Sceptyk, propagator zdrowego rozsądku, student biologii "Jeśli będziesz miał za bardzo otwarty umysł, to wypadnie Ci mózg"

 •  

  #anime #psychopass
  Dziś kończę przygodę z PP. Został jeszcze film. Podobało mi się. Od jutra Black Lagoon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: coub.com

 •  

  Rozdajo konta w najgorszym hujstwie jakie stworzył blizzard czyli #hearthstone konto ma 2/3 lata, dostęp do wszystkiego, kart w pizdu dużo. Jebać blizzarda i jego zjebane gry bazujące na hajsie i szczęściu.

  Losuje w sobotę,

  Elo

  #rozdajo #gry #blizzardkurwo

  •  

   @lady_katarina:

   . Oczywiście odgrywa dużą rolę, ale jak wytłumaczysz to, że pro gracze zawsze wbijają legendy, mimo że zdarzają im się pechowe gierki?

   Bo siedzą i grają po 8 godzin dziennie przez tydzień? xD HS to prawie symulator rzutu monetą, tylko zamiast 50% jest np: 55 - 60%. Będą tak rzucać wystarczającą ilość razy to wbijają do legendy. Na tym ta gra polega. Już też praktycznie w to nie gram, bo ta gra to rak i powoduje tylko irytację. pokaż całość

  • więcej komentarzy (29)

 •  

  #tinder #przegryw #stulejacontent #tfwnogf

  I co ja kurwa mam odpisać do chuja?
  Nie byłem nigdy za granicą, jedynie w górach, Zakopanem.
  Nawet nad morzem nie byłem.
  (w podstawówce był wyjazd, Kolonia, ale matka mi nie pozwoliła, a ja płakałam po tym strasznie, bo kumple pojechali)

  Ona ma 30 lat, zwiedziła tylko w tym roku Grecję i kurwa Maltę, a ja zwiedziłem w tym roku Kraków.
  Mam pisać prawdę? Że hehe nie było okazji bo kurwa nie studiowałem tylko piwniczyłem?
  Poprzedni wpis z tą loszką.

  https://www.wykop.pl/wpis/36551603/przegryw-stulejacontent-tinder-no-tak-idzie-rozmow/
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2018-11-14-19-32-59-426_com.tinder.png

 •  

  #anime

  Devilman to dla mnie anime tego roku ¯\_(ツ)_/¯

  źródło: youtube.com

 •  

  Ahh to pisanie, żeby na pytania odpowiadać jedynym słowem i nie wykazywać zainteresowania drugą osobą. Taka rada dla ludzi co tak robią. Lepiej już nic nie pisać, bo na jedno wychodzi
  #tinder

 •  

  Od 6 dni tylko w jeden miałem więcej niż 50% win ratio XDD podsumowanie dzisiejszego dnia climbu XD
  #hearthstone

  źródło: Capture.JPG

 •  

  kiedy ktoś mówi że obnosze się ze swoją transowością i wpierdalam swoją propagandę na siłe innym
  #transblogasek

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 5MocRRwY4hbXaTOMfIaKNmZN7o94KuJMO-muTG8Ccwo.png

 •  

  Kiedy jesteś już całkowicie wykończona tygodniem pracy, ale bierzesz jeszcze nadgodziny w sobotę, bo pieniądze to jedyny sposób do rozwiązania problemów i przyspieszenia ratowania siebie.
  PIEPRZ SIĘ GŁUPI KAPITALIZMIE!!!

  pokaż spoiler #aneczkamirkuje #gownowpis #anime

  źródło: i.imgur.com

  +: zqwdx, HellNah +4 innych
 •  

  Jadę zawieźć tym wiecznie nienażartym amerykanom w Las Venturas świeże bułki, wędliny itd.

