•  

  W liceum miałem takiego typa który był po prostu okropnym człowiekiem.
  Nigdy nie spotkałem drugiej tak dwulicowej osoby w swoim życiu.
  Gość w ciągu 2 miesięcy zraził do siebie 80% klasy, szydził z wyglądu i dziewczyn i chłopaków, takie teksty jak "Ale masz dziwny ryj" w stosunku do średniej, małomównej dziewczyny przechodziły mu przez gardło bez drgnięcia powieką, obgadywał wszystkich, miał dodatkowo humor na poziomie wczesnej podstawówki i serio, nie wyobrażam sobie żeby ktoś z wykopu mający więcej niż 80iq i chociaż gram godności człowieka mógł się z nim zakolegować.
  Jednak cechowała go jedna rzecz, był cholernie przystojny. Z jego ryjem i sylwetką wszystko się zgadzało, 0 zakoli, silna linia szczęki, 6pak, +180cm i tak dalej, no nie wiem do czego by się można było przyczepić.
  Typ z tak podłym charakterem miał przez te 3 lata 6 dziewczyn, wszystkie co najmniej 7/10.Z czasem wychodziło jaki jest w stosunku do nich, więc z tego co kojarzę, 3 same go rzuciły, ale co poruchał to jego. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Jeśli wydaje wam się, że to przez wasz charakter nie macie powodzenia, bo jesteście za mało ciekawi, przebojowi albo ktoś wam wypomina że jesteście strasznie toksyczni lub odpychający, pamiętajcie, że jakbyście byli 9/10 to większość kobiet nie miałaby z tym problemu, bo idealizowałyby was do tego stopnia, że nawet grzecznie ułożone dziewczyny chciałyby się z wami zadawać, nawet jeśli zachowywalibyście się jak wieśniaki czy skończeni idioci.
  Ten typ jest dla mnie esencją tego, co wyczytałem w necie na temat tych wszystkich czerwonych i czarnych pigułek xd
  #przegryw #zwiazki #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #redpill
  pokaż całość

 •  

  Coś dla was chłopaki z tagu #przegryw, chociaż do większości z was to i tak nic nie dotrze, chociażby wbijać wam wiedzę tego typu do głowy za pomocą łopaty ( ͡º ͜ʖ͡º) drugi i trzeci screen w komentarzu. Dziewczyna 7/10.

  #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #p0lka pokaż całość

  źródło: 1575846391890.badoo.mobile.png

  •  

   @BloodyMassacre26: I ta frustracja się będzie pogłębiać, i takie zachowania będą się częściej pojawiać. To nie są już małe liczby, chłopcy się będą radykalizować coraz bardziej z tego względu, że nie potrafią zrozumieć dlaczego ponoszą porażki w relacjach.
   Co według Ciebie by im pomogło?

  •  

   @JessePinkman_: Jaki ty zajebisty jesteś, no popatrz, i musisz to udowadniać trzem typom co śmieją się z ciebie że wziąłeś sobie dzieciatą pannę XD
   Udowadniasz tu wszystkim jaki to zajebisty jesteś, jaki dorosły, odpowiedzialny i odważny, a brzmisz jakbyś szukał zapewnienia, że to co robisz jest słuszne, jakbyś sam nie był do końca tego pewny xd
   I proszę, na sam koniec, nie definiuj mi kto może się nazywam mężczyzną a kto chłopcem, bo szukasz akceptacji jak 10 latek który boi się, czy koledzy w nowej szkole będą go mieli za cool gościa. pokaż całość

  • więcej komentarzy (128)

 •  

  Jak najbardziej obiektywnie ocenić swoją atrakcyjność fizyczną?
  Sam siebie nie ocenie, czy to na zdjęciu czy w lustrze, więc to odpada.
  Na photofeelerze miałem 9.1 po 70 głosach ale nikt o zdrowych zmysłach by mi tyle nie dał, na tinderze mam nawet sporo par ale na nic się to i tak nie przekłada.
  Kilka dziewczyn w życiu mi powiedziało że jestem przystojny, ale to też z dupy sposób na ocenę, bo to były głównie wieloletnie koleżanki albo dziewczyny co widziały mnie tylko na zdjęciu.
  Jak uważacie? Jak ocenić atrakcyjność?
  #przegryw #tinder #pytanie #rozowepaski
  pokaż całość

 •  

  koleś rocznik 1999 xD
  #przegryw

  źródło: instagram.ftia4-1.fna.fbcdn.net

 •  

  wytłumaczcie mi ludzie z tagu #przegryw skoro wy czujecie się tak bardzo samotni, i większość z was marzy o posiadaniu chociażby przyjaciela, czy nawet kolegi, to czemu nie spotykacie się w swoim własnym gronie? :| przecież tag #przegryw skupiający ludzi o podobnych problemach do waszych, jest idelną przestrzenią do integracji w realnym życiu.

