•  

  #gothic
  #returning

  Jak ocenilibyście modyfikację Returning 2.0? Tak biorąc pod uwagę wszystko, poziom rozbudowania, fabułę, grywalność, ilość bugów itp.?

  Ocena Returning 2.0

  • 32 głosy (56.14%)
  • 4 głosy (7.02%)
   ⋆⋆
  • 10 głosów (17.54%)
   ⋆⋆⋆
  • 11 głosów (19.30%)
   ⋆⋆⋆⋆
  • 0 głosów (0.00%)
   ⋆⋆⋆⋆⋆
  •  

   @Nitrish: ten mod to gunwo, jako dodatek do gotika zasłużona jedna gwiazdka. Niby fajnie rozszerza fabułę, bo masz bractwo masajafu (któremu przewodzi demon cor kalom, przecież to jakiś żart), pustynie adanosa(po której latasz jak debil w kółko) itd.
   Bugów jakoś mega dużo nie ma, ale przecież to są jakieś żarty jak wątki opiekunów czy złodziei się blokują między rozdziałami, ale kupców już nie. Poza tym bzdury w stylu demona na bagnie, światyni śniącego cz mojego ulubinego - jak grasz dualami to jak kogoś pobijesz to gra uzna, że to przegrałeś xDD
   Niby część tych zaplanowali twórcy, ale walkę ze smokiem trupem to jakiś dzan robił, bo nawet jak zjesz serce golema to i tak wywala za arenę za każdym razem..
   Jakby grę robił ktoś kto nie dawałby bossom po milion hp tylko po to, żeby bić ich godzinę czy nie zrobił moda, którego nie skończysz jak nie zrobisz dobrze pierwszych dwóch rozdziałów albo byle co może zawalić questa to byłoby to całkiem fajne rozszerzenie.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  No siemka gothicowi sadyści. Odwiedziłem świątynię śniącego (późno, bo w 5 rozdziale) i mam wrażenie że w ogóle sporo pominąłem. Przypadkiem otworzyłem bugiem wrota do głównej areny, tam gdzie chyba powinienem włożyć kostury nieumarłych szamanów. Przez bramę strzeliłem do maga szkieleta i brama się po prostu otworzyła. Bossa ubiłem, mam uriziel, ale nie jestem pewny czy wszystko ostatecznie jest legit, i czy czegoś tym nie zepsuję, bo szczerze mówiąc nie chce mi się latać po tej świątyni :v Szamanów zabiłem dwóch a kosturów w ogóle nie użyłem
  #gothic #returning
  pokaż całość

  •  

   @zacky: Musisz wyzbierać wszystko, bo jak nie to w 7. rozdziale nie wejdziesz, bo gra może się wypierdalać xDD

  •  

   @zacky: Musisz zebrać wszystko z trupów, roślinki, bronie, mikstury, skrzynie i inne. Najlepiej zajrzeć w każdy kąt i podnieść wszystko. W 7. rozdziale w świątyni pojawiają się nowi wrogowie, a żeby ukończyć grę musisz wejść znów do świątyni, a jak czegoś nie zebrałeś to gra wywala błąd, choć niby nie zawsze. Chyba, że nie dołączyłeś do opiekunów to wtedy się nie kłopocz ;)

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Próbuję odpalić G2 Gold Edition. Te same problemy co w G1 - błąd Access Violation i wkurzające okno. W G2 to pierwsze dało radę naprawić, ale tego drugiego nie. Fix działał na G1, na G2 już nie. Próbowałem sposobu z Compatibility Managerem ale nadal nic. Jakieś pomysły co jeszcze mogę zrobić? Mam Win10. Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #gothic #gothic2 #gothic2nk #pytanie pokaż całość

 •  

  5 lat studiów, koło naukowe, różne projekty, pierwsze doświadczenia w branży, idę na rozmowę o pracę

  stanowisko: inż. mechanik

  Proponują 3200

  pokaż spoiler brutto xDDD


  #pwr #pracbaza #wroclaw

  pokaż spoiler Weźcie zrezygnujcie z tych studiów i uczcie się kodować albo co, bo kurwa to 3200 mnie dzisiaj rozjebało
  pokaż całość

 •  

  W mojej opinii co do #marszniepodleglosci we #wroclaw nie było tu dobrego wyjścia z sytuacji.

  Sorry, ale palenie kukieł, wykrzykiwanie haseł rodem ze zjazdu neonazistów spowodowały, że się Wam nie ufa. I weźcie nie pieprzcie, że nie ma takich rzeczy bo uszy i oczy mam i jak drzecie japy na pół miasta to każdy to słyszy.

  Mamy 30% stanu policji na mieście i puszczenie marszu bez zabezpieczenia spowodowałoby, że później w razie jakichś konfliktowych sytuacji zarzucano by magistratowi lekkomyślność.

  Z drugiej strony, marszu nie puszczono i organizatorzy marszu dostali furii a taki Międlar swoją retoryką potwierdza, że obawy o motyw marszu są słuszne. Marsz pewnie i tak przejdzie nielegalnie ale już w jeszcze bardziej agresywnej formie, bo pszczoły podrażnione są agresywne, no i do tego pewnie jednemu czy drugiemu przyjdzie go głowy "się odegrać", dojdą kolejne hasła, lewactwu pewnie przyjdzie do głowy pobawienie się w szeryfów i próba zatrzymania marszu, no bo przecież nie da się nie wpierdalać w sytuację która i tak jest już napięta (sadomasochizm mocno), jak znam życie i głupotę zwolenników skrajnych lewej i prawej strony to skończy się na armatkach wodnych i zamiast świętować 100 rocznicę odzyskania niepodległości będziemy świętować opanowanie sytuacji na ulicach.

  I tylko zastanawia mnie dlaczego tak jest. Rocznica odzyskania niepodległości powinna być wesoła, przyjemna, rodzinna, powinny być fajerwerki, imprezy plenerowe, koncerty, flagi, baloniki, tematyczne pochody.
  Dlaczego prawactwo musi mieć "swój" marsz, a nie może się przyłączyć do tego organizowanego przez miasto? Dlaczego ten marsz musi być skupiony na jakiejś kurwa walce z opresją, a nie na faktycznym świętowaniu rocznicy? Dlaczego lewaki muszą zawsze się wpierdalać zamiast próbować nie zaogniać sytuacji? Serio myślicie, że jesteście fajni z tymi blokadami, że ludzie są Wam wdzięczni że jesteście jaśniejszą stroną tej błazenady? Otóż nie, jesteście tak samo zjebani jak Ci których blokujecie, po prostu wasze zidiocenie jest powodowane inną ideologią.

  No i będzie jak zwykle. Z jednej strony "raz sierpem raz młotem" a z drugiej "faszyzm nie przejdzie" czyli hasła których przecież zdecydowanie można oczekiwać od ludzi cieszących się z tego, że żyją w niepodległym państwie. ¯\_(ツ)_/¯

  U nas nigdy nie może być fajnie i wspólnie, u nas zawsze musi być rozpierdol.
  Polacy Polakom zgotowali ten los. A jak to o nas świadczy niech już każdy sam sobie odpowie.

  #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
  pokaż całość

 •  

  #returning #gothic

  Ja pierdolę, jakie to jest niegrywalne. Żeby chociaż było to chujowe i zabawne, jak Mroczne Tajemnice, ale to jest po prostu kurewsko przedłużona i utrudniona gra.

 •  

  #returning #gothic
  A gdyby tak zagrać Negromantą?
  Co powiecie?

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Firnow

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)