•  

  Czy na XSX gry z XB1 działają lepiej? Jakoś automatycznie zdejmowana jest kapa klatek, włączana super rozdzielczość, supersampling i inne supercośtamy?
  #xboxseriesx #xbox #gry #konsole

  •  

   @Beeercik: @L24D: chyba jeszcze nie działa w 4k60. Tam jest po prostu zbugowana opcja przełączania trybu wydajności/rozdzielczości i gdy wchodzisz w opcje to zawsze jest zaznaczony tryb rozdzielczości. Żeby przełączyć tryb to trzeba wybrać tryb wydajności i dopiero teraz działa przełączanie.
   Dajmy na to, że wybierasz tryb wydajności, cofasz do poprzedniego menu, a potem wchodzisz z powrotem do menu wyboru to znowu będziesz miał zaznaczony tryb rozdzielczości (chociaż w rzeczywistości będzie wybrany tryb wydajności). Żeby przełączyć w tryb rozdzielczości wybierasz wydajność a potem znowu rozdzielczość. pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  #ps5 #xboxseries #xbox #gry #gamepass #playstation #playstationplus

  Cześć. Interesuję się ostatnio konsolami i chciałbym się dowiedzieć czym dokładnie różni się Game Pass od PlayStation Plus. 1) Oba to rodzaj abonamentu ?
  2) W obu przypadkach gry znikają z listy po jakiś czasie?
  3) Zawsze trzeba mieć opłacony abonament by móc grać w gry z tej usługi ? (Chodzi o produkty ściągnięte z GP lub PSPlus i już zainstalowane na konsoli)
  4) Czy można dodać gry z tych abonamentów na stałe do kolekcji?
  5) Ile to kosztuje na ten moment?
  pokaż całość

  •  

   @JooS: Xbox Live Gold i PS Plus opłaca się głównie po to bym móc grać w gry multiplayer przez sieć, bo inaczej ta opcja jest zablokowana, a gry dodawane do tych abonamentów są w pewnym sensie bardziej dodatkiem. Gdyby multik był darmowy to raczej mało kto by kupował te abonamenty. Game Pass to tak jak koledzy wcześniej zauważyli coś w stylu Netflixa z grami, czyli opłacasz abonament i masz ogromną bibliotekę gier. Część tych gier jest na stałe, a inne na jakiś czas, na przykład pół roku/rok.
   Dodam, że Microsoft chyba cały czas ma promocję na Game Pass Ultimate (czyli połączenie 4 abonamentów w jeden: Xbox Live Gold, Xbox Game Pass, Xbox Game Pass PC (trochę inna biblioteka gier, abonament przeznaczony dla komputerów stacjonarnych) i EA Play), która polega na tym, że na przykład wykupujesz Xbox Live Gold na dajmy na to rok, a potem Game Pass Ultimate na 1 miesiąc i wtedy następuje przekonwertowanie tego w 13 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate (tego najbardziej wypasionego).
   pokaż całość

   +: JooS
  • więcej komentarzy (11)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DfaX

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.