•  

  Nie wiem czy nie sprzedać moto i nie zrezygnować z tego. W sumie to się chyba boje jeździć... Naprawdę.

  Miałem te 50cc to w sumie w ogóle nie jechało i było w sumie OK, taka pierdziawka. W prawdzie zaliczyłem kilka gleb, ale to było głównie przez to, że jeździłem po polach i lasach i gdzieś mnie zniosło ma trawie. Jedną glebę zaliczyłem na drodze, piasek na rondzie i źle się "położyłem" na prawo.

  Teraz przesiadłem się na 125cc i w sumie to nadal nie jest mocne, ale dla mnie chyba za mocne. Jak jadę 70-80km/h i wieje, a jak przejedzie jakiś tir to mam wrażenie, że zaraz mnie zdmuchnie. Z jednej strony fajnie jechać "szybciej" (80-90), ale wtedy jakiś niewłaściwy ruch, dziura, kamyk czy coś i mnie nie ma na tej planecie.

  Czasem jak mnie auta wyprzedzają to mam wrażenie, że zaraz mnie któryś walnie. Oczy ciągle dookoła głowy.

  A dziś to miałem 2 przygody i chyba boje się po tym jeździć. Raz zaliczyłem glebę gdy ruszałem (skręcałem w lewo), jak w prawo potrafię tak w lewo nie umiem skręcać, boje się przechylić że stracę przyczepność, i dziś nie położyłem się na lewą stronę, zabrakło miejsca i zahaczyoem o krawężnik i leże na ziemi. Dobrze, że miałem może z 10 km/h na liczniku.

  Drugi raz już był.gorszy bo jak wyjeżdżałem i chciałem energicznie ruszyć to nie wiem jak to się stało, ale motocykl poszedł mi na 1 koło (dobrze, że auto było daleko) i wręcz straciłem go spod dupy, ale zaraz postawiłem na ziemi. Po tej akcji w sumie boje się wsiadać na moto, boje się, że znowu ruszę za mocno czy coś takiego

  To nie tak, że wsiadam i chce zapierdalać loop motocykle jazda. Jeżdżę sobie spokojnie, na trasie trochę szybciej (70-80), ale nie panuje nad motocyklem

  #motocykle
  pokaż całość

  +: Wasyl95
  •  

   @porterhouse: Skręcanie przy niskich prędkościach lub ruszaniu polecam poćwiczyć gdzieś na uboczu i przeznaczyć na ćwiczenia przynajmniej 3 dni. Gdyby nie wychodziło na początku wystarczy nawet po 15 min. Jeżeli po trzech dniach treningów, stwierdzisz że postępów brak, to może rzeczywiście sobie odpuścić.

   Przykładowy trening - skręcanie przy ruszaniu

   Co do prędkości i wyprzedzania, niestety to w dużej mierze zależy od innych kierowców. Przy większej mocy motocykla wyprzedzanie przez ciężarówkę jest mniej prawdopodobne, także wyższa prędkość może być paradoksalnie bezpieczniejsza.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (23)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ERrr

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.