wszystkie które mają wydajność dopiero wtedy gdy trzymają optymalną temperaturę. Teraz ATE nie udało mi się pogiąć mimo tego, że rozgrzane do czerwoności wpadały w kałużę i nic się z nimi nie stało, więc byłoby miło jakby były odporne na takie warunki :)
  Nad tarczami skłaniam się nad EBC Standard + klocki EBC Green albo Ferodo DS2500 - jakieś opinie, uwagi, coś lepszego do rozważenia w podobnych kwotach?

  #motoryzacja #pytanie
  pokaż całość

  •  

   @DemptD: z klocków to Textar, Hawk HPS, a najlepsze na jakich jeździłem nazywają się Carbone Lorraine RC6, ale cena trochę z kosmosu i piszczą mocno

   EBC się rozpadają/rozwarstawiają więc nic bym od nich nie brał, tarcze mogę ATE PD polecić, nic mi na nich nie biło w przeciwieństwie do Brembo czy Zimmermanów

  •  

   @el_nino123: no właśnie słyszałem o EBC, że była seria która się po prostu odklejała i odpadała, ale miałem 2 komplety i nie mogę złego słowa powiedzieć, bo serio jestem zadowolony mocno z nich, a tarcze też mają bdb opinie, a ATE PD to szczerze jestem zaskoczony, że tak szybko tarcze się skończyły

  • więcej komentarzy (1)

 •  

  Murki z #katowice pewnie wiecie, że jest #offfestival no więc jak ktoś ma blisko to może zrobić sobie spacer po okolicy bo #lezajsk i #desperados dzielą się za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG-20160807-WA0008.jpg

 •  

  Mirosławy i Mirabelki,

  nadeszła wielka chwila.

  Kolejna część.. z cyklu praca w serwisie ISP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Raczej ciąg dalszy poprzedniej historii - KLIK

  Sprawa podobno już zamknięta, więc można pisać jak się zakończyła.

  Ex-szef złożył pozew i całą resztę (wiem, że jeszcze do UOKiK poszło o wyniszczaniu czy tam działaniu na szkodę konkurencji - nie znam się na tym tak dokładnie, więc mogłem coś przekręcić) przeciwko konkurencyjnej firmie bo podobno tamten złapany facet przyznał się, że jego szef go zmusił do tego. Oczywiście policja i tak i tak swoje papierki prowadziła i całą resztę - tamto podobno jest dalej w toku (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Skończyło się na tym, że się dogadali - firma dostała spore odszkodowanie - podobno prawie półroczne zarobki firmy. Wszyscy nasi klienci zostali poinformowani oficjalnym pismem z przeprosinami od konkurencji i ich przyznaniem się do tego co zrobili. Oczywistym jest, że pisma zostały wysyłane przez moją byłą firmę ze względu na to, żeby nie ujawniać danych klientów - tamci tylko faktury płacili także wszystko poszło w wersji burżujskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Pewnie was ciekawi co z kobietą, która złapała gościa. No więc dostała specjalną umowę - Down 1Gbps, Up 100Mbps, darmowy serwis sieci wraz z komputerami które ma w domu (w razie czego ona pokrywa koszt części w cenie hurtowej) i to wszystko za cały 1 zł miesięcznie przez 24 miesiące. Podobno na początku protestowała przed tym, bo uważała, że to nic takiego i ona tylko spełniła swój obywatelski obowiązek - oby więcej takich klientów.

  pokaż spoiler Nie, nie pracuję tam już. Zmieniłem pracę na lepszą. Tak, historia jest prawdziwa. Tak, widziałem pismo i że taki abonament jest wpisany w system. Nie, nie jest to fejk. Tak, zmieniłem bo lepsza kasa. Tak, dalej mam dostępy bo czasami ich wspomagam w pracy ze względu na nudę w obecnej pracy.


  #pracbaza #humorinformatykow #pracauisp - obserwuj po więcej
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DemptD

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.