Lubelak, patriota, katolik i eurofederalista. Między Konfederacją a Familią. 

 •  

  Słabo mi się robi na myśl o zamachu w Nowej Zelandii, który był lice streamowany na facebooku.

  Nie tylko dlatego, że zabił sporo ludzi (w końcu ludzie giną na wojnach/wypadkach czy jak np. misjonarze chrześcijańscy są nabijani na pal w krajach muzułmańskich), ale dlatego, że niestety prawdopodobnie takich aktów będzie więcej.

  Rośnie poziom niezadowolenia ludzi cywilizacji zachodu (nie tylko białych, tych którzy noszą ją w sercu), rozwarstwienie i skłócanie ze sobą ludzi prowadzi do takich napięć. Niesprawiedliwe traktowanie ze względu na rade da się odczuć. Tworzenie prawa typowo pod jedną, a nie drugą stronę i faworyzowanie jej nigdy nic dobrego nie przyniesie. Rządowi jest to na rękę, podzielonym ludem łatwiej się rządzi.

  W zamachu to rządzący powinni zginąć, a nie niewinni (? - o tym niżej) ludzie.

  Kilka ciekawostek na temat zamachowca, który zostawił po sobie manifest:
  - na karabinach i magazynkach miał sporo napisów np. "For Rotherham", "Feliks Kazimierz Potocki", "Wiedeń 1683" oraz pare memów i innych zamordowanych w islamskich atakach terrorystycznych.
  - w jednym z meczetów w których dokonał ataku znaleziono nielegalną broń oraz amunicję - widać sami coś planowali..
  - Na broniach, magazynkach są min. imiona osób zabitych przez muslimów w atakach terrorystycznych np. Ebba Åkerlund itd; oczywiście kilka memów też jest "kebab remover" "crab rave" "turkopedały" jest też kilka dat historycznych.
  W jego manifeście jest wiele więcej powodów podanych; np. kontrola bronii, imigracja itd.
  Generalnie w manifeście chodzi mu o to żeby pozbyć się najeźdźców (imigrantów) z ziem europejskich, żeby pozbyć się ich bo zabijają białą rasę. Powiedział też że merkel jest za obecną sytuację w europie odpowiedzialna i powinna zostać pierwsza odstrzelona. Broń została użyta z tego powodu że da największy rozgłos w mediach (kontrola broni)
  W manifeście jest też kilka baitów, co po niektóre osoby już się na nie złapały i np. pewdiepie już jest obwiniany przez niektóre osoby, tak samo gry.
  - sam powiedział że niebjest chrześcijaninem bo to nie po chrześcijańsku tak mordować.
  - Jego atak jest wywolany bezposrednimi doswiadczeniami. Byl w europie kiedy dokonano zamachow w sztokholmie i nicei bodaj. Ujela go historia dziewczynki rozjechanej przez islamskiego zamachowca.
  Brak reakcji to cos co pociagnelo za spust.
  Zamachy koncza sie slowami i kladzeniem kwiatow na chodnik. Ludzie sie rochodza i znowu gina w zamachach. To spowodowalo u niego reakcje. Because who if not me. Caly atak ma bardzo glebokie podloze.

  W samym manifeście po krotce pisze:
  - Że nienawidzi muzułmanów ale tylko tych którzy osiedlają się w innych krajach bo uważa ich za najeźdźców.
  -Nie przeszkadzają mu muzułmanie w ich rodzimych krajach.
  -Najbardziej nienawidzi osób które przeszły na islam.
  -Powody ataku określa sam jako rasistowskie, islamofobiczne, antyimigracyjne
  -Do ataku skłonił się po wizytach w europie a dokładniej po zamachu w którym zginał Akerlund i sytuacji która widział w Francji.
  -Planował to ok 2 lat i określa to jako partyzantke
  - Zakładał ze zginie ale wolałby przeżyć żeby szerzyć swoje idee
  - twierdzi że nie jest nazistom ani antysemitom określa się jako faszystę
  - twierdzi że nie jest chrześcijaninem określa to mianem skomplikowanego i kiedyś to wyjaśni
  - określa się pod pewnymi względami jako prawicowca oraz lewicowca
  - twierdzi że nie jest homofobem
  - wspiera Brexit
  - Docenia Trumpa ale nie jako polityka i lidera
  - zamachy dokonał w ramach zemsty za Europejczyków ponieważ pomimo że mieszka w Australiito jego kultura wywodzi się z europejskiej
  - pisze że nie jest agentem mosadu i innym oraz nie jest to fals flag
  - nie przeszkadza mu ze zabije dzieci ponieważ dzieci najeźdźców kiedyś dorosną i będą dorosłymi najeźdźcami itp.

  Gościowi generalnie zależało na rozgłosie i chęci zostania wysłuchanym. Można powiedzieć, że mu się udało.

  Może warto wyciągnąć lekcje z tego by ludzi, których do czegoś takiego zmusza bezsilność (i to nie ważne czy ze strony zachodu, islamu czy kogokolwiek), było jak najmniej. Zacznijmy rozmawiać i pozwólmy na dialog bez poprawności politycznej. Bo jak widać ciśnienie musi znaleźć ujście..

  Peace

  #nowazelandia #zamach #brentontarrant #islam
  pokaż całość

  •  

   @sorek: gdybyś nie napisał tych słów chwilę po zamachu podpisałbym się obiema rękami – ludzi trzeba słuchać. Choćby w Niemczech politycy to coraz bardziej rozumieją, czego przykładem jest choćby Zuhör-Tour AKK.
   Niemniej w momencie, gdy dochodzi do zamachu i ginie prawie 50 zupełnie, zupełnie niewinnych osób podstawowym problemem jest powstrzymanie radykalnej przemocy. A tutaj już wina leży po stronie różnej maści skrajnej prawicy, która nakręciła tego gościa. Tym bardziej, że muzułmanie nie są problemem w NZ, są niewielką społecznością.
   Słowem najpierw trzeba ogarnąć przemocowy dyskurs obecny na skrajnej prawicy, żeby w ogóle była przestrzeń do rozmów.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (139)

 •  

  Naprawdę nie mogę uwierzyć, że wielu, na codzień "obrońców cywilizacji chrześcijańskiej" teraz, jak @przesympatyczny_pan @ediz4 usiłuje "zrozumieć" zamachowca, który zabił 30 niewinnych osób w zwiazku z wydarzeniami, które żadnego z nich nei dotyczyły. To myślenie ludzi palących koty pod Radomiem, bo w dolinie Gangesu był tygrys-ludojad. To też myślenie tłuszczy z pustyń Bliskiego Wschodu "rozumiejącej" zamachowców. Jesteście tym samym. Jesteście dokładnie tym samym, co islamski ciemnogród.
  Zwolennicy usunięcia religii ze szkół dostali najbardziej koronny argument – po co to ma w ogóle mieć miejsce, skoro podstawowej nauki chrześcijaństwa nie są w stanie przekazać.
  Inną już kwestią jest bezbrzeżna wprost głupota tego środowiska, nie tylko wskazanych panów. Nie mają ani wiedzy wystarczającej na faktyczne zrozumienie problemu ani wyobraźni, by zaakceptować cywilizowane sposoby rozwiazywania problemów z fanatyzmem islamskim.
  Dawno się tak nie przeraziłem, bo nawet po zamachu Breivika głosy "zrozumienia" pojawiły się dużo później. A teraz okazuje się, że niemała część młodych Polaków myśleniem w niczym nie różni się od niemałej części sfanatyzowanych Arabów.
  #smierczachodu #4konserwy #neuropa #zamach #katolicyzm #chrzescijanstwo
  pokaż całość

  •  

   @przesympatyczny_pan: popierasz poprzez implikowanie, że strzelanie do ludzi na drugim końcu świata, nijak nie powiązanymi z wydarzeniami w Europie może być racjonalne wytłumaczone sprzeciwem wobec imigracji, co przedstawiłeś choćby tu

  •  

   @przesympatyczny_pan: powtórzę po raz kolejny – m.in. w swojej wypowiedzi, którą już przytaczałem tyle razy implikujesz, że terrorysta strzelał, bo lewactwo nasprowadzało imigrantów.
   Łączysz wydarzenia z Europy czy Azji ze społecznością muzułmanów z Nowej Zelandii, zbijasz bardzo różnorodną grupę w jedno pisząc jednocześnie, że skoro jest akcja, to jest i reakcja.
   Twoja skrajna reakcja, wyzwiska etc zresztą pokazują, że uwiera cię świadomość bycia mentalnie blisko mieszkańców choćby Bagdadu czy innego Damaszku, którzy mówią "no, może te zamachy w Europie to przesada, ale jest akcja to jest i reakcja"
   pokaż całość

   +: Mirrak
  • więcej komentarzy (62)

 •  

  Wkurwia mnie, że ludzie tak jadą po napojach typu coca cola i tym podobnych. Krytykują ludzi, że się trują i zalecają spożywanie wody mineralnej. Czy tak ciężko wam zrozumieć dzbany, że woda zwykła z butelki jest bezsmakowa, obrzydliwa i nie odczuwam żadnej przyjemności z picia tego, a pijąc coca colę moje kubki smakowe są w niebie? Na chuj mam na siłę wrzucać w siebie coś co mnie brzydzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #narkotykizawszespoko #gownowpis #polska #jedzenie pokaż całość

 •  

  Co się ostatnio odpierdziela to głowa mała. Lewacka ofensywa jest mocno w natarciu.
  #4konserwa #neuropa #bekazlewactwa

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Fren

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.