  Kompletnie tego nie ogarniam xD

 •  

  anony, co sądzicie o związkach z #szaramyszkadlaanonka #rozowypasek który ma 18 lvl i nie dość że ładna to ma poukładane w głowie i sugeruje dosyć mocno żebym z nią był. 27 lvl na karku to taka przepaść jeżeli chodzi o wiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co sądzicie? olać czy sugerować że też jestem nią zainteresowany? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zwiazki #p0lka #rozowepaski pokaż całość

  +: XX48Fb
  •  

   @pavl_: Dżizas, ale jedzie, nie zatrzymuje się (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
   Skąd ty je wytargujesz? Jakaś kurde czateria? Badoo? Tinder?

  •  

   @pavl_: Chyba pamiętam, że jeszcze mówiłeś coś o tym żeby na fb zagadywać, to już hardkor totalny XD
   Lol, to ty już na pełnej kurwie jedziesz, badoo, tinder, czaterie, facebook, jakieś sympatie i inne chuje muje portale randkowe, fb (ಠ‸ಠ) widzę że się nie oszczędzasz.
   Gdzie ci najłatwiej szło?
   Pewnie twój nick zobaczę za jakieś pół roku to się znów zapytam jak idzie, rób jakieś statystyki, z fartem ziomek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) pokaż całość

  • więcej komentarzy (24)

 •  

  Jak słyszałem 5-6 lat temu o tym, że do Polski zmierza rewolucja seksualna zapoczątkowana przesz social media, pomyślałem sobie : Wooow ale fajnie, zmieniają się obyczaje i koleżanki będą chętniejsze i otwarte (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Nigdy bym nie wpadł na to, że to będzie polegać na tym że kilkanaście % najlepszych mężczyzn będzie ruchać tyle ile nigdy w historii, a 1/3 nie będzie mogła znaleźć żadnej partnerki (ಠ‸ಠ) xd
  #przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tfwnogf #heheszki
  pokaż całość

 •  

  @Hellbike: Mordy z tagu #przegryw :D

  Pomyślałem, że zrobię z wami social experiment. Piszę z wami z jednego tylko powodu - chce pokazać wam, że o ile wygląd jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze partnera - to conajmniej równie ważna jest osobowość, i naprawdę dużo można nadrobić będąc po prostu interesującym człowiekiem.

  Dlatego pomyślałem - ze komuś z was pomogę w bardzo bezpośredni sposób. To znaczy, wejdę na twojego tindera, i z pozycji twojego konta umówię cię na randkę z atrakcyjną dziewczyną, po prostu za pomocą interesującej rozmowy.

  Moje wymagania odnośnie kandydata są następujące:

  1) Wygląd między 4-6/10. Nie chcę nikogo przystojnego ale po prostu nieśmiałego, bo pomoc takiej osobie niczego nie udowodni. Jeśli chodzi o osoby z przedziału 1-3/10 - nigdy nie mówiłem, że wygląd nie jest istotny, i osoby które są po prostu bardzo brzydkie - prawdopodobnie powinny obniżyć swoje wymagania, a moim celem jest umówienie randki z dziewczyną, która jest obiektywnie atrakcyjna. Nie znaczy to, że ktoś brzydki nie ma szans na randkę z kimś ładnym, ale chciałbym osiągnąć cel w jakimś krótkim przedziale czasowy, 1-2 tygodnie, max miesiąc, a nie pół roku.

  2) odpadają osoby, które pracują w żabce, na ochronie albo innej gówno pracy i nie mają żadnych ambicji, żeby to zmienić. Moim celem jest pokazanie, że liczy się osobowość - a jeśli ty sam prowadzisz życie, które czyni cię nieatrakcyjnym, to już twój wybór. Czy to znaczy, że takie osoby nie mają szans na randkę? Nie, ale wolę pomóc komuś, kto przynajmniej się stara.

  3) Szukam raczej kolesi, którzy są prawiczkami. Jeśli udało ci się kiedyś uwieść jakąś kobietę, to wiesz już, że potrafisz i nie potrzebujesz mojej pomocy.

