•  

  Cześć Mirki!
  Dziś mój ostatni dzień w #pracbaza, a już pojutrze będę w Nowym Jorku rozpoczynał swój kilkumiesięczny trip przez USA! Chwalę się tym bardziej, że będzie to oficjalnie siódmy odwiedzony przeze mnie kontynent i zrealizuję swój 'nierealny' plan pod tytułem '7 przed 25' czyli wszystkie kontynenty zanim skończę ćwierć wieku! Świat jest super, realizujmy marzenia i róbmy to jak najszybciej! Lepiej się nudzić na starość niż umrzeć przed pobytem w Wielkim Kanionie! Pijcie ze mną kompot!
  #usa #podroze #chwalesie #wygryw
  pokaż całość

  •  

   @UowcaTroli praktykanci w korpo biorą na rękę 3,5 tys. Myślisz że student nie przeżyje za 1500zl, wynajmując pokój za 700zl (3 lata temu)? Po praktykach pensja też znacząco rośnie, koszty niekoniecznie. Do tego dochodzi stypendium z uczelni. Wiadomo, że czasem dostało się stówkę 'na lody' albo przywoziłem sloik z domu, no ale ciężko powiedzieć że za wszystko mi płacili. Za to denerwuje mnie jak ktoś mierzy wszystkich swoją miarą. pokaż całość

  •  

   @UowcaTroli: nie wiem gdzie napisałem że po 4 miesiącach robiłem sobie przerwę, ale do Ameryki Południowej pojechałem po w sumie roku pracy i oszczędzania (mając też jakieś swoje oszczędności z przeszłości, ale raczej nieznaczące). Nie będę się tłumaczył z każdej złotówki zarobionej i wydanej, nie mam ciśnienia żebyś mi wierzył. Po prostu tak było. :)
   Odpisuję w sumie tylko po to, żeby osoby które to czytają uwierzyły w to, że mając 25 lat, zanim założy się rodzinę, osiądzie się i zmieni priorytety, można naprawdę zobaczyć cały świat. Nie trzeba mieć bogatych rodziców, nie trzeba dostać spadku. Wyjeżdżając do dużego miasta, na właściwy kierunek studiów ma się wszystko w swoich rękach i można fajnie przeżyć życie.
   Miłego wieczoru Uowco, kończę już dyskusję i idę się pakować!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (50)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DominoQ

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)