Lubię programować.

 •  

  Mirasy, Mirabelle POMOŻECIE?

  TLDR: Robię 5x #rozdajo żelków i książki i proszę o wsparcie w głosowaniu w konkursie.

  Udzielam się tutaj na Mirko i doradzam tutaj w kwestii #inteligentnydom, czasem również #budownictwo - podpowiadam, robię AMA, piszę teksty. Dziś potrzebuję Waszej pomocy. Produkt naszej firmy został nominowany jako jeden z 10 najlepszych produktów dla architektów 2018 roku. To już jest wielki sukces, ale może być lepiej :). 5 najlepszych projektów wybranych przez Internautów będzie mogło zaprezentować się na najbliższym 4DesignDays przed setkami architektów i dziennikarzy. Chodzi o Program Technologiczny Domu - naszą autorską metodologię projektowania nowoczesnych instalacji domowych. Głosowanie zajmuje dosłownie minutę.

  Co zrobić by zagłosować?
  1. Odwiedź poniższą stronę:
  http://www.propertydesign.pl/konkurs/design_it_up_projekt_na_starcie,44/
  2. Wybierz "Futunext - Program Technologiczny Domu"
  3. Wpisz swój e-mail i zagłosuj.

  Potem już tylko potwierdzenie głosowania w mailu i gotowe! Nie otrzymasz spamu, ani nie zapiszesz się na niechciane newslettery. Z góry dziękujemy za wsparcie!

  Żeby trochę podkręcić atmosferę małe #rozdajo - wśród plusujących i głosujących w konkursie (tego nie mam jak sprawdzić, ale wierzę, że chcecie pomóc i zagłosujecie ( ͡º ͜ʖ͡º) ) rozlosuję 5 egzemplarzy mojej książki "10 mitów inteligentnych domów" oraz zasponsoruję dla każdego paczkę żelków #gusto (wołam @ecco ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Losowanie jutro przez mirkorandom, zielonki też zapraszam :).
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Foreni

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)