  4) odpadają ludzie, którzy są creepami pozbawionymi szacunku do kobiet, uważającymi je za "worki na spermę". Chcę pomóc komuś, kto faktycznie ma w sobie jakąś wartość i nie okaże się totalnym zjebem.

  5) dużym atutem będzie, jeśli jesteś z Poznania - wtedy będziemy mogli się spotkać, a ja będę mógł zrobić ci korzystne zdjęcia (jestem fotografem).

  6) Musisz być osobą o chociaż trochę lewicowych poglądach - konserwatywne laski to dla mnie inny gatunek człowieka, praktycznie nigdy z taką nie rozmawiałem i mógłbym nie radzić sobie z nimi do końca dobrze. A żadna lewicowa laska nie spotka się z konserwą (poza tym na tinderze, przynajmniej w dużych miastach, konserwatywne laski są w zdecydowanej mniejszości).

  7) Mieszkasz w okolicy dużego miasta - tak żeby faktycznie dało się znaleźć jakieś pary, jeśli mieszkasz na wsi 200km od dużych miast (duże miasto to conajmniej poznań), powodem twojego wykluczenia może być po prostu brak wyboru wsród kobiet, a nie to, jakim człowiekiem jesteś.

  8) maksymalny wiek to 30 lat.

  Jak to będzie wyglądać?

  Będę potrzebować twoich danych do logowania na tindera.
  Będziesz musiał opowiedzieć mi o sobie, tak żebym w rozmowie mógł faktycznie nawiązywać do tego, kim jesteś + zrobię ci interesujący opis na podstawie twojej osobowości.
  Rozmowa z perspektywy innego człowieka - o innej osobowości i o innym wyglądzie, będzie prawdopodobnie wymagać ode mnie czasu do zrozumienia, jak w takim przypadku prowadzić skuteczną komunikację z drugim człowiekiem, więc trochę będę musiał się nauczyć prowadzić rozmowę i budzić zainteresowanie od zera - co znaczy, że pierwsze kilka kontaktów z kobietami może okazać się niewypałem, i uda mi się dopiero za którymś-tam razem.
  Jeśli jesteś nieśmiały - uprzedzę twoją randkę, że w realu bywasz nieśmiały, żeby nie była rozczarowana i wiedziała, czego się spodziewać.

  Zgłaszać się proszę w komentarzach, osoby zgłaszające proszę o napisanie czegoś o sobie w kilku-kilkunastu zdaniach.

  Jeśli chodzi o osoby, które zgłaszały się do mnie w jednym z moich wcześniejszych postów o moje rozmowy - muszę porobić screeny i pousuwać dane umożliwiające identyfikację, to trochę potrwa, postaram sie wam wszystko wysłać w ciągu kilku dni.
  pokaż całość

 •  

  Elo mordy z tagu #przegryw ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Gdy ostatnim razem pytałem, kto z was chciałby zobaczyć internetowe rozmowy z nieznajomymi kobietami prowadzące do spotkania (w moim przypadku do spotkania w u mnie) - było sporo chętnych.

  Dlatego ci, którzy chcieliby zobaczyć te rozmowy - proszę o info w komentarzu, rozmowy poprzesylam na priv. Jedynie Te, które uzbierały się w ciągu ostatniego tygodnia, bo od tego czasu mam nowe konto na tinderze.

  I na tym kończę swoją działalność na tagu #przegryw, bo kontakt z wami niestety jest dość frustrujący ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Moja morda 7/10, laski głównie 7-9/10.

  Rozmowy udostępniam z nadzieja, że pomogą wam one w poprawieniu waszych własnych relacji z kobietami. Rozmowy wysyłam wam wyłącznie na priv i wierzę w to, że nie będziecie ich nigdzie udostępniać.
  pokaż całość

 •  

  Takie sytuacje rzadko się zdarzają, bo inicjując rozmowy z kobietami w internecie - zwykle są to miejsca, w których widać moje zdjęcie.

  Jednak na instagramie nie mam zdjęcia swojej twarzy, i napisałem do jednej dziewczyny (8/10), która mi się podoba.

  Zgodziła się na przyjazd na winko do mnie nie wiedząc nawet, jak wyglądam (zapytałem o to na koniec rozmowy - powiedziała, że nie wie jak wyglądam i nigdzie nie sprawdzała).

