•  

  W pracy jest przyjazna atmosfera, wszyscy ze soba rozmawiaja,tylko ja taki zamkniety w sobie i ponury... eh jak cos zartuja to udaje ten smiech zebym nie wyszedl na gbura, ale pewne i tak juz zauwazyli, na szczescie mnie szanuja i nie cisna ze mnie beki, tak jak w poprzednej pracy co pracowalem z 7 lat, co kierownictwo beke mieli ze mnie, ,nawet sam prezes mna gardzil i poznej kierownik sie dziwil ze mowilem kazdemu ze chce sie zabic, a oni tego nie zgloszyli, tylko wyjebali mnie XD
  #przegryw #spierdolenie #pracbaza #asperger #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

 •  

  Pracy nie mam, zajęcia nie mam, miłości nie mam, rozrywki nie mam.
  #przegryw

 •  

  Jak mam patrzeć pozytywnie na świat, ze świadomością, że razem w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej życie straciło
  pewnie jakieś 100 milionów ludzi, że sam komunizm w 20 wieku w chinach i ZZSR również przyczynił się do śmierci kolejnych 100 milionów?
  Jak patrzeć również pozytywnie na świat gdy życie to jakaś pierdolona walka o przetrwanie, zaspokajania najbardziej prymitywnych potrzeb ludzkich i instynktów, gdzie 90% ludzkości patrzy tylko na siebie i ma w dupie innych, gdzie na całym świecie codziennie ludzie dokonują milionów gwałtów, morderstw, kradzieży pobić i wszelkiego innego zła w stosunku do drugiego człowieka.

  Ludzie bez depresji patrzą na świat przez różowego okulary, nie wierzę, że widząc wszędzie wokół zło, cierpienie, śmierć, wypadki i wszystko inne, można tak sobie żyć bez depresji.

  #depresja #antynatalizm #nihilizm
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Skończyłem przerabiać Terapię Richardsa dla fobii społecznej, zajęło mi to pół roku. Czuję się jak #wygryw

  Level 28 here, fobię i depresję miałem odkąd pamiętam. W szkole gnębiony kozioł ofiarny, w domu niewiele lepiej. Za każdym razem, gdy mijałem grupki młodzieży kręciło mi się w głowie i nogi ze strachu robiły mi się po prostu jak waty, co było skutkiem poniżania i wyśmiewania mnie w szkole przez rówieśników. Nieustanne problemy z koncentracją, czarne widzenie przyszłości, wieczne bycie niewyspanym, unikanie jakichkolwiek relacji społecznych to była dla mnie norma. Siedziałem w swojej piwnicy, potrafiłem po kilka tygodni nie wychodzić z domu. Relacje z kobietami nie istniały, odezwanie się do dziewczyny na ulicy było niemożliwością. Samo robienie zakupów w markecie było dla mnie niewyobrażalnie stresującą czynnością, wracałem do domu modląc się, żeby nikt mnie nie zaczepił. Samo pójście do nieznanego miejsca budziło we mnie strach. Nie potrafiłem nikomu spojrzeć w oczy.

  Przez wiele lat rozważałem #samobojstwo, ale nigdy się na to nie odważyłem. Kilkakrotnie zmieniałem leki u psychiatry, ale nic mi one nie dawały poza byciem cały czas sennym. Psycholog, do którego zapisała mnie kiedyś matka nie był w stanie mi pomóc. Jakiś czas temu szukając wyjścia z tej sytuacji zarejestrowałem się na pewnym forum dla ludzi z fobią społeczną. Tam po raz pierwszy przeczytałem o Terapii Richardsa. Rezultaty wyglądały obiecująco. Czytałem dalej, zbierając dużo informacji, a po jakimś czasie pobrałem pdf z tłumaczeniem i rozpocząłem jej przerabianie. Początki były niełatwe, trochę ciężko było mi skupić się na ćwiczeniach, ale czytałem i robiłem ćwiczenia 2 razy dziennie. Do tego doszła medytacja, którą trzeba zacząć w 3 tygodniu. Na początku słuchałem różnych nagrań, ale nie umiałem się skupić na słowach lektora. Ktoś z forum polecił mi technikę relaksacyjną zwaną treningiem autogennym. To był strzał w 10. Efekty były coraz lepsze, choć nie od razu przyszły. Połączenie tych dwóch zaczęło procentować. Udało mi się wytrwać i doprowadzić terapię do końca.

