•  

  Cześć Mirki!
  To mój pierwszy post tutaj więc chciałbym się ze wszystkimi przywitać i życzyć Wam żeby Wasze perfumy zbierały same najlepsze komplementy ;)

  Nie przedłużając, kupiłem ostatnio Rasasi La Yuqawam, który jak widzę jest uwielbiany i wychwalany niemalże przez wszystkich recenzentów - wszyscy podziwiali długotrwałą (10-12h) i potężną projekcję. Szukałem zapachu naturalnej i skóry i przyznaję, że LY przypadł mi do gusty.

  Otworzyłem i przetestowałem. Zapach bardzo fajny, ale miałem mieszane uczucia co do jego parametrów. Ludzie mówili o tym, że zostawia za sobą ogon (na co gorąco liczyłem), natomiast, żeby go poczuć musiałem zbliżyć rękę do nadgarstka. Niektórzy pisali, że nawet prysznic nie jest im straszny- widocznie używam naprawdę mocnego mydła, skoro po wyjściu nie czułem już praktycznie niczego.
  Zacząłem wtedy szukać informacji o reformulalcji i zobaczyłem, że mój LY to APR2021. Czy ktoś z Mirków ma tę wersję i mógłby potwierdzić czy faktycznie to jakaś wadliwa seria czy to ja nie odzyskałem jeszcze węchu... XD

  W każdym razie szukam tego starego, dobrego LY, o którym piszą wszędzie na stronach. Jakiej partii powinienem szukać? Który jest ostatnim z polecanych?

  Psiknąłem jedynie raz więc nadal mogę zwrócić LY do sklepu za pełną cenę około 270 zł. Czy według Was nadal jest wart swojej ceny, czy też lepiej jest znaleźć stary, nawet jeśli będzie droższy?
  #perfumy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DiSorder69

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)