•  

  Przed wyborami z różową rozmawialiśmy na temat kandydatów. Ogólnie głosowaliśmy na różnych, ale podjęliśmy wspólną decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°). W drugiej turze głosujemy na kogokolwiek byle nie na Dudę. Pokusiłem się nawet na stwierdzenie, że oddam głos nawet na Biedronia.

  Ehh... Niespodzianką nie jest dla mnie kto się znajdzie w II turze Choć muszę przyznać miałem nadzieje, że będzie ktoś inny oponentem dla Dudy. Niekoniecznie kandydat na którego głosowałem. Jak to klasyk kiedyś, gdzieś powiedział: "Człowiek wiedzioł, ale się jednak łudził..."
  W mojej opinii Duda i Trzaskowski są najgorszymi kandydatami. Głosowanie na mniejsze zło zawsze mnie mierziło. Taki argument wywoływał u mnie wewnętrzny sprzeciw i dyskomfort z ewentualnej decyzji podjętej z takiego powodu.
  Żaden z powyższych nie przekonał mnie do siebie mówiąc delikatnie. Na marginesie, to kampania Trzaskowskiego była świetnie prowadzona. Dudy kampania trochę mnie zaskoczyła, w skrócie była dla mnie fatalna. Chociaż z drugiej strony była moim zdaniem idealnie wycelowana w elektorat. Jak widać po winnikach skuteczny sposób na pozyskanie głosów.

  Noo... Za niedługo będę hipokrytą... Zagłosuję na kandydata który nie jest moim kandydatem, jego postulaty i program mnie nie przekonuję, a w pewnych częściach wręcz odrzuca. Zagłosuję za tym kurwa mniejszy złem... Wkurwia mnie to niemiłosiernie, że to nie pierwszy raz. Wszystko wskazuje, że nie ostatni i tak do zasranego końca będziemy wybierać między tą czy inną dupą która zaraz po tym jak usiądzie na tronie wysra postulaty i spuści wodę. A mój głos będzie jak to gówno w toalecie. Twarde, rzadkie, jednego koloru czy tęczowe. Na jedno wychodzi i tak wyląduję w tym samym szambie w którym spotka kupy z wcześniejszych wyborów. Razem będą się taplać i wojować ze sobą o to która dupa jest lepsza...
  Szambo jak to szambo będzie zbierać i zbierać, wypełniać się, a może kiedyś wybiję...

  #wybory #polityka #duda #trzaskowski #4konserwy #neuropa
  pokaż całość

 •  

  Znajomy z nowej pracy zapytał co daję różowej w prezencie walentynkowym. Mam bardzo prostą receptę, składającą się z 3 części. Działa od 6 lat, a w zasadzie od 7. UWAGA OSTROŻNIE!

  pokaż spoiler Kolacja, wino i ruchanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  #walentynki #heheszki #gownowpis

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Falmir

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)