•  

  Doładowałem kartę #revolut z Karty Kredytowej #citibank (Top-Up)
  pierwszy raz za 2k i 2 dni później dodatkowo jeszcze za 1,5k. Za tą drugą transakcję skasowali mnie 8% (120zł) za transakcję szczególną - że niby gotówkowy.
  Nigdy tych transakcji tak nie traktowali (Ale nie robiłem też takich dużych).

  Reklamacja ma sens ? trochę się boję, że przyczepia się do wcześniejszy transakcji.

  #banki #bankowosc
  pokaż całość

  •  

   @kubas89: Mam ten sam problem z Citi, zrobiłem kilka doładowań Revolta i wczoraj pojawiła się na moim koncie prowizja 40zł, mam jeszcze na rachunku on-line w oczekujących kolejne transakcje do Revoluta. Wychodzi na to, że jeśli naliczają prowizję około 8%, to mnie ostrzygą jeszcze na ponad 200zł(╯︵╰,)
   Ich regulamin owszem mówi o prowizji za przelewy, jednak dotychczas nie pobierali i dlatego jak już wszystkie prowizje naliczą, napiszę reklamację. Niezależnie od wyniku reklamacji (wiem mam małe szanse na uznanie) zlikwiduję kartę kredytową Citi, mam dość strzyżenia na każdym kroku. pokaż całość

  •  

   @kubas89: Trudno żebym pogodził się z utratą środków i przystał na to, że Citibank w połowie miesiąca aktualizuję sobie swoją tabele opłat i dowala 8% do transakcji. Oczywiście dam znać.
   Chyba dwa lata temu Poczta Polska wprowadziła możliwość płacenia kartą w swoich placówkach. Zapłaciłem wtedy za list polecony kartą Citibanku około 6zł i na wyciągu doliczyli mi wtedy 10zł. Citibank traktuje Pocztę Polską jako bank i płacąc za usługę pocztową nalicza prowizje nie mniejszą niż 10zł. Wtedy napisałem reklamację i zwrócili mi 10zł w drodze wyjątku, bo przecież PP jest też bankiem i oni pobierają prowizję( ͡€ ͜ʖ ͡€)
   Citibank chyba zablokował doładowania Revoluta poprzez GPay, sprawdzałem kilka minut temu i przy próbie doładowania na 600zł dostałem odmowę. Chyba rzeczywiście płacąc GPay można było uniknąć prowizji, bo zablokowali.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (18)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Final_Cylon

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)