  Jak się czuję? Nie da się tego opisać. Choć fobia społeczna nie ustąpiła całkowicie, to po prostu mam przekonanie graniczące z pewnością, że w przyszłym roku będę zdrowy. Czuję się znacznie swobodniej, a różnica jest najbardziej odczuwalna właśnie wśród ludzi. Nie mam już w głowie tej gonitwy negatywnych myśli, przestałem się nad sobą użalać i martwić na zapas, a wszelkie negatywne uczucia są znacznie słabsze niż wcześniej i dużo łatwiejsze do wyeliminowania. Czuję, że zaczynam kontrolować moje życie, a ja zamiast żałować straconego na fobię czasu zaczynam nie tylko być ciekawy długofalowych skutków terapii, ale przede wszystkim niesamowicie się cieszyć, że mi się to udało. Niedługo zaczynam kurs prawa jazdy, odkładam pieniądze na wyprowadzkę do miasta wojewódzkiego, ostatnio po raz pierwszy koledzy z pracy zaprosili mnie na piwo w sobotę, czułem się wśród nich komfortowo, a od poniedziałku odnoszą się do mnie dużo lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Na ulicy coraz częściej uśmiechają się do mnie nieznajome kobiety. Ostatnio coraz lepiej się wysypiam, mam więcej energii i chęci do robienia produktywnych rzeczy. Życie nabiera barw.

  Walczcie o siebie Mirki. Naprawdę nie warto tracić czasu na dołowanie się negatywnymi myślami.

  #przegryw #depresja #wychodzimyzprzegrywu #fobiaspoleczna

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f5e7eb98679b6c666e7bf73
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Siema Wykop; piwniczak i przegryw lvl 17 here.
  Piszę z anonimowych, bo za dużo napisałem na swoim koncie i dostałem lepa w twarz, jakim jest banicja.

  Szkoła. Dla jednych najlepsze i najszczęśliwsze lata życie, żadnych trosk, kumple, wspaniałe wspomnienia itd. Dla drugich po prostu coś do odbębnienia (neutralne), a dla mnie (i wielu, wielu innych) - po prostu katorga.
  I to nie ze względu na naukę, bo uczyć się lubię - chodzi o moich "kolegów" z klasy, a raczej ludzi, którzy chodzą do tej samej klasy co ja. To będzie 3 rok odkąd zmuszony jestem znosić tych patałachów - ciągłe wyzwiska (w kierunku zarówno moim, jak i mojej rodziny), złośliwości i inne piekielności. Zapytacie się cóż takiego nikczemnego żem uczynił, że teraz mnie tak traktują.
  Odpowiedź: Jestem inny.
  Inny w tego słowa znaczeniu, że stronię od palenia e-papierosów, nie imprezuję co tydzień - ogólnie odstaję od reszty i mam swój świat (wiem - brzmi trochę arogancko i podchodzi pod ten słynny obrazek z freethinkerem)

  I tak siedzę oto w ten piątkowy wieczór sam, na zmianę czytając Wykop i grając w gry, bo kolegów nie mam. Oni w tym czasie korzystają w najlepsze z młodzienczych lat, imprezują, ogólnie jest im dobrze.
  I dużo jest osób, które mają bogate życie towarzyskie i będą mieli wspaniałe wspomnienia z młodości.

  Moje najszczęśliwsze wspomnienia z tego roku (prawdopodobnie już ustanowione; wątpliwe, by coś lepszego się wydarzyło)?
  Po wielu wyrzeczeniach i dorywczej pracy w wakacje udało mi się zarobić na nową kartę graficzną (GTX 1660), dzięki czemu gry mi działają znakomicie (używałem przedtem zintegrowanego gpu)

  #przegryw #depresja #szkola #gorzkiezale

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f5bc08b8679b6c666e7baf2
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  pokaż całość

 •  

  ..............................................................................................................................
  Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
  Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
  ..............................................................................................................................

  Zdrapkowe Mirki,

  Witajcie po dłuższej przerwie.
  Ostatnio troszkę się pogniewałem z Totalizatorem Sportowym za ich politykę wycofywania zdrapek. Uważam, że jest niedorzeczna i nie ma nic wspólnego chociażby z dbaniem o ekologię ( ͠° ͟ʖ ͡°)

  Wyobraźcie sobie, że dzisiaj wycofali ze sprzedaży zdrapkę "Białe Złoto", której pozostały nakład w sprzedaży wynosił nadal ponad 10%!

  Wiecie dlaczego mnie to tak bulwersuje? Bo w tej zdrapce była do wydrapania nagroda główna i wszystko zapowiadało się naprawdę ciekawie, można by było urządzić jakieś większe zakupy żeby spróbować tą główną wydrapać.

  Tymczasem zdrapka "spadła z rowerka" i jej sprzedaż została zakończona, ale...

  Popatrzmy dalej, ponieważ są takie zdrapki jak:
  - "1 000 000 zł w Banku" - pozostało 4% nakładu
  - "Wielka Zdrapka 777" - pozostało 7% nakładu
  - "Gruba Kasa" - pozostało 9% nakładu

  I czemu te zdrapki nie zostały zakończone skoro zostało ich tak "niewiele"?
  Znajdźmy wspólny mianownik... i... te zdrapki nie posiadają nagród głównych do wydrapania!

  Czyli do wyczerpania trzymają zdrapki w których została do wydrapania sama drobnica a zamykają sprzedaż tych fajniejszych, w których nadal do wydrapania były nagrody główne!

  Bardzo mi się takie zachowanie nie podoba.
  Czerwona kartka dla Lotto za to co dzisiaj zrobili!
  Shame on you!


  Nie mniej jednak po dzisiejszych zakończeniach sprzedaży trzeba obrać następny kierunek na zakupy w najbliższym czasie, dlatego zapraszam do szczegółowej lektury dla każdego progu cenowego.

  A, i bym w całej tej złości zapomniał o trwającej Loteriadzie!
  Warto sprawdzić stronę https://www.loteriada.pl/, która daje możliwość rejestrowania kodów otrzymywanych za zakupy produktów Lotto za kwotę minimum 6 zł.
  W tym roku w Loteriadzie do wygrania m.in. samochody Fiat 500, Thermomixy, Laptopy ASUS, smartfony Samsung Galaxy A71 czy głośniki JBL! Skoro już kupujemy produkty Lotto to warto dać sobie jeszcze jedną, niewielką, szansę na dodatkowy gratis [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
  Loteriada trwa do 4 września (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆

  .............................................................................................................................

  Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?
  Opis został przygotowany na podstawie danych z: https://jakazdrapka.pl/

  - 1 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Sytuacja w kategorii zdrapek w cenie 1 zł jest słaba. Tak naprawdę żadna zdrapka nie wychodzi na jakieś znaczące prowadzenie. Mimo wszystko polecam kupować zdrapkę "Czarny Kot". W niej do wygrania mamy 13 000 zł. Początkowo do wydrapania były 24 nagrody główne, a obecnie nadal pozostaje do wydrapania 9 nagród głównych.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 1 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Na obecne czasy ciężko zaproponować tutaj jakąś alternatywę, bo wszystkie zdrapki w tej kategorii są mocno przebrane. Najlepiej będzie poczekać do 21 sierpnia. Wtedy do sprzedaży ma wejść zdrapka "Vabank" a wraz z nią 30 nowych nagród głównych, każda o wartości 20 000 zł. Jeżeli jednak do czasu nowej zdrapki chcecie koniecznie coś podrapać to najlepiej będzie jeżeli będziecie kupować zdrapkę "Na Szczęście". Tam szanse na to, że będziecie drapać zdrapki z nieprzebranych przedziałów są najwyższe.