  A wy co, dalej przekonani, że to wygląd stoi wam na przeszkodzie w poznawaniu kobiet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #przegryw
  pokaż całość

 •  

  Ostatnio lekko podpity kolega w żartach zapytał się mnie, czy zrobiłbym jakiemuś facetowi loda za milion, jeśli bym miał pewność że to się nigdy nie wyda.
  Zażenowany pytaniem, powiedziałem mu, że moja odpowiedź jest taka sama jak jego, on się lekko uśmiechnął, zrobił speszoną minę i szybko zmienił temat XD
  A wy, drogie wykopki? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #przegryw #heheszki #stulejacontent #seks #pytanie #gownowpis pokaż całość

  Blowjob za 1 000 000 zł?

  • 74 głosy (71.15%)
   TAK
  • 30 głosów (28.85%)
   NIE
 •  

  Elo mordy :D

  Niektórzy z tagu #przegryw mogą mnie już kojarzyć, ale tak dla przypomnienia - kiedyś sam byłem przegrywem, a obecnie prowadzę bardzo udane życie randkowe i od niedawna staram się wejść w dialog z wykopową społecznoscią przegrywów, próbujac uświadomić ich, że ich przekonania na temat kobiet, oraz o tym, że są skazani na samotność do końca życia - nie koniecznie są zgodne z rzeczywistością.

  Właśnie napisałem artykuł, w którym poruszam i przedstawiam kontrargumentację na temat najbardziej powszechnych w tej grupie stereotypów na temat kobiet, z którymi się tu spotkałem.

  Mam nadzieję, że chociaż kilku osobom to pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://www.wykop.pl/link/5240023/wychodzimy-z-przegrywu-o-przegrywowych-stereotypach-nt-kobiet/

  #przegryw #p0lka #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #seks
  pokaż całość

  •  

   @Hellbike: Ogólnie artykuł do mnie w ogóle nie trafił, rady moim zdaniem kiepskie i trochę naiwne chwalenie się IQ (który swoją drogą nic nie sugeruje, a do artykułu nic nie wnosi) irytuje.
   Dodatkowo, często rady tych "oświeconych" byłych przegrywów a teraz ruchaczy są zbyt powierzchowne i dokładnie odwrotne. Jeden pisze że tinder to zbawienie i łatwo tam kogoś znaleźć krytykując podchodzenie do dziewczyna ulicy, drugi mówi dokładnie coś odwrotnego, więc wydaje mi się że nie w tym rzecz.

   Jednak nie zniechęcaj się, ja ci szczerze kibicuję, wydajesz się osobą co może wiele powiedzieć i możliwe że nawet komuś pomóc, śledzę uważnie i chętnie będę czytać co masz do powiedzenia. Może trochę inna forma by była lepsza? W sensie, zamiast artykułów jak z pudelka "10 porad aby wyjść z przegrywu xd", dokładniejsza analiza jakieś twojej konkretnej randki, jak ci się udało poderwać, gdzie ją znalazłeś, jak uważasz czym ją zainteresowałeś, czy pierwsza randka skończyła się onsem, albo to była dłuższa znajomość co z czasem przerodziła się w coś innego?

   @push3k-pro: Widziałem zdjęcie OPa na priv, normalny przystojny facet, moim zdaniem 7/10 jak najbardziej adekwatne, tylko że w tym przypadku to tylko podkreśla to, że z brzydkim ryjem nic nie zrobisz a taki 7/10 już może działać xd
   pokaż całość

  •  

   @krytyk_naczelny: @push3k-pro:
   Noo nie ma co ukrywać że to co piszecie to prawda XD tylko że ja jestem spierdolony mentalnie, a z wyglądem u mnie w porządku podobnie jak u opa więc może mi to coś pomoże, dla prawdziwego przegrywa 3/10 to nikt nic nie wymyśli, koniec gry i nie ma co się oszukiwać.

  • więcej komentarzy (13)

 •  

  Grałem se ostatnio w gierke online, w przeciwnej drużynie był Francuz. Z tego co wywnioskowałem był arabskim księciem.
  Jak zaczął przegrywać to pierwsze obelgi w moją stronę były o tym, że "polish girls are easy as fuck".
  Fajnie że obok Lewandowskiego mamy taki super towar eksportowy jakim są nasze witaminki ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
  #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #seks #rozowepaski #stulejacontent #heheszki pokaż całość

 •  

  Cyklicznie pojawia się wpis po +100 komentarzy na temat kobiet z dużą ilością partnerów. Jedna strona broni je, obrażając przy okazji wszystkich po drugiej stronie barykady od brzydkich prawiczków i inceli, druga strona obraża tych pierwszych od cucków a różowe od łatwych. Ogólnie wykopowa klasyka, dzień jak co dzień. Co mnie jednak zastanawia w tym wszystkim, jest to, że ostatecznie NIKT nie chce się wiązać z takimi kobietami z "przeszłością" xd
  Ani te słynne chady co w każdym tygodniu mogą obracać inną pannę, ani ułożeni lub mniej przebojowi chłopcy z 1-3 związkami na koncie, ani incele/przegrywy, ani ci wykopowi obrońcy nie sądzę żeby chcieli wchodzić w coś poważnego z babkami +30 penisów na liczniku xd
  Nawet ci pierwsi, co niby teoretycznie powinni pasować do tych kobiet przez podobny światopogląd, ostatecznie jeśli chcą się ustatkować wybierają jakieś skromne, mniej imprezowe dziewczyny.
  Mój znajomy, taki typ ruchacza 9/10 co żyje takim "lekkim" podejściem, na temat swoich zdobyczy często mówił że to są jego "zabaweczki" albo po prostu szlaufy. Już nawet nie wspomnę o tym, że najwięcej pogardy do takich kobiet usłyszałem z ust... innych kobiet... Jakaś część pewnie mówiła to dlatego żeby nie wyjść na podobne do nich, ale nie sądzę żeby rzeczywiście w społeczeństwie był taki entuzjazm do takiego życia.
  Ogólnie to nic mi do tego jak ktoś żyję więc zwykle nie udzielam się w takich dyskusjach, ale dziwi mnie ta hipokryzja, z jednej strony zawsze przy takich wpisach jest tłum do bronienia każdej uciśnionej przez podłych mizoginów różowej XD
  z drugiej strony sami ci obrońcy, w większości przypadków nie chcieliby takiej kobiety do czegoś innego niż przygodnego seksu, jakby sami uważali, że nic innego z nią nie można zrobić.
  #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #redpill #zwiazki
  pokaż całość

  źródło: losowykek.png

  •  

   @BloodyMassacre26: Jeśli facet miał 10 nieudanych związków i ma 23 lata to też coś z nim nie ten teges.
   Serio uważasz że 10 razy można się pomylić? Trzeba te pomyłki robić aż z premedytacją, albo mieć ograniczone jakieś zdolności emocjonalne, że tyle razy się wybrało źle.
   To że losowo trafiamy na jakiś ludzi, nie znaczy że nie można z nich umiejętnie wybrać sobie takich, którzy nam pasują.
   Szczególnie że kobiety mają taki wybór że w końcu się ktoś trafi ogarnięty, nie trzeba od razu iść do łóżka z kimś kto okaże jej trochę uwagi.

   Może to z badbojami to rzeczywiście stereotym, ale w moim otoczeniu właśnie tacy mają największe powodzenie.
   pokaż całość

  •  

   @BloodyMassacre26: No jasne, teraz będziesz podawała różne powody co mogło pójść nie tak, a to chłopak wyjechał za granice, a to może inny ją zdradził, a to jakiś tam umarł w wypadku. A w większości przypadków, te kobiety z dwucyfrowymi partnerami chciały się bawić i poskakać po różnych kutasach, co akurat mi to nie przeszkadza, a fakt, że są zdziwione że nie traktuje się je w kategoriach potencjalnej żony czy choćby partnerki. pokaż całość

  • więcej komentarzy (21)

 •  

  Z takich mniej realnych marzeń to chciałbym mieć udane życie seksualne :-)
  #przegryw #feels #tfwnogf

 •  

  na #tinder i #przegryw wyszła ostra drama, w której jeden z głównych przegrywów przyznał, że ma 100 par na tinderze, tylko po prostu boi się do nich zagadać. Drugi, że miał 4 partnerki seksualne, w tym jedną 10/10.

  WIęc, ja się pytam, wtf? :D

  Sami przegrywi są zaprzeczeniem ideologii przegrywa. Uważacie, że kobiety to "worki na spermę" lecące tylko na hajs i kasę, a szanse u kobiet mają wyłącznie Chady, którymi nie jesteście, przez co macie zerowe szanse u kobiet... a macie jebane 100 par na tinderze do których po prostu boicie się odezwać i 4 partnerki seksualne, z czego jedna to 10/10.

  Nie wstyd wam? Jak można być tak zaślepionym i ignoranckim?

