•  

  #neurologia #medycyna #kiciochpyta #lekarz Ból głowy od 9miesięcy CODZIENNIE, lewa strona oraz kość jarzmowa i okolice nosa. Jest to przeszywający ból, pulsujacy, ściskający, czasem nachodzący za lewe ucho bądź lewą stronę nosa. Jednak po np. przyciśnięciu palcami szyi po lewej stronie lub kości jarzmowej przestaje boleć, po „przestaniu” przyciskania ból powraca. Szukając przyczyny zaczęłam od POZ, tj morfologia – wszystko ok, lekko podwyzszone żelazo. Wykonany rezonans magnetyczny głowy – również ok.
  Stomatolog – wykonane zdjęcie RTG 3D szczęki + zatoki również wszystko w porządku.

  Okulista, wada wzroku +0,25 na jednym i drugim oku, dostałam okulary do komputera.
  Największy ból jest rano, po przebudzeniu oraz od późnego popołudnia do samego rana. Czasami budzę się w nocy z powodu bólu głowy.
  W sierpniu przewróciłam się na rowerze, nic poważnego, prędkość nie duża, stłuczone kolano. Dodam, że miałam usunięty ząb – dolna siódemka po lewej stronie (tutaj stomatolog wyklucza powiązanie z bólem głowy). Odstawione tabletki antykoncepcyjne po miesiącu od pojawienia si ę codziennego bólu głowy. Lekarz rodzinny przepisał mi Nimesil jako lek przeciwbólowy – niestety nie działał w ogóle więc przestałam go brać, ketaprofen ani ibuprofen również nie pomagał także zaprzestałam zażywana jakichkolwiek leków przeciwbólowych/zapalnych.
  Podczas aktywności fizycznej tj jazda rowerem, spacerowanie ból jest mniejszy.
  Jeżeli chodzi o kręgosłup szyjny – generalnie mnie nie boli ani kark, ani szyja natomiast dość często „słyszę/czuję” w karku coś jakby przesiewanie/zgrzytanie piasku. Od 3-4 miesięcy kilka razy dziennie. Lekarz z poz rozkłada ręce A ja już nie wiem co robić. Czy ktoś miał podobny przypadek?
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ermine

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)