Mój nick miał brzmieć DumnaAnemia ale coś mi się pomyliło i napisałam DumnaAniemia. Zorientowałam się dopiero po dwóch tygodniach i nie chciało mi się zakładać nowgo konta.

 •  

  Jeździliście na wycieczki szkolne? Mam na myśli głównie te kilkudniowe. Jeśli nie to ciekawi mnie jak reagowali na to wasi nauczyciele. Moje spierdolenie sprawiało, że nie było nawet mowy o jechaniu z pół obcymi ludźmi na drugi koniec Polski. Wydawało mi się że po prostu powiem o tym wychowawczyni i sprawa załatwiona tymczasem ona nie potrafiła przyjąć tego do wiadomości. Na prawie każdej lekcji z nią, zadawała mi pytania w stylu: A czemu? A dlaczego nie chcesz? A co się stało? Zawsze TAKA byłaś? W poprzednich szkołach też nie jeździłaś? Zmieniłaś już zdanie? Trzeba się integrować z ludźmi, wiesz? To po co w ogóle tu przychodziłaś?(chodziłam do klasy o profilu związanym z turystyką) Towarzyszyło przy tym na zmianę mówienie do mnie jak do 5 letniego dziecka, patrzenia na mnie jak na kosmitkę albo obrażanie się na mnie jakbym moją decyzją wyrządzała jej jakąś krzywdę. Czasami gdy miała dyżur na przerwie i mnie widziała to też wołała do siebie na rozmowę. Przed każdą lekcją na której miały być omawiane szczegóły wycieczki miałam ból brzucha ze strachu ponieważ bałam się że i tym razem mój temat będzie wałkowany przez 10 minut przy całej klasie. Ostatnio wróciły do mnie wspomnienia z tamtego okresu i zastanawiam się czy miała prawo tak się zachowywać i czy gdybym to gdzieś zgłosiła wyśmialiby mnie i powiedzieli, że wydziwiam czy potraktowaliby poważnie.
  #fobiaspoleczna #depresja #spierdolenie #szkola
  pokaż całość

  •  

   @Negatyvv: No właśnie ta nauczycielka była z tych którym brakuje wyczucia i taktu. Podczas rozmowy z jednym z uczniów przy całej klasie wspomniała, że wychowuje się bez ojca. Wypaplała, że uczennica jest w ciąży podczas gdy nikt w klasie o tym jeszcze nie wiedział i w dodatku zrobiła to chwile przed ważnym egzaminem co wyraźnie wytrąciło tę dziewczynę z równowagi. Pytała czemu rodzice się nami nie interesują gdy była niska frekwencja na wywiadówce. Opowiadała nam nawet o problemach rodzinnych innych nauczycieli. Pojebana baba.

   Szczerze mówiąc w szkole średniej bardzo mało się uczyłam, często dostawałam jedynki, podchodziłam do tablicy gdzie kompletnie nie ogarniałam o co chodzi, miałam surowych nauczycieli którzy szybko tracili cierpliwość, darli mordy itd. ale najbardziej stresujące i wykańczające psychicznie było właśnie to wieczne ciosanie kołków na głowie przez wychowawczynie które dotyczyło nie tylko wycieczek ale każdego możliwego tematu.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  Czy podczas zapłaty można łączyć kartę podarunkową z monetami czy albo to albo to?
  #allegro

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DumnaAniemia

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)