  #bekaztransa #gta

  źródło: trans.png

 •  

  Nie radze dziś sobie z tym co czuję. Jak tu utrzymać pozytywne nastawienie, gdy wszystko wokół przypomina jak jest źle? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  pokaż spoiler #aneczkamirkuje #anime

  źródło: i.imgur.com

 •  

  #anime
  W ciągu 24 godzin obejrzałem 50 odcinków Shingeki no Kyojin ( Atak Tytanów). Ja pierdole , tyle twistów fabularnych , tyle ciekawych akcji i momentów.Jest jeszcze jakikolwiek serial dający taki poziom rozrywki przy oglądaniu ?

  Dodam że to pierwsze Anime jakie oglądałem , wcześniej był talko latający zamek Hauru

 •  

  Takie mnie naszły refleksje po obejrzeniu po jednym sezonie: „Rolnik szuka żony” i „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

  Dziwi mnie, że w 21 wieku, wieku globalnej wioski, dostępu do internetu, możliwości podróżowania bez barier, ludzie nadal mają problemy za znalezieniem dla siebie partnera i potrzebują do tego pomocy programów. Tak, jakby ta sposobność wyszukania i wybrania sobie jednej osoby z miliardów, była czymś trudnym, a wręcz jakimś niesamowitym wysiłkiem, czy osiągnięciem.

  Jeżeli chodzi o samych uczestników i format obu programów, to opinie pozostawiam dla siebie. Byłam po prostu ciekawa, o czym tak Mirunky rozprawiają co tydzień na Mirko.

  Opowiem Wam trochę o sobie i kwestii randek z mojego doświadczenia i punktu widzenia, i nie będzie tl;dr.

  Według wykopowych standardów, to już dawno powinna po mnie przyjechać śmieciarka, bo 3 z przodu to przecież wyrok i koniec życia.

  Jestem jakieś 6,5-7 w skali Ruchensteina. Jak się pomaluję i odpowiednio ubiorę, to w porywach nawet 8. Tak przynajmniej twierdzi niebieski. W podstawówce miałam chłopięcą fryzurę i raczej sportowe ciuszki. Nigdy nie byłam szczupła, ale nigdy też nie byłam gruba. Jestem normalna, zdrowa, BMI i waga w normie. Nie mam większych wahań od czasów studiów. Dopiero pod koniec podstawówki usłyszałam, że w jakimś tam rankingu lasek klasowych, nawet się na niego łapię, co już dla mnie było dosyć sporym szokiem. W tym samym mniej więcej czasie, pod nasze strzechy zawitał Internet. Nie miałam jeszcze wtedy kompa, ale często przesiadywałam u sąsiadów, którzy według dzisiejszych standardów, byli nerdami. Pokazali mi gry, internet, no i komunikator w postaci mIRC'a. #gimbynieznajo, ale było to super narzędzie z ogólnodostępnymi kanałami oraz pokojami prywatnymi, na które można było się dostać tylko przez zaproszenie. Na krystka, ależ ja tam ludzi poznałam! Kilku kolegów nawet przyjechało do mnie w odwiedziny z innych miast. Mam taki wewnętrzny radar – przeczucie, które pozwala mi stwierdzić, czy komuś mogę ufać, czy nie i to już po sposobie pisania do mnie. Nigdy się raczej nie pomylił i dość powiedzieć, że do tej pory żyję. Ale, wracając do meritum.

  Była jakaś impreza u sąsiadów i młodzież siedziała przy kompie. Sąsiad zalogował mnie na wyżej wspomnianego mIRC'a. Stworzyłam sobie nick: kruliczek, jako że króliczek był już zajęty. Nie wiem, co mi strzeliło do głowy, ale od razu, jak znalazłam się na kanale, napisał do mnie typek, że mam błąd w nicku. Gadało nam się super, ale niestety impreza dobiegała końca i mama kazała mi się zbierać. Nie chciałam stracić kontaktu z kolegą, zatem niewiele myśląc, w ostatniej wiadomości, wysłałam numer telefonu stacjonarnego. Musicie wiedzieć, że w tym czasie komórki dopiero wchodziły na rynek i były kurewsko drogie. Kolega był starszy, bo był już w technikum. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zadzwonił do mnie jeszcze tego samego dnia wieczorem. Jeszcze bardziej zdziwiona była moja mama i szczerze mówiąc, nie była w ogóle zadowolona. A raczej wkurwiona. Kolega dzwonił regularnie. Wisieliśmy na telefonie godzinami. Nigdy się nie spotkaliśmy. Nie wiedzieliśmy, jak wyglądamy. Miał przemiły, kojący głos. Kontakt urwał się w liceum, wraz ze zmianą numeru telefonu. Niestety. Nawet nie pamiętam, jak miał na imię. Szkoda.