  Rozumiem @Blackpill_RAW, że masz aspergera, co nie jest oczywiście twoją winą, no ale mógłbyś przynajmniej spróbować rozmowy z tymi 100 matchami, asperger nie jest aż tak ciężką formą autyzmu i ludzie z tym zaburzeniem często prowdzą normalne, szczęśliwe życia, mają żony, itp. A ty nawet do nich nie piszesz, lol.
  pokaż całość

  •  

   @CrimsonCarmasin: @Hellbike: O chuj, wpis o mnie, też mam 100 par i boje się zagadać xd
   Zgadzam się z tym że większość na tagu to trolle ale druga sprawa jest taka, że nawet jeśli większość to mentalne przegrywy, i wyolbrzymiają swój problem z wyglądem, wzrostem to i tak to nie zmienia faktu, że jakiś problem mają z którym nie potrafią sobie poradzić.
   Jeśli ktoś miał przez 20 lat niską samoocenę, to nawet jeśli obiektywnie jest z nim wszystko w porządku, to nadal ma ten sam problem, że sobie nie radzi z relacjami.
   Ktoś może mieć i 1000 par i laski mogą do niego same na ulicy zagadywać, ale jeśli sam siebie uważa za gówno, to nadal nie będzie odnosić sukcesów w sprawach związkowych i będzie tym słynnym prawiczkiem +30.
   Takim też trzeba pomóc, bo większość z nich bez pomocy sobie nie poradzi.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Dżizas co się działo w tym Danzigu to ja nawet nie wiem. Generalnie pociąg do Gdańska miałem 13:17 a w samym gdańsku byłem równo o 14:00. Powiem wam tyle - był grany saper. No, ale od początku

  Akt I - Wybór Divy
  Roske przeglądałem z pewnym mireczkiem bo jestem zielony w tych sprawach i tutaj chciałbym gorąco podziękować użytkownikowi @TestoDepot za pomoc w researchu. Podsyłałem mu różne panienki a on je prześwietlał na garsonierze. Razem wytypowaliśmy 3 potencjalne dziewczyny, zdecydowałem się na jedną, ale inne też wchodziły w grę. Moja wybranka miała naprawdę dobre opinie i dobry wachlarz możliwości, dodatkowo opis mi się bardzo spodobał, no wszystko się zgadzało.

  Akt II - Telefon i Droga
  I tutaj zaczęły się komplikacje. Do divy zadzwoniłem jak już miałem wykupiony bilet i byłem jeszcze w moim mieście na dworcu, do odjazdu miałem jakieś 10min. Zamysł był taki, żeby podała mi adres żebym mógł wysiąść na najbliższej stacji. Dzwonię, odebrała po jakiś 5 sekundach, głos miała typowo kobiecy nie jakiś piskliwy
  - Hej, jesteś teraz zajęta?
  - Nie, jestem wolna
  I tutaj popełniłem kardynalny kurwa błąd bo powiedziałem, że jestem prawikiem XD zrobiłem to bo bałem się, że mnie wypierdoli z mieszkania jak się o tym dowie już u niej. Zareagowała na to mniej więcej tak:
  - Naprawdę? (hihi) a w jakim wieku jesteś?
  - 21, odpowiedział anon
  - za młody, takich nie przyjmuję
  I tutaj zacząłem się lekko wykłócać o to, że to głupię xd już nie pamiętam co dokładnie mówiłem, ale pewnie pomyślała, że jakiś trędowaty bo 21 lat i nie ruchał ( ͡° ʖ̯ ͡°) po tym odłożyła słuchawkę tak o. Już byłem wkurwiony bo jestem człowiekiem, który jak sobie coś ustali to lubi działać w ramach określonego planu i założeń. No nic pomyślałem, miałem jeszcze dwie dobre divy, patrzę, jedna usunęła ogłoszenie a druga ma taki sam numer więc to ta sama osoba. No i chuj bombki strzelił, cały misterny plan w pizdu ( ͡° ʖ̯ ͡°). W końcu zapakowałem się w ciuchcię i ruszyłem do miasta hitler*wców. W pociągu ciągle przeglądałem rokse i trochę garso, było parę panien, ale to był typowy saper. Wtedy wiedziałem, że nie mam wyjścia, dobre divy miały wolne w środę a te niesprawdzone pracowały. Postanowiłem, że poświęcę się dla was i polecę na typowego sapera, żebyście mieli obraz jak takie coś może się skończyć. Odłożenie całej akcji na jutro nie wchodziło w grę bo byłem na skraju wytrzymałości psychicznej przez nofap.

