Kiedyś za małolata konto było ale kto by to pamiętał co i jak z pw. Jak e-maili było tysiące :D Wiec jest nowe i juz zostanie .

 •  

  #budujzwykopem #budowadomu

  Salon skończony (zostały tylko listy przypodłogowe, meble i oświetlenie).

  Zajebiście wyglądają winyle do białych ścian i antracytowych okien. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

  źródło: IMG20221122212619.jpg

 •  

  Obraził się na mnie wulkanizator, i się zastanawiam, czy to ja zachowałam się jak Karen, czy jednak miałam racje.

  Wynajmuje auto z Arvala, płace za to, ze nie martwię się niczym, klikam w kalendarzu dostępny termin wymiany opon u wybranego wulkanizatora i tyle powinno mnie interesować. Oni maja te koła przechowywać również.

  Termin wybrałam ze 2 tygodnie temu. Na 22.11 o 8 rano. Wczoraj wulkanizator wysłał maila, ze moje opony będą początkiem przyszłego tygodnia i ten termin jest nierealny. To dzisiaj oddzwaniam, żeby się dowiedzieć na kiedy to przesunie. Myślałam, ze dzień, dwa, skoro na początku tygodnia dostaną opony, a on mi, ze na 2.12. Mnie najpierw przytkało, zapytałam czy żartuje, a on mi, ze nic nie może, bo takie są terminy, ze sam dostał informacje o tym wczoraj. Tu mi żyłka skoczyła, i zapytałam go „ale tak w sumie to co mnie to interesuje?”, wrednym tonem, jak najbardziej, nie przeczę. A gosc się obraził, powiedział, ze jego to tez nie interesuje j tych opon mi nie wymieni, i się rozłączył XD

  Serio bym się nie wkurzyła, jakby to było przesunięcie o dzień lub dwa, ale dwa tygodnie? Ja tez nie umawiałam ten wizyty na ostatnia chwile, tylko dwa tygodnie temu. Fryzjerki, kosmetyczki i inne, w takich sytuacjach stają na głowie, i dzwonią po klientach żeby te wizyty zamienić, a wulkanizator w takiej sytuacji przełoży mnie na koniec kolejki.

  Dzwoniłam do Arvala, oni w ogóle nic nie wiedza, ze coś jest nie tak z tym moim terminem, u nich swieci się 22.11 i nie ma żadnych zgłoszonych problemów. Będą wyjaśniać o co chodzi i się odezwa.

  I nie mam pojecia jak wyglada komunikacja między arvalem a wulkanizatorami, jak tu ktoś wie nich napisze. Z mojej strony to wyglądało tak, ze płace za full wypas pakiet, w aplikacji początkowo była informacja, ze kalendarz wymiany opon będzie dostępny jak już moje opony zostaną zakupione. Mogłam wybrać z kilku wulkanizatorów z okolicy, którzy współpracują z arvalem. A później wskoczył kalendarz wizyt, wiec myślałam, ze te opony to już są zakupione, skoro mogłam nawet duże wcześniejsze terminy wybrać. Ale mi nie pasowały wiec wybrałam 22.11. To jakim cudem mieliby zrealizować wcześniejsze terminy?

  No uniosłam się, ale bez przesady, nie wyzywałem gościa, nie straszyłam, powiedziałam tylko wrednym tonem „ale tak w sumie to co mnie to interesuje?”. Czy ja jestem Karen, czy wulkanizator płatek śniegu, o to jest pytanie.

  #motoryzacja #opony #wynajemsamochodu #wulkanizacja #samochody #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  •  

   @rudyba
   Współpraca z arvalem to ciężki temat , ogarniać będą to tobie X czasu , chociaż mam nadzieję że z oponami dają sobie radę szybciej , tak samo jak z akceptacją śrubki ASO VOLVO za 8 zł , auto stało prawie tydzień bo od pewnego elemtu śruba była krzywa :/ i nie dało się skręcić na starej , pytania a czemu a po co a nie można tamtej , a to fotki poproszę, za naprawę płacili prawie 9tys to co im szkodzi śruba za 8 zł xD

   Życzę powodzenia i szybkiego rozwiązania tematu , jedyna opcja to co dzienne telefony do nich , że dalej nie masz opon zmienionych i prosisz o auto zastępcze ponieważ miałaś termin a ktoś poleciał w kulki , a ty boisz się o swoje bezpieczeństwo !
   Słyszałem że jak ludzie w zakladsch słyszą ARVAL to potrafią auto z laweta wyjebac z placu xDD
   pokaż całość

   +: rudyba
  • więcej komentarzy (195)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Digital_Boy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.