•  

  Chciałbym zapytać czy jeśli teraz założę konto na siebie jako osobę fizyczną, a w przyszłości chciałbym zmienić je i wprowadzić dane działalności gospodarczej, to będzie to możliwe (teraz do developmentu i testowania potrzebuje app_id, ale mam zawieszoną działalność gospodrczą)? Czy gry, które wydam będą wtedy rozliczane poprzez działalność gospodarczą?

  #gamedev #steam

  •  

   @FEAofTruss:

   P: Zmianie uległa moja nazwa prawna (oraz informacje bankowe i podatkowe). Jak wprowadzić te zmiany na Steamworks?
   O: Konieczne będzie powtórzenie procesu wdrożenia do Steamworks i utworzenie nowego konta partnerskiego z aktualnymi danymi. Konieczne będzie też podanie nowych informacji bankowych i podatkowych zgodnych z nową nazwą. Po zakończeniu tych czynności prześlemy dokumenty unieważniające prawa do własności intelektualnej starej firmy i przeniesiemy je na nową. Aby skontaktować się z nami w tej sprawie, skorzystaj z tego formularza, podając nazwę konta Steam, które zostanie wykorzystane do wypełnienia cyfrowej dokumentacji.


   https://partner.steamgames.com/doc/gettingstarted/faq
   pokaż całość

 •  

  Cześć!

  Piszę z prośbą o pomoc(╥﹏╥)...

  Podczas rozładunku materiałów budowlanych w dniu 04.08.2020 o godzinie 15:00 kierowca firmy dostarczającej mi cement uderzył 'HDSem' w rynnę mojego budowanego domu, co spowodowało jej uszkodzenie i pociągnęło za sobą uszkodzenia sąsiednich elementów m.in. pasa podrynnowego oraz jej obróbki blacharskiej, haków mocujących rynnę, obróbek blacharskich na czołowej części dachu oraz dachówki (dachówki po wstępnych oględzinach nie są uszkodzone, a przesunięte, co będzie wymagało rozebrania i ponownego ułożenia jej fragmentu na kilku rzędach). Zgłosiłem się do firmy wykonującej mi wcześniej pokrycie dachowe i po oględzinach uszkodzeń naprawę wycenili na 2700 zł. Jednak szczegółowy koszt będzie można poznać dopiero po 'odkryciu' uszkodzonej części dachu. Obecne koszty obejmują robociznę, sprzęt oraz wymianę ewidentnie uszkodzonych elementów, co można było zdiagnozować bez ingerencji w pokrycie dachowe.

  I teraz hit. Firma ubezpieczeniowa, w której ubezpieczona była firma kierowcy, który uszkodził mi dach, zaproponowała odszkodowanie w kwocie 623,60 zł na podstawie wyliczeń swojego rzeczoznawcy (specjalnie z małej litery( ͡° ͜ʖ ͡°)), który korzystał z Sekocenbud II kw. 2020. Przy czym firma ubezpieczeniowa pokryje jedynie 311,80 zł.

  I teraz moje pytanie - co mogę zrobić w tej sytuacji? Sąd? Jak to powinno wyglądać - udam się do prawnika jeśli będzie taka potrzeba, ale jest tu wiele ogarniętych osób i może ktoś mnie na coś naprowadzi, żeby nie tracić czasu.

  Na zdjęciu część zniszczeń. Nie wygląda to jakoś dramatycznie i prawdopodobnie nic wielkiego się nie stało, ale za 311,80 zł to żadna firma nawet się nie pofatyguje zobaczyć co się stało...

  #ubezpieczenia #sadowehistorie #prawo #budownictwo #budowadomu
  #rozdajo kody na HumbleBundle dla większego zasięgu, wylosuje/wybiorę wśród komentujących( ͡° ͜ʖ ͡°)
  * Carcassonne - Tiles & Tactics
  * King and Assassins
  * Love Letter
  pokaż całość

  źródło: 20200804_154407.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika FEAofTruss

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.