•  

  Kiedy #tinder wszedł za mocno i zastanawiasz się co dalej. Ostatni miesiąc był dość intensywny i każda chce budować poważną relację. Czas decyzji i jakiegoś wyboru, może ktoś z Was uzna to za idiotyczne, ale staram się podejść do tematu praktycznie, każdą traktuje na równi.

  Tak czy owak ciekawi mnie na co Wy jeszcze zwracacie uwagę?

  Powiem tak, mieszkam sam, zarabiam całkiem spoko, sam tańczę bachatę, trenuję, podróżuję i jestem dość aktywną osobą. Nie szukam ideału, ale pewne cechy są dla mnie ważne, stąd ta tabelka aby w miarę rozsądnie podejść do tematu.

  #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #feels #badoo
  pokaż całość

  źródło: asdasda.PNG

 •  

  Już ok. 2 lata nie chodzę do kościoła. Dziś babcia się zorientowała, że może jednak nie jestem chory, tylko nie chcę chodzić do kościoła (wcześniej sobie to usprawiedliwiała na najróżniejsze sposoby, bo nie mogło jej przejść przez myśl, że jej ukochany wnuczek może myśleć samodzielnie). Zaczęło się od kulturalnych pytań czemu nie chodzę, a klasycznie skończyło na agresji słownej. Moje argumenty były takie:
  - jestem dorosły i podjąłem samodzielną decyzję. Wierzę, że jakiś bóg istnieje, ale nie chodzę do kościoła, bo nie zgadzam się z księżmi.
  - nie muszę tam chodzić, żeby być dobrym człowiekiem. Wręcz przeciwnie, od kiedy przestałem chodzić, zacząłem się dużo lepiej ze sobą czuć i tym samym chętniej pomagam ludziom, przeszedłem na wegetarianizm, żeby NIE ZABIJAĆ, jak mówi piąte przekazanie. Oczywiście pomagałem też babci, chociaż sama już nie raz obrażała rodzinę i nie jest kochaną starszą panią.
  - uważam, że każdy człowiek ma wolną wolę i sam o sobie decyduje. Ja szanuję decyzję ludzi co chodzą do kościoła i liczę na to, że moja decyzja również będzie szanowana.

  A teraz kontrargumenty babci:
  - stara głupia siostra (28 lat) jest satanistką i sama mnie namówiła do złego.
  - moi znajomi z innego województwa są satanistami i mnie teraz niszczą.
  - zaczyna się od niechodzenia do kościoła, a potem będę gwałcił i mordował.
  - to, że nie jem mięsa to kolejny dowód na to, że jestem satanistą. Normalni zdrowi ludzie zabijają zwierzęta, bo po to one są (nic nie dało przywołanie piątego przykazania).
  - wystarczy, że nie chodzę do kościoła, żeby być złym człowiekiem. To nieważne, że nie ma się do czego ze mną przyczepić, bo wszystko robię dobrze - jestem satanistą i koniec, bo nie chodzę do kościoła.
  - lepiej być złym człowiekiem, a chodzącym do kościoła. "Ja bym cię wzięła za gnaty i je nawet połamała, bylebyś poszedł", "Zabiłabym rodziców, jak tak mogli was wychować".
  - mam chodzić do kościoła, bo babcia tak chce i koniec. Ona jest wierząca, więc mam to uszanować i chodzić. "Nie mogę spać po nocach i zaraz się z tych nerwów wykończę, masz iść do kościoła".

  Z jej strony to nie była cywilizowana rozmowa, ale trudno przytoczyć mi specyficzną gwarę zmieszaną z dużą agresją i krzykiem.

  Jak już się nie dało prośbą ani groźbą i odpowiedziałem z uśmiechem, że cały czas zamierzam szanować ją, jak i jej decyzje, bo jestem dobrym człowiekiem i nie mam zamiaru nikogo obrażać i oczekuję tego samego, to powiedziała, że nas zniszczy i rozpowie po całej wsi, że jesteśmy satanistami. Oczywiście najpierw sobie jeszcze pogada z siostrą i rodzicami, więc zanosi się na jakąś mikroinbę (bo rodzice już dawno się poddali, a zresztą wcale nie naciskali). I tak się żyje powoli na tej wsi ...

  PS: Dobrze, że nie wie że jestem LGBT, bo zawał byłby murowany ( ͡º ͜ʖ͡º).

  #bekazkatoli #lgbt #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #katoliban
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika FanatykMarioKart

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)