Dziaba dziaba dziaba

 •  

  Zrobiłem kursor na windowsa 10 z papajem XD Trochę się nad tym namęczyłem więc jak będzie dużo plusów to dam dałnload żółtej mordy, na pierwszym zdjęciu widzimy zwykłego papieża spokojnego
  #2137

  źródło: papajjeden.png

  +: PineappleExpress, stachol +1388 innych
 •  

  Nie sądziłem, że w życiu zawodowym z czymś takim kiedykolