•  

  A ci troglodyci dalej tam sterczą sami ze sobą xD
  #protest

  źródło: ElbEQ0bXIAAe2rX.jpg

  •  

   @skorpion666: jak widać wcześniej policja nie spełniła swojej roli. Nie wiem kto tam faktycznie stoi i co robi na co dzień. Pewnie większość to dresy. To teraz zobacz jakie życie jest przewrotne, bo to całe jebac policję dziś piszą protestujący

  •  

   @skorpion666: Bo dopóki ty jej nie jebales, to każdy inny, który to robił, był troglodyta. Ciekawe podejście. „Niestety” ludzie maja różne poglądy, różne wartości i o tym co jest słuszne, lub raczej która drogę obieramy jako kraj, decyduje większość. Podczas wyborów między innymi.

   Nie mogę patrzeć na to jak dzisiaj wielu potrafi usprawiedliwiać rzeczy, którymi tyle czasu gardzili. Każdy się nabijał z „dresów”, którzy dostawali wpierdol od policji na Marszu Niepodległości np. Nikt ich z tej grupy nie bronił, potrafiliście usprawiedliwić każde działanie policji. Odpowiedzialność grupowa miała zdecydowana większość zwolenników. A teraz się duch anarchizmu budzi w ludziach, co nagle nie godzą się z działaniem rzadu.
   Nawet mając wspólnego wroga i wspólny cel to społeczeństwo potrafi się między sobą pokłócić. Ja np. Już nie wiem czego oczekują protestujący poza zmiana rzadu, bo początek był jasny - brak akceptacji dla wyroku TK. Teraz się okazuje, ze organizatorzy maja cała listę postulatów, a swoich zwolenników wykorzystują do realizacji swoich celów. Przy czym daleko tu do jakiejkolwiek wspólnej wizji i jedności.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (32)

 •  

  pierwszy raz od stu lat stawiałem i postawiłem Real z handicapem (0:4) XD
  uznałem, że skoro Szachcior jedzie do Madrytu jakimś piątym składem i wszyscy chorzy, to Królewscy się po nich przejadą. Już wiem czemu nie bawię sie w bukmacherkę, nosa to ja nie mam :D
  #mecz

  •  

   @Reretos: @szuleer: hahah, no pewnie, że tak. Bo mało co się nie spociłem wierząc, że jestem geniuszem. Ludzie, obudziłem się z myślą żeby sobie zagrać coś, co jak wejdzie, to będzie fajne, stawiając całość swoich założeń na fakt, że Szachtar jedzie tam jakimiś młodzieżowcami (co nie jest prawdą) i tyle.

   Przecież przy moim założeniu reszta analizy nie ma sensu. Brałem pod uwagę fakt, że do Madrytu jedzie drużyna, która by przegrała ze Stomilem Olsztyn. pokaż całość

   +: Tobyyy
  • więcej komentarzy (2)

 •  

  Już mnie księgowa WKURWIA.

  Dokazuje, marudzi. Stara panna nie wyruchana.

  Ale do rzeczy.

  Zawiązałem współpracę z firmą spedycyjną na dostawy naszych towarów. Fajna współpraca, fajne systemy IT no i dobre ceny + czasowa realizacja. Nie mam na co narzekać.

  Ale księgowa ma na co narzekać. Opierdala mnie, że faktury są ze złą datą. Otóż firma fakturuje transporty z datą doręczenie a nie z datą podjęcia transportu. Nie wiem dlaczego ale tak robią.

  I za cholerę nie wiem jaki to problem. Jeżeli to duża firma, która istnieje od wielu, wielu lat to raczej nie wprowadzają do obrotu bubla.

  Czy takie faktury są złe? Czy powinienem się martwić jej gadaniem?

  Nie będę przecież zrywał współpracy z dobrą firmą, bo księgowej w mojej firmie się data na fakturze nie podoba....

  #transport #spedycja #pracbaza #oswiadczenie #biznes #boldupy #gorzkiezale #faktura #vat
  pokaż całość

  źródło: kancelaria-walterowicz.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Fokstrot88

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.