  - 2 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "1 Rok Wakacji". W niej do wygrania mamy 36 000 zł. Warto dodać, że w przypadku wydrapania nagrody głównej nagroda będzie wypłacana nam w ratach po 3 000 zł przez 12 miesięcy. Nie ma możliwości odebrania całej kwoty jednym przelewem! Jeżeli chodzi o nagrody główne to obecnie nadal do wydrapania pozostaje 5 nagród głównych z początkowych 24.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Polecam kupować zdrapkę "Szybkie 50". W niej do wygrania mamy 50 000 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 2 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania. Warto zauważyć, że w sprzedaży znajduje się "ulepszona" wersja tej zdrapki. Lotto zlitowało się trochę nad nami i zwiększyło pulę przeznaczoną na wygrane o 252 000 zł. Dawniej 50 zł można było trafić tylko 1 raz w danej paczce losów. Obecnie są w sprzedaży paczki, które posiadają nawet 2 nagrody po 50 zł! Miło z ich strony :)

  - 3 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Win-GO". W niej do wygrania mamy 33 000 zł. Tradycyjnie wszystkie zdrapki w cenie 3 zł wyróżniają się bardziej wymagającym sposobem drapania. W "Win-GO" również nie znajdziemy prostych zasad w stylu znajdź liczbę i wygraj ukrytą pod nią kwotę. Jeżeli nie lubicie zdrapek, które trzeba dłużej drapać to ta zdrapka, ani żadna inna zdrapka w cenie 3 zł, nie jest dla Was. W "Win-Go" z początkowych 18 nagród głównych do wydrapania nadal pozostaje 7.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 3 zł z kompletem nagród głównych do wygrania. Co gorsza nie da się zaproponować żadnej alternatywy, bo wszystkie zdrapki w tej kategorii cenowej są mocno przebrane. Na dodatek w najbliższej przyszłości nie ma planów wydania jakiejś nowej zdrapki w tej cenie. Jeżeli jednak już naprawdę chcecie coś podrapać to najlepiej szukać "Krzyżówki". W nich nadal do wydrapania pozostaje 5 nagród głównych.

  - 5 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Premia". W niej do wygrania mamy 150 000 zł. W "Premii" do wydrapania pozostaje ostatnia nagroda główna. Zdrapka robi się ciekawa i na obecną chwilę zajmuje miejsce 2. w całościowym "Rankingu Zdrapkowym"! Warto sprawdzić jakie paczki są w Waszej okolicy i pilnować tego czy zdrapka nie robi się gorąca [ ͡° ͜ʖ ͡°]

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Polecam kupować zdrapkę "$". W niej do wygrania mamy 100 000 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 5 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania. Zdrapka ta w porównaniu do innych zdrapek w cenie 5 zł oferuje niewielką główną wygraną, ale naprawdę warto zauważyć, że sprzedało się już prawie 50% nakładu a nadal wszystkie główne wygrane pozostają do wydrapania! To jest bardzo rzadka sytuacja żeby przy takim nakładzie nie padła żadna z nagród.

  - 10 zł -
  - Jeżeli zamierzamy korzystać z gorących przedziałów dostępnych na jakazdrapka.pl lub w aplikacji #zdrapp -
  Polecam kupować zdrapkę "Lucky 777" w kolorze żółtym. Ta zdrapka od dłuższego czasu zajmuje miejsce na podium opłacalności wszystkich zdrapek. Jeżeli w Waszej okolicy znajdziecie wersję żółtą to wg mnie warto kupować tylko ją. Żadna inna zdrapka z takimi szansami na nagrodę główną nie oferuje tak wysokiej wygranej. Wydaje mi się, że to powinien być nasz nr 1 na najbliższy czas.

  - Jeżeli nie zamierzamy korzystać z gorących przedziałów i szukamy zdrapki w kompletem nagród głównych -
  Czy lubicie skomplikowane zdrapki? Jeżeli nie to w tej kategorii cenowej nie znajdziecie nic fajnego dla siebie (no chyba, że będziecie szukać wspomnianego "Lucky 777" w kolorze żółtym. Jeżeli jednak skomplikowane zdrapki Wam odpowiadają to polecam kupować zdrapkę "Extra Linie". W niej do wygrania mamy 140 000 zł. Jest to obecnie jedyna zdrapka w cenie 10 zł, która posiada wszystkie nagrody główne do wygrania.

  - 20 zł -
  Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to wybór w tej kategorii cenowej jest tylko jeden: "Klub Milionerów". Jest to jedna z dwóch zdrapek w cenie 20 zł, która posiada nadal nagrodę główną do wydrapania w wysokości 1 000 000 zł. Warto dodać, że w zdrapce "Klub Milionerów" istnieje tylko jeden kolor i tylko 1 nagroda główna, więc nie trzeba tutaj żadnego kombinowania i przebierania w kolekturze. Każdy los "Klubu Milionerów" ma identyczne szanse na to, że będzie posiadać w sobie nagrodę główną. Dodatkowo wyprzedało się już ponad 40% losów a główna wygrana nadal jest w grze!

