•  

  Pytanie do osób które miały wyraźne połaczenie z Głosem przemawiającym do was z nadświadomości/wszechświata whateva. Czy ten Głos który przemawiał do was w momencie kiedy umysł spał jest Głosem tożsamym z waszą płcią? Teraz, nawet na trzeźwo słyszę go, odbieram od niego komunikaty, mój umysł stał się jakby odbiornikiem tego Głosu, który jest jakby moją wewnętrzną intuicją połączącną z "nadświadomością", z tym że Głos odbieram jako energię męską, czyli nie jest tożsamy z moją płcią. Też tak mieliście? Czy wasz "wewnętrzny głos" jest innej płci niż wy? I proszę nie wpieprzać mi tu jakichś lewackich teorii i ględzenia.

  #psylocybina #narkotykizawszespoko #trip #psychodeliki
  pokaż całość

  •  

   @KoninaBeZiomeczka: Duchowe ciało czlowieka sklada sie z wielu centrów duchowych, ktore imituja świadomość na wzór tej ludzkiej. Centra te wywodzą sie z kobiecego lub męskiego aspektu duszy. Jezeli jestes kobietą, to znaczy, ze zenski aspekt duszy zamanifestował się w swiecie fizycznym jako twoje ciało i powiązane z ciałem centra duchowe. Natomiast aspekt męski pozostał w sferze duchowej i manifestuje metafizyczne centra duchowe.

   Tak więc głosy mogą byc różnej płci, zależnie od tego, jaką część twojego jestestwa reprezentują.

   Natomiast ten głos, ktory obecnie tworzyszy ci na stałe, to najprawdopodobniej całość manifestacji twojego aspektu męskiego, czyli "twój" duchowy "Ty". W ezoteryce i new age nazywają to "guardian angel" Albo "divine masculine/divine feminine".

   Czy przeszlaś ostatnio jakaś duchową przemianę? Zazwyczaj wygląda to tak, że gdy czlowiek osiąga wewnetrzny spokój umysłu i duszy i osiąga tzw. "Self-love", to nawiązuje wspolprace ze swoją duchowością, ktora wlasnie w ten sposob sie przejawia.

   I ciekaw jestem czy coś takiego u Ciebie nastąpiło, czy moze to wysokopoziomowe polaczenie (bo slyszenie glosu i to na trzeźwo to naprawdę mocna więź) jest niestandardową cechą twojej duszy. Bo i tak sie zdarza.

   Co do mindfucków typu piosenki z radia czy playlisty to jeden z najgenialniejszych przejawów boskiej perfekcji. Timing synchroniczności potrafi wprawić w osłupienie, gdy kazda twoja myśl i kazdy twój ruch znajduje swoja odpowiedź w świecie zewnętrznym i wszystko zgrane jest idealnie nawet nie co do sekundy, ale raczej co do każdego jej ułamka.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (34)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Dorogon

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.