  Akt III - Tułaczka
  Wysiadłem z ciuchci, zacząłem obdzwaniać tę bardziej legitne divy. Dzwonię do jednej, nie odbiera, dzwonie do drugiej, zajęte, dzwonię do trzeciej i w końcu idebrała, ten sam wariant pytanie czy jest zajęta bla, bla, bla...
  No i się pytam czy jest możliwy finał w ustach bo w opisie nic nie miała a za 300zł zakładałem, że może być albo i nie, no RNG. Na to pytanie uzyskałem następującą odpowiedz:
  - "Chyba w twoich"
  Po tym się rozłączyła XD. No nic dalej dzwonię, odebrała kolejna, gadka szmatka i na końcu podała mi adres, ale z ukrainskim akcentem XD a wcześniej perfekt po polsku gadała. Jak to usłyszałem to nie pojechałem w umówione miejsce tak po prostu bo wiedziałem jak to się skończy. Zacząłem dalej dzwonić. Ciągle albo zajęte albo nikt nie odbiera. W między czasie dostałem sms'a od jednej z div, że zaprasza mnie na 15:20 do siebie. Byłem skonfundowany bo już dawno pogubiłem się w zeznaniach i nie wiedziałem jaka to diva XD szybko sprawdziłem na roksie i stwierdziłem, że mi się podoba. Jadę do niej , 15min do spotkania, nagle dostaje sms'a, że jednak ona nie zdąży się wyrobić i odwołuje spotkanie, napisała że woli jutro na spokojnie. W akcie grzeczności napisałem, że rozumiem i może w następnym tygodniu uda nam się zgadać.
  Już siły boskie mnie opuściły od tego wszystkiego, już nawet poruchać mi nie jest dane za pieniądze (╥﹏╥). Już chciałem zrezygnować, ale podjąłem ostatnią próbę ratunku mojej osoby. Dzwonię do już praktycznie nie sprawdzonej divy, książkowy saper. Udało mi się umówić za 1h

  Akt IV - Akcja reanimacja
  Jestem już w wyznaczonym miejscu, trochę mi zajęło wejście do prawidłowej klatki bo ta idiotka zamiast od razu mi powiedzieć, że klatka, która jest naprzeciwko głównej drogi jest nieprawidłowa to ta nie potrafi mi porządnie wytłumaczyć XD
  po 5min jestem u niej przed drzwiami. Na zdjęciach na roksie była to brunetka o prawidłowej wadze, może nawet była chuda, ale nie nazwał bym tego byciem chudym. Otwiera mi i co ukazuje się moim oczom? Ruda kobieta, która ma trochę brzuszka XDDDDDDD no przysięgam brzuch miała jak po porodzie a cycki miała obwisłe, ale nie przesadnie. Jak to piszę to, aż ze śmiechu nie mogę XD. Nogi też trochę grube, no generalnie szczupła to ona nie była. Myślę sobie dobra, przynajmniej będzie z tego zajebisty wpis o mojej tułaczce. O jakiś grzecznościowych sprawach typu: "może się czegoś napijesz?" zapomnijcie. Od razu zaprowadziła mnie do pokoju, pokazała mi go a potem zaprowadziła mnie do łazienki. Pokój był minimalistycznie urządzony, mówiąc "minimalistycznie" mam namyśli to, że w pokoju było tylko łóżko, szafka noca no i komoda a na niej lustro, dodatkowo na komodzie był jej telefon z którego leciało jakieś gówno, szybka w telefonie była doszczętnie rozjebana XD. 3min prysznica i jestem u niej w bokserkach. Kazała mi poczekać w pokoju na nią, tak też robiłem. Minęło jakieś 2-3min zanim się zjawiła. Tutaj zaznaczę, że w nocy chyba nic nie spałem bo kutas mnie cisnął po nofapie no i byłem lekko podekscytowany jutrzejszą akcją. Przychodzi do mnie, standardowo jakieś macanki i takie tam. Mówię, że chcę zacząć od loda, mówi mi żebym się położył wygodnie, leże a ona bierze go do mordy (tak mordy, nie buzi). Pierwsze myśli to "to ten słynny lodzik?" nie powiem było to przyjemne uczucie, ale też nie jakieś objawienie porównywalne ze znalezieniem świętego grala. Z czasem było przyjemnej. Przypominam, że byłem na 30 dniowym nofapie a polucje miałem jakieś 2 tygodnie temu. Jak się pewnie domyślacie wystrzał nastąpił dosyć szybko bo jakieś 5min robienia loda. Mówiłem jej, żeby trochę zwolniła bo już czułem, że dochodzę, ale i to nie pomogło. Poddałem się i złapałem ją za kłaki żeby przyspieszyła. Puściłem włosy i częściowo wystrzeliłem w jej ustach, z połowa załadunku skapnęła na mnie, ale miałem to kompletnie w poważaniu. Wyczyściła mnie jak i siebie. Potem cały czas dotykała mi dicka a ja jej pusi bo musieliśmy odpocząć jakieś 5-10min. Po jakiś 5min znowu zaczęła polerować mi berło. Moje narzędzie nie było w 100% gotowe, ale gumka została nałożona a ja zaproponowałem zaczęcie od tyłu. Pewnie się zdziwiliście, czemu nie na misjonarza? a no dlatego, że od tyłu jakoś bardziej mnie jarało niż na misjonarza. Wypina to tłuste dupsko, próbuję włożyć ,i nic bo zaczął opadać XD ta kobieta w czasie zabaw zaczęła mnie mało podniecać seksualnie bo absolutnie nie lubię ulanych kobiet, nawet delikatnie. Na misjonarza jakoś poszło, wkładam tego bydlaka, lekko mnie to zabolało nie powiem. Zaczynam się ruszać, po jakimś czasie złapałem rytm i to było nawet przyjemne, trochę się rozpędziłem, aż sama diva powiedziała żebym zwolnił. Cały czas czułem, że nie stoi w 100% ale zignorowałem to. Potem powiedziałem, żeby wskoczyła na mnie. Tej pozycji nawet nie skomentuje. Penis w międzyczasie zaczął już opadać znacząco więc diva zaczęła mi robić loda żeby go uratować. Stwierdzam, że w tym całym seksie największą przyjemność sprawił mi lód. Do końca spotkania ssała mi go chyba z 15min. Nie doszedłem drugi raz niesteten. Nie brałem prysznica po spotkaniu bo już miałem na to wyjebane, pewnie wróciłem do domu z kiłą, ale kto nie ryzykuje ten nie je.

