•  

  #stellaris to się nazywa start do 2400 mogę siedzieć i nic nie robić ;>

  źródło: 20190619183956_1.jpg

 •  

  Witam mam od miesiąca dostęp do #netflix, netflix opłaca szwagier w UK, ja oglądam w Polsce (nie na janusza ;) ) i mam problem, bo nie mam możliwości obejrzenia np serialu #vikings , podobno netflix patrzy na ip , więc powinienem mieć ten serial, chyba że coś pozmieniali ?

 •  

  Potrzebuję pomocy, chciał bym zainstalować wersje 2.1.3 ale niestety na liście w steam ostatnia wersja jaką mam to 2.1.2, odinstalowywałem grę i ponownie instalowałem ale bez zmian, jakieś sugestie ?
  #stellaris

  +: Cronox
  •  

   przecież pisze ci w głównym moim wątku że ostatnią wersje jaką mam do 2.1.2 to też jest beta

   @Dzaskul: Faktycznie, wybacz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   Widzę że ja też tego nie mam, więc może wycofali? Albo udostępnili ograniczonej liczbie osób?

  •  

   @Goglez: W końcu uporałem się z problemem. Odinstalowałem grę zainstalowałem i tak naprawdę nie robiłem nic nie wybierałem w zakładce beta wersji tylko uruchomiłem grę i mam wersję 2.1.3, pewnie jak bym wybrał opcję brak anulowanie udziału w beta to było by podobnie.

   +: Goglez
  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Witam pytanko odnośnie AI w #stellaris:
  Pamiętam jak dziś, że w początkowej wersji gry po wybraniu 2-3 zaawansowanych imperiów SI, przy normalnym poziomie trudności w latach 2350-2400 galaktyka prawie w każdej grze dzieliła mi się na 3. W jednym rogu ja i moi wasale w drugim inne imperium ze swoimi wasalami i w kolejnym kolejne i jakieś mniejsze niedobitki czekające na wchłonięcie i co najważniejsze siła floty każdego z nas była na podobnym poziomie, że np jak pojawił się kryzy u jednego z nich to często gęsto po paru latach już było po kryzysie i walka miedzy nami to było jakieś wyzwanie, a teraz gram pacyfistami rok 2350 i moją flotą mogę nastukać każdemu.

  Moje pytanie co zostało popsute i co ustawić by znów było tak pięknie, dodam że niedokońca jestem za boostowaniem SI poprzez dodawanie kolejnych gratisów w minerałach itp co daje podniesienie poziomu gry, gdzie na początku kiedy powstała gra, SI rozwijało się dużo lepiej niż teraz a poziom trudności był na normal.
  #stellaris
  pokaż całość

  +: Cronox
  •  

   @ambereyed: dlatego bonusu do surowców dają takiego boosta AI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Kaiborr: zagrałem na trzecim stopniu komandor i znów wróciło wyzwanie, połowa galaktyki z równą siłą okrętów lub większą, chan nadgryzł jedno imperium po czym go rozjechali, niema kogo za bardzo wasalizować dopóki nie nadgryzę imperium na tyle że będzie żałosne (w większości przypadków trzeba bardzo nadgryźć) znów powrócił sens życia :D Choć początek jest mega trudny jak każdy dookoła ma siłę potężny....

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Dzaskul

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)