  - 25 i 30 zł -
  Niezależnie od tego czy szukamy zdrapki z kompletem nagród głównych, czy tej z najwyższymi szansami na nagrodę główną to wybór w tej kategorii cenowej jest jeden: "Brylanty". Zdrapka ta cechuje się najwyższą możliwą do wygrania nagrodą główną wynoszącą 2 000 000 zł. W sprzedaży znajduje się także zdrapka "Świąteczne Odliczanie". Jest to zdrapka o identycznych wymiarach jak zdrapka "Brylanty", ale cena "Świątecznego Odliczania" to 25 zł. W "Świątecznym Odliczeniu" umieszczono jedną nagrodę główną w wysokości 1 000 000 zł, ale dodano także sporo nagród niższych stopni. Jeżeli nudzą Was już "Brylanty" to dla odmiany warto zaryzykować strzał w "Świąteczne Odliczanie".

  - 50 zł -
  Tutaj nie mamy dużego wyboru bo do dyspozycji mamy obecnie tylko pakiet "Super Prezent". Większość pakietów jest sprzedawana w paczkach po 10 zdrapek w cenie 5 zł każda, ale możecie natknąć się na możliwość zakupienia tej zdrapki nie w pakiecie a na sztuki. Pakiet "Super Prezent" oferuje szansę na wygranie 250 000 zł. W pełnym pakiecie minimalny zwrot z całego pakietu to 15 zł. Pakiet jest dobry dla ludzi którzy chcą mieć jakąś gwarancję chociażby niskiej wygranej, bo kupując 10 innych zdrapek za 5 zł możemy trafić 10 losów pustych a w tym pakiecie zawsze chociaż to 15 zł się zwróci.

  ..............................................................................................................................

  Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

  Pamiętajcie, że prowadzony jest "Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
  Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
  Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

  #wykopskubietotalizatora #zdrapki #zdrapka #lotto
  pokaż całość

  źródło: loteriada2020.png

 •  

  Ok biło mi się o oczy informacje że #polska sięgnie do kieszeni pracujących zagranicą #niemcy #holandia #anglia #emigracja

  Ma ktoś jakieś informacje ?

 •  

  Cieszę się że się odciąłem od najbardziej toksycznych ludzi w moim życiu. Zwłaszcza wyprowadzka oznaczała ze stracę kontakt już w zasadzie ze 100% toksyn. Nikt mnie nie w sumie na co dzień nie wyzywa, nie oskarża o coś czego nie robiłem, nie drze buzi. Totalna czilera. To jest właśnie jeden z plusów samotności w wojewódzkim. Staram się właśnie znaleźć i docenić plusy samotności żeby jakoś moc egzystować. Gdybym nie widział w ogóle plusów jakichkolwiek nawet takich małych jak też to już dawno by mnie nie było. Kolejnym plusem jest możliwość wynajmowania pokoju tanio i pracowania bez zrzędzenia tyle ile chce na umowie jaka chce. Wszystko jest czarno na białym i żadna różowa nie powie mi ze ja zaniedbuje bo całymi dniami pracuje. Nie muszę słuchać czyjegoś gadania o oszczędzaniu, na co mam wydać pieniądze czy na co teraz będziemy zbierać, a może by tak kredyt, a potem alimenty? Bo biedna zaniedbana by się puściła. Nikt mi nie zabiera kołdry w nocy bo nie mam kołdry xD
  Mam tylko koc bo od prawie 3 miechów mieszkam w wojewódzkim a jak w zimie mi będzie zimno to kupię sobie kolderke. To są fajne plusy i są jeszcze inne. Trochę to oszukiwanie samego siebie i są też minusy ale staram się unikać tych myśli bo jest tylko gorzej kiedyś myślę o minusach. Dzisiaj wypłata więc nie mogę sobie zepsuc humoru xD
  #przegryw #samotnosc #depresja #blackpill
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Elrondka88

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.