  W czasie liceum miałam trzech chłopaków i wiele randek. Jednego takiego zakochanego po uszy poznałam w tramwaju, wracając z lekcji angielskiego. Popatrzył na mnie, podszedł i zaczął rozmawiać. Przyznam, że nigdy wcześniej, ani później, nikt w ten sposób mnie nie zaczepił. Był mega sympatyczny. Może nie był super przystojny, ale było w nim coś uroczego. Spotykaliśmy się, poznałam jego mamę. Kupował mi różne rzeczy, chociaż wcale tego nie chciałam i za każdym razem kategorycznie odmawiałam. Zabierał do kina i klubów. Ale nigdy nie wykazał na tyle inicjatywy, żeby sam coś wybrać: ja zawsze wybierałam klub, knajpę, film. To przerzucanie decydowania na mnie za każdym jebanym razem, stało się na tyle męczące, że musiałam niestety się z nim rozstać. Kolejny facet był skejtem (oni już chyba wymarli?). Zobaczyliśmy się na przerwie na korytarzu w szkole. I było, jak w filmie, takim wiecie, beznadziejnie romantycznym. Przeszedł wpatrzony we mnie. Potem przez znajomych dowiedział się, jak mam na imię i umówił ze mną na randkę. Zrobił dla mnie nawet graffiti na szkole: zamek, moje imię. Takie baśniowe. Miał talent. I żeby nie było: dyrekcja na to pozwoliła. Niestety, przegrał walkę z narkotykami i ostatecznie podobno wylądował w Monarze. Wielka szkoda.

  W czasie szkoły średniej, koleżanka wkręciła mnie do duszpasterstwa. Ona była tam ze względów ideologicznych, a ja w sumie nie wiedziałam czemu. Poznałam tam masę zjebów, ale też masę super ludzi. Nic tak nie śmieszy, jak chłopcy, którzy twierdzą, że czekają z seksem do ślubu, a potem umawiali się ze mną na randki, na których bynajmniej święci nie byli xD Dzięki temu doświadczeniu, upewniłam się tylko w swoim przekonaniu, że bóg nie istnieje i zawsze to wiedziałam. Nie przez facetów. Po prostu, przy tej ilości modlitw, czasu spędzonego w kościele, ja nadal nic nie czułam. I nie czuję, ale nie o tym wpis.

  Kolejny chłopak, był już w czasie klasy maturalnej. Bardzo wysoki. Ja mam tylko 160 cm. Poznaliśmy się w czasie przygotowywania do szkolnych jasełek. Takich fajnych, rockowo – bluesowych. Kolendy i takie tam. Jakoś nie podobał się dziewczynom, ale był przemiły. I bardzo opiekuńczy. Niestety, okazało się, że nagle ktoś się nim interesuje, czyli ja, więc zrobił się interesujący dla innych i jedna taka ruda pizda, sprzątnęła mi go sprzed nosa. Teraz nie żałuję, bo spotkaliśmy się w czasie studiów przypadkiem i już nie było między nami chemii.

  W czasie wakacji, między końcem liceum, a studiami, przez jakieś forum, poznałam wielbiciela cygar i bilarda, przemiłego studenta o głębokim, radiowym głosie i kasztanowych oczach. Jako, że był też MG w grach RPG i częstym uczestnikiem wszelkiego rodzaju -conów, to pojechałam się z nim zobaczyć na jednym z pierwszych Goblikonów w Raciborzu. W sumie, to niewiele tego dnia uczestniczył w jakichkolwiek growych aktywnościach, ale mieliśmy czas dla siebie. Ależ on się całował! Potem przyjechał odwiedzić mnie w czasie studiów w moim mieście. Nie było to nic poważnego, a on później związał się z kobietą z dzieckiem i był szczęśliwy.

