•  

  W ostatnich dniach OLX wstrzymał wypłatę moich środków ze sprzedaży przedmiotów z przesyłką OLX. Powodem ma być konieczność aktualizacji danych kontaktowych i do wypłaty środków. Wszystko ok, ale czerwona lampka mi się zapaliła jak okazało się, że wymagany jest również skan dowodu/paszportu.

  Ktoś już się z tym zetknął? Czy to jest w ogóle legalne?

  #olx

  •  

   @Dune_Pilgrim: sliski temat, ja musialem bo troche gratow idzie przez OLX, ktos kiedys cos zle zrobil i kase wrocili kupujacemu :D? A mial juz towar. Kiedys mi skan w super jakosci nie przechodzil weryfikacji - bo zla jakosc jakis *** pisal (gdy zlozylem skarge na system). ZAL, ZAL i slabe IT. Jak tego nie zrobisz to pewnie kasy nei zobaczysz. Tylko dlaczego szm...y nie blokuja konta/sprzedazy PRZEDTEM a dopiero po fakcie gdy maja juz cie "w garsci" To jest kuzwa dramat. pokaż całość

  •  

   @Lulua: @Dune_Pilgrim: @marsjanin2012:@ravz: W ostatnich 2 tygodniach wprowadzono zmiany: pod banerem operatora płatności payu częstotliwość zbierania danych i grabieży znacznie wzrosła. Progi kwotowe, przy których środki blokowali za adyen nie mają większego znaczenia. Stąd też wzrosła liczba poszkodowanych.

   Najprościej zrezygnować z przesyłek, jeśli nie lubicie udostępniać danych.
   A jak ktoś chce dalej próbować swoich sił (dopóki nie blokują środków po odebraniu paczki), to tak też się da.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Dune_Pilgrim

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)