Hey x

 •  

  Mam taki zestaw,w sumie stoi na szafce i sie kurzy,bo za bardzo nie mam na niego miejsce. Ktos chetny do kupna ? #lego #legotechnic

  źródło: 1603552707396.jpg

  +: damw
 •  

  Nie wiem czy usłyszałem jakikolwiek pozytywny news na temat tej gry od kiedy ujawnili ją w 2018 roku na E3.

  29 samochodów w grze AAA, która chwali się eksploracją i wariacją gameplay'u. Dla porównania GTAV miało... 665 pojazdów. Nie mówiąc o tym że w Cyberpunku nie będziemy nigdy mogli prowadzić pojazdów latających etc.

  Najwięcej uwagi zwrócił dla mnie news, który mówił o usunięciu mechaniki wspinania za pomocą ulepszenia "mantis blades". Okazało się, że rujnowałoby to progres w grze i pozwoliłoby na tzw. sequence break gdzie gracze dostawaliby się do miejsc, gdzie nie powinni. Nie żeby coś, ale żeby po dwóch latach od pokazania gry dopiero się na ten temat zorientowali tylko pokazuje, jak na kolanie jest robiona ta gra. Nie byli nawet pewni swojego level design do ostatnich miesięcy. Nie dość, że przy dawnych wczesnych materiałach z lat 2012/2013 chwalili się "hardkorowym RPG" z klasami z pen'n'paper, a okazało się, że będą tylko trzy klasy (Tech, Netrunner i Solo)... A nie, sorry. Tech i Netrunner zostały połączone w jedną klasę bo nie byli w stanie zrobić dla nich zbyt różnego gameplayu, więc praktycznie mamy klas tylko dwie. Nie ma frakcji poza "background" który wybiera się na starcie i nie zapowiada się na nic innnego, niż co mieliśmy w Dragon Age: Origins. Nie będzie można dołączyć do ŻADNEGO gangu (potwierdzone przez CD Projekt na Twitter), nie będzie można dołączyć do policji i polować na ludzi, którzy zwariowali od ulepszeń jak w trailerze z 2012 roku etc.

  Nie ma tworzenia postaci i roleplayu na poziomie New Vegas, bo zawsze będziemy grali cwaniakiem V z dubbingiem o tym samym charakterze. Jest to po prostu Geralt z możliwością wybrania płci i wyglądu (coś bardziej jak Shepard z Mass Effect).

  Nie wspominając o wciskaniu celebrytów na siłę w celach marketingu. Nie mogę się doczekać na oglądanie mord youtuberów i streamerów z okropnym dubbingiem w ich wykonaniu w żartobliwych i "memicznych" misjach.

  CDPR zawsze śledziłem blisko od pierwszego Wiedźmina. Każda ich gra wychodziła w bólach i przechodziła wiele problemów podczas produkcji, ale o tym, jacy oni są niekompetentni przekonałem się dopiero podczas produkcji Gwinta, gdzie miałem okazję dostać się już do wczesnych wersji Beta i rozmawiałem z twórcami na Discord. To, jak beznadziejnie wygląda zarządzanie w tej firmie woła o pomstę do nieba. Nie ma nikogo, kto by pilnował wizji produktu, by się wszystko zgadzało, często dochodzi do dużych zmian w zespole, główni reżyserzy zostają zastępowani co rok/kilka miesięcy etc. sam Gwint przechodził przynajmniej trzy kompletne reworki a ostatnia zmiana po premierze całkowicie zmieniła mechaniki gry, bo nie byli w stanie ustalić jednej konkretnej wersji i się jej trzymać. I to nie jest coś co tylko ja mówię. Wiele razy (i również teraz z wyciekami o crunch w Cyberpunk etc.) były dramy pracowników narzekających że traktuje się ich jak niewolników, bo zarząd robi wszystko na ostatnią chwilę zamiast planować a od znajomych z działów IT słyszę, że nikt, kto cokolwiek ogarnia, nie chce robić w CDPR bo prawie każda inna polska firma robiąca gry płaci lepiej za mniej.

  Nie mam wątpliwości że Cyberpunk to będzie "dobra gra", ale na pewno nie gra na którą czekałem od tego już legendarnego trailera z 2012. Spodziewam się gry na poziomie nowych Assassin's Creed a najwyżej nowych Deus Ex, które nie są tak złe, ale na pewno nie mają porównania do prawdziwych RPG z krwi i kości.

  #cyberpunk2077 #cdprojektred #gry
  pokaż całość

  źródło: 1603343483987.jpg

 •  

  Siema, mamy prawie koniec października a to idealna okazja by sprawdzić czy sklepy takie jak #xkom itd oszukują na #blackfriday ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak się składa że jestem na etapie składania kompa nowego dla siebie i wrzucam poniżej screen i do zobaczenia 27 listopada !

  pokaż spoiler ! Wrzucam to w nocy na nocnej więc pewnie na głównej nie bedzie, najwyzej wrzuce jeszcze raz xD
  pokaż całość

  źródło: zestaw.PNG

 •  

  Mirki, jaki mikrofon do 200, ewentualnie 300zł warto kupić? Potrzebuję czegoś do rozmów online z dobrą jakością dźwięku, ewentualnie do prostych nagrań. Zastanawiałem się też nad SPC Gear SM900, ale nie wiem czy warto kupować zestaw za tyle do moich zastosowań.

  #pytanie #informatyka #komputery #pcmasterrace #audio

  źródło: cdn.x-kom.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Drokz90

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)