•  

  21:37
  Szukałem was, a teraz koronawirus przyszedł do was
  #koronawirus

 •  

  #wuhan #2019ncov #coronavirus #chiny #wirus #koronawirus #polska
  Mam kolegę w Chinach. Udało mi się skontaktować z nim przez internet. Informacje które są "oficjalne" są gówno warte. Z tego co pisze i pokazuje na filmach sytuacja jest wręcz tragiczna. Wieczorem podrzucę materiał.

  45/100
  pokaż całość

 •  

  Widzę że mirki i mirabelki przestraszone / spanikowanie tym, że w Polsce umierają 40-latkowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  A czego się spodziewaliście? Jesteśmy narodem, który dopiero co uczy się czym jest zbilansowana dieta bogata w składniki odżywcze. Że jedzenie to nie tylko mąka, kapusta, ziemniaki, cukier, mięso naszpikowane w najlepszym wypadku bułką tartą i fast-foody. Mamy jeden z najniższych w Europie współczynników spożywania bogatej w minerały wody, która jest niezbędna do prawidłowej pracy komórek i krwinek, które w razie jakiegokolwiek zarażenia chronią nas na pierwszej linii frontu. Natomiast plasujemy się na czele w spożywaniu alkoholi, które nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo niszczą organizmy. Jesteśmy na czele nałogowych palaczy tytoniu, który od lat z tytoniem ma niewiele wspólnego i wdychamy rakotwórczy pył, który w razie infekcji wirusowej zrobi nam w płucach sieczkę. Rozejrzyjcie się mireczki po swoich znajomych, po rodzinie, popatrzcie na obcych, patrzcie ile osób pali to gówno.
  Nie dziwi mnie, że na koronawirusa umierają ludzie względnie młodzi i mogłem się przed wybuchem pandemii założyć, że będziemy mieli niską wiekowo umieralność. Właśnie dlatego bo żremy gówno, pijemy gówno, palimy gówno i w dodatku uprawiamy bardzo mało sportu.
  Wy #przegryw dla których kwarantanna nie jest niczym nowym, pijecie energy-drinki i żrecie batony też jesteście w grupie ryzyka, więc tak bym nie śmieszkował, bo wasza odporność jest bardzo niska
  #koronawirus
  pokaż całość