  Na pierwszym roku, chodził za mną taki Wojtek. Był z dobrze sytuowanej i bogatej rodziny. Nie podobał mi się z wyglądu. Ale robił dla mnie absolutnie wszystko. Nagrywał mi tysiące płyt z grami komputerowymi i filmami. Zapraszał do siebie (mieszkał blisko uczelni, więc jedliśmy u niego obiady). Ostatecznie poszliśmy na randkę, gdzie tylko upewniłam się, że on nie miał do tej pory styczności z kobietami, kompletnie nie potrafi się całować i nie nadaje się na faceta. W międzyczasie, zmieniłam uczelnię. Tam poznałam mojego pierwszego długoletniego faceta. Ale, nie na uczelni. Przez GG. Siedziałam na kompie któregoś razu i ktoś do mnie napisał na chybił trafił. To była dosyć częsta praktyka w tamtych czasach. Gadaliśmy, było późno, ale on nie odpuszczał. Ciągle coś pisał. Męczył mnie. Potem okazało się, że był podchmielony. Ostatecznie, dałam mu swój numer telefonu (wtedy już miałam komórkę) no i się spotkaliśmy. I tak minęło razem 4,5 roku. Całe szczęście, tylko tyle, bo ostatecznie okazał się niezłym chujem, a ja miałam tylko ładnie wyglądać, niewiele się odzywać i być ładną lalką do ruchania. Potem dowiedziałam się od koleżanki, że wpadł z jakąś starszą od siebie o 10 lat laską i zawalił mu się świat. A trzeba Wam wiedzieć, że był ode mnie młodszy o 2 lata. Także, karma is a bitch, yo!

  I znowu wpadłam w szał randkowania, bo w końcu czym się strułeś, tym się lecz. Było wielu fajnych facetów (wszyscy poznani przez neta i portale randkowe). Ale żaden mi nie podpasował. Jeden z nich był modelem, ale okazało się, że jest zjebem, bo nie pozwolił mi chodzić do lekarzy - mężczyzn. Wewnętrznie, wciąż tęskniłam za byłym i nie byłam tak naprawdę gotowa, na kolejny związek. Dopiero, kiedy zdałam sobie sprawę, że sama ze sobą dobrze się czuję, trafiłam na przyszłego niedoszłego męża.

  Na ostatnim roku, spotkałam się z kolegą z nastoletnich lat z podwórka. Wrócił dopiero z saksów i na nowo budował życie w Polsce. Jakoś tak wyszło, że na pierwsze nasze spotkanie po jego powrocie, namówił mnie wspólny kolega, który cały dzień wiercił mi dziurę w brzuchu, żebym przyszła do klubu, gdzie siedzą. Byłam wtedy na ciężkim kacu, bo mama miała dzień wcześniej huczne imieniny. Nie chciałam iść. Chciałam spać i wymiotować, ale ostatecznie miałam dosyć jego wydzwaniania i dałam się namówić. I dobrze. Spędziliśmy razem prawie 8 lat. Zaręczyliśmy się. Ale nie wyszło. Długo zwlekał z oświadczynami, a rozstaliśmy się pół roku później. W którymś momencie nastąpiło zmęczenie materiału, poprzedzone zbyt długim okresem wspólnego życia, zbyt szybkim zamieszkaniem razem, bo byliśmy tylko na dwóch randkach. Nasze drogi się rozeszły. W złości. Ale potem wszystko sobie wytłumaczyliśmy i pozostajemy w kontakcie i dobrych stosunkach. Spotykamy się na piwo i pogadać, co tam u nas słychać, od czasu do czasu.

  Kiedy wewnętrznie uporałam się z kolejnym rozstaniem, postanowiłam iść z duchem czasu i zainstalować #tinder. Ale se przesuwałam w lewo i w prawo. Od razu zaznaczę: wiem do czego głównie Tinder służy, potrafiłam jednak odsiać ziarno od plew, których jest zdecydowanie więcej. Były matche. Może nie jakaś wielka ilość, ale kilka się udało. Nie czekałam, aż ktoś napisze pierwszy. Przede wszystkim, szukałam facetów z normalnymi zdjęciami bez golizny i epatowania bogactwem. I z opisem. Brak opisu z miejsca dyskwalifikował klienta. Poznałam przemiłego Amerykanina, mieszkającego na stałe w Polsce oraz mojego obecnego „przyszłego byłego” męża. Najbardziej mi się chciało śmiać, jak napisałam do typa, co chwalił się, że uwielbia gotować i poznawać nowe smaki i kuchnie. Zadałam mu pytanie, którą kuchnię ceni sobie najbardziej i dlaczego. W odpowiedzi dostałam: zależy xD

  Za to mój niebieski miał niebanalne zdjęcie w profilu, bo w sukience z damską peruką na głowie. Takie obwarzanki, jak księżniczka Leia. Potem okazało się, że to był Woodstock, a on był przebrany za Helgę kelnerkę, czy coś tam. W każdym razie, moim pierwszym skojarzeniem była właśnie Leia i takie zadałam mu pierwsze pytanie: czy to jest owa Leia? Na co on odpisał dopiero po paru dniach przecząco. I zaczęliśmy rozmawiać. Okazało się, że obydwoje jesteśmy fanami SW. Things escalated quickly, bo po kolejnych 3 czy 4 zdaniach, na temat dobrego piwa, powiedział że na nie pójdziemy. Jeszcze tego samego dnia. Nie mogłam tego samego, ale mogłam już za 2. No i poszliśmy. Zagroził mi jeszcze, że na randce wejdziemy na drzewo. I wiecie co? Weszliśmy. I było fajnie. Na drugą randkę już mnie zaprosił do siebie, no i jakoś tak wyszło, że już zostałam. Także, krótka piłka. Jesteśmy na tyle dorośli, że wiemy czego chcemy od życia. Nie udawaliśmy przed sobą, kim jesteśmy. Ustaliliśmy wszelkie zasady na początku. Zaręczyny nastąpiły w te wakacje. A w piątek idziemy do USC, żeby ustalić termin.

  I teraz clue tego całego i tak zbyt długiego wpisu: rozumiem, że ktoś może być singlem z wyboru. Bo robi karierę, bo nie chce się jeszcze wiązać, albo w ogóle. Ale nie narzeka, tylko żyje. Ale są ludzie dysfunkcyjni, których tu nie brakuje, na przykład pod tymi tagami: #przegryw i #tfwnogf, którzy nienawidzą płci przeciwnej, obarczają ją złem całego świata, nie potrafią rozmawiać z ludźmi, a jednocześnie tęsknią za bliskością drugiego człowieka. Jakim trzeba być nieudacznikiem, żeby w erze takich mediów nadal być samemu??? Tyle imprez, ludzi, komunikatorów, forów, gier online (ileż fantastycznych ludzi poznałam w grach!), a ludzie nadal sami. Niepotrafiący po prostu uśmiechnąć się, być miłym, otwartym. To nie jest jakaś wiedza zakazana! Do tego nie potrzeba poradników, ani trenerów, czy kursów podrywu. Serio! Wystarczy odpalić kompa, czy telefon. A czasem po prostu – otworzyć gębę. Może obniżyć oczekiwania, albo zadbać o siebie. Umyć się, zmienić ubrania. Zainteresować się czymś. A nie czekać, żeby telewizja kogoś podała na tacy, albo szukać poklasku wśród takich samych użalających się nad sobą przegrywów. Najłatwiej jest nic nie robić, nienawidzić wszystkich i ssać fiutki wspólnie użalając się nad sobą w swoim gronie. Trudniej opuścić strefę komfortu, zdobyć się na coś szalonego i żyć.

  Nie trzeba być modelem, nie trzeba być ślicznym. Nie trzeba być szczupłym. Ja nigdy nie lubiłam szczupłych facetów. Facet ma być facet. Ma mieć włosy tu i tam. Każda, absolutnie każda potwora znajdzie swojego amatora. Czasem, jak widzę pary, to aż dziw bierze, że są ze sobą. I mimo tego, że on jest monstrualnie gruby i łysy, a ona niewysoka i ma krzywe nogi, to są ze sobą. I są szczęśliwi! Dziwne kurwa, nie?

  A dla tych, którzy dotrwali do tego miejsca, na koniec, takie #heheszki i ostatni akapit o moim randkowaniu.

  Na studiach poszukiwałam konkretnego typu facetów, bo obejrzałam wówczas: Wolverine: Origins i bardzo spodobał mi się Hugh Jackman w roli drwala. Wymyśliłam sobie, że ja też chcę takiego drwala. Z prawdziwego zdarzenia. Faceta z lasu. Z siekierą, we flanelowej koszuli, dobrze zbudowanego. Zawsze mnie kręciły duże ramiona u facetów, w których mogłabym się schować i przytulić. Zatem znalazłam ogólnopolskie forum dla leśników i tam umieściłam wątek o tym, że szukam męża drwala i dlaczego. Mój wpis był zabawny i bezpośredni. Dostałam masę ciepłych i zabawnych odpowiedzi. Wielu ludzi życzyło mi szczęścia i dopingowało. Na maila zaczęły spływać propozycje spotkań z całej Polski. Dostałam zaproszenie na zjazd leśników, na który niestety, nie mogłam pojechać, a szkoda. Wątek rozrastał się w szalonym tempie i wisiał na głównej forum przez dobre 2-3 tygodnie. Jeden z drwali przyjechał odwiedzić mnie w moim mieście. Może nie był to wymarzony Hugh Jackman, ale był bardzo miły. Niestety, ze względu na odległość i brak chemii z mojej strony, nic z tego nie wyszło. Propozycje na mailu, znajdowałam do końca studiów, a sam fakt umieszczenia ogłoszenia matrymonialnego na takim forum, stał się chętnie opowiadanym zabawnym wydarzeniem na rodzinnych imprezach.

  #zwiazki #przemyslenia #opinia #randki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  źródło: tinder.jpg

 •  

  organizuje #rozdajo

  Jestem wielkim fanem Tadeusza Drozdy, każdy kto zaplusuje ten wpis otrzyma ode mnie zdjęcie Tadeusza Drozdy.
  - Nie ma limitu plusów!
  - wiele latami gromadzonych niepublikowanych zdjęć!
  zapraszam

  #rozdajo #drozda #bardzosmieszne #tadeuszdrozda #heheszki #smiechuwarte #poraumierac pokaż całość

 •  

  Na studiach, bardziej niż wf, przydałoby się leżakowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #studbaza

  •  

   @cucaracha: Pewnie tak, trzeba kombinować, żeby się zapisać na to co się chcę. I tutaj słowo klucz, że trzeba... jaką amebą trzeba byc, żeby zmuszać dorosłych ludzi do wysiłku fizycznego. Zrobili by zajęcia dla chętnych to wszyscy byliby zadowoleni. Problem z tym, że chętnych nie byłoby zbyt wielu na to gówno xD A semestr udawania, że coś się robi, bo ktoś cię do tego zmusza to super pomysł. Część z tych ludzi w ogóle zalicza te zajęcia w ostatnim tygodniu xD pokaż całość

  •  

   @cucaracha: No tak, bo jak ktoś nie ma ochoty ćwiczyć przymusowo po zajęciach, a nie wtedy kiedy chce to jest gruby xD Jakby bez tego jedenego semestru zawracania dupy, raz w tygodniu otyłość miała krytycznie wzrosnąć. Te studia, na których byłeś to były jakies specjalne?

  • więcej komentarzy (17)

 •  

  No i po miesiącu włączyłem sobie HS i znowu przerwa na miesiąc :d Ostatnio grałem ze 100 godzin w Slay the spire (karcianka singleplayer), to cieszyłem sie z każdej przegranej i wygranej gry, bo to dobra zabawa. Natomiast jak wspominam granie w HS, to tylko podejścia kiedy byłem bardziej i mniej wkurwiony na to co się odwala podczas gry. Chyba czasem muszę po prostu sobie przypomnieć dlaczego w to nie gram.
  #hearthstone #zalesie
  pokaż całość

 •  

  Zobaczyłem zupełnie przypadkiem po dość długiej przerwie #mamtalent i nową Chylińską.
  I wiecie co? Jest doskonała.
  Właśnie tak powinna wyglądać gwiazda showbiznesu. Kolorowa, kontrowersyjna, charakterystyczna, bez kompleksów, rzucająca się w oczy, popularna osoba która odpięła wrotki, wyzbyła się szarzyzny, zapracowała sobie na to i ma jaja żeby wprowadzić trochę życia w to smutne jak gówno społeczeństwo. Tak samo stylizacją jak i muzyką którą robi.
  Ma po prostu wywalone. Bo może.
  Zajebista.

  #oswiadczenie
  #tvn #niepopularnaopinia ale #takaprawda
  #showbiznes #muzyka
  pokaż całość

  źródło: jastrzabpost.pl

  •  

   Ma wywalone na to, że jakiś randomowy gość na jakimś portaliku napisze jak mu się zdaje że ona wygląda. Wy wa lo ne.

   @anonimek123456: No nie bardzo... wydaje mi się, że o to w tym wszystkim właśnie chodzi. Skoro ktoś piszę, to znaczy, że jest zauważalna. U niej to etap kiedy się już nie ma nic do zaoferowania i jedyne co jej zostało to bycie jurorem w programach rozrywkowych.

   Właśnie tak powinna wyglądać gwiazda showbiznesu.
   No w sumie to tak, żeby pisały o niej jakieś gównomedia jak np: pudelek.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (110)

 •  

  Lubie czasem sobie puszczać takie bajki, bo to takie sci-fi klasy B do słuchania. Kiedyś czytałem o tym, że program Apollo, był tak naprawdę przykrywką do tego, że USA prowadziło wojny na Marsie. Tutaj trochę grubiej. Polecam tylko fragment od 32:00 minuty, gdzie typ opisuje rasy żyjące na Marsie. Mieszkają tam też US Marines, którzy dostali się na marsa w 10 minut i ochraniają tam posiadłości ziemian przed tymi rasami xD Gdyby żyły tam antropomorficzne kotki #pdk to może by mnie przekonał.
  #pseudonauka #ciekawostkizotchani #otchlan
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  •  

   @dudi-dudi: Pierdolenie... ja przechodziłem już jedną taką rozmowę gdzie dziewczyna wieczorem biegała po lesie i została zgwałcona, to mi koleżanka zarzucała, że implikuje tutaj jakąś współwinność ofiary, ponieważ uznałem za niezbyt rozsądne bieganie w nocy po lesie. Ja samemu rzadko się zapuszczam tam gdzie może być niezbyt bezpiecznie. Kiedyś miałem długie włosy to nie nie kręciłem w dzielnicy patologii, bo mogłem dostać wpierdol.
   Tu nie chodzi o to, że dziewczyna jest współwinna gwałtu tylko, że należy zmniejszać prawdopodobieństwo i być ostrożnym. Polecam poczytać tag #rejestrzboczencow, bo to takie proste rzucać frazesy "Trzeba edukować", "ustawą zwalczmy zło na świecie". Przecież ci gwałciciele, pedofile i mordercy to ludzie z zaburzeniami psychicznymi, a często mocna patologia w domu. Każde działanie prewencyjne jest potrzebne, w tym oczywiście edukacja. Nie może być jednak tak, że jeżeli powiemy, że dziewczyna nie powinna zapuszczać się w pewne okolice sama, to jest jakiś atak na nią.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (243)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DrKittens

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (8)