  Akt V - Przemyślenia
  Szczerze jestem trochę rozczarowany, spodziewałem się jakiegoś objawienia a to tylko zwykły seks. Zgaduje, że skoro robiłem do ze średnią divą to nie mam obrazu jak to naprawdę wygląda, jak dwoje ludzi, którzy się rozumieją uprawiają seks. Też nie mam porównania z innymi divami, także możecie napisać w komentarzach wasze przygody. Moja zażyczyła sobie 300 polskich cebulionów. Atmosferę oceniam na 5/10, jak u janusza w pracy, seks 4/10, lodzik 6/10. Planuje ostatni raz wybrać się na divy w przyszłym tygodniu, i do takiej już prześwietlonej na wszystkie możliwe sposoby. Zrobię taki research, że nawet mój dostawca internetu się o tym dowie.

  Możemy się umówić, że tej wizyty nie było, ok?
  Jak macie jakieś pytanie to walcie
  Pozdrawiam cieplutko
  Również pozdrawiam moich kumpli z discorda, śmieciaka i niedojdę no i również dziękuje wszystkim plusującym bo bez was po tej wizycie nie miał żadnej frajdy a tak to przynajmniej się pośmiejecie
  #przegryw #divyzwykopem #spierdolenie #seks #tfwnogf
  pokaż całość

 •  

  W tym roku byłem na jednej, pierwszej randce w swoim życiu, piszę z dwoma dziewczynami którym się podobam, możliwe że z chociaż jedną się spotkam, dodatkowo w lipcu jedna chciała się poznać z możliwością fwb ale to jeszcze wtedy był za wysoki poziom dla mnie jeśli chodzi o social skille i stchórzyłem xD
  Żadnej nie powiedziałem że jestem prawiczkiem, każdą okłamałem że miałem przynajmniej jedną partnerkę przed nią, mimo iż z jednej strony wiem, że nie powinienem do tego tak podchodzić, to jednak jest to dla mnie zbyt upokarzające żeby powiedzieć dziewczynie 2-4 lata młodszej niż ja, że nigdy nikogo nie miałem. (・へ・)
  #przegryw #zwiazki #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #tinder
  pokaż całość

  •  

   @PanJapson: Czuję, że to co robię jest niesprawiedliwe ale sądzę że mi się nie uda jeśli się przyznam. Dodatkowo zauważyłem, że jeśli w odpowiedni sposób wcisnę kita na temat mojego doświadczenia, to dziewczyny się otwierają i nagle się okazuje, że "grzeczna" 19 latka miała 3 fwb za sobą, jak niby mam do niej startować bez kłamstwa z moim prawictwem xd

   @Hellbike: Okres wychodzenia z mojego przegrywu szacuję na niecały rok, jest ciężko, widzę efekty ale niestety małe, będę się dalej starał.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika DuzyKot

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.