•  

  Trzy tygodnie temu kupiłem przedmiot na Aliexpress. Sprzedawca podał numer śledzenia 4h przed zakończeniem siedmiodniowego okresu na wysłanie. Od dwóch tygodni nic nie ma pod danym numerem śledzenia. Napisem do sprzedawcy i zapewniał mnie, że paczkę wysłał i niedługo na pewno coś się pojawi w trackingu. Co ciekawe, nie jest to jakiś reseller, a jeden z większych producentów mierników, oscyloskopów itd. (firma Hantek). Ma 97% pozytywnych opinii, wszyscy piszą, że wysyłka jest bardzo szybka i ogólnie są zadowoleni. Da się jakoś wcześniej otworzyć dispute, czy muszę czekać 60 dni?
  #aliexpress
  pokaż całość

 •  

  Siema,
  Mam problem z hotendem w drukarce Anycubic 4MAX. Rurka teflonowa w śrubie zaczyna się topić przy temperaturze 210°C, przez co ciągle się zapycha. Dysza też chyba nie jest zbyt dobra, bo potrafi się zapchać po ostygnięciu i ponownym rozgrzaniu. Sam hotend po kilku godzinach łapie luz i lekko ciągną go przewody (to chyba nie stanowi jakiegoś szczególnego problemu). Od stycznia zużyłem ok. 2.5 kg filamentu PLA (3D Active) i przez ten czas 4 razy wymieniałem śrubę z rurką teflonową i dwa razy dyszę. Producent wysłał mi kilka tych elementów, po tym, jak opisałem im ten problem.
  Może kupić coś innego na Allegro/Aliexpress? Myślałem nad wymianą całego hotendu. Co polecacie zrobić? Już kilka razy chciałem wyjebać tę drukarkę, bo ciągle mam z nią jakieś problemy. W internecie praktycznie nic nie można znaleźć, bo ma ją chyba 5 osób ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #druk3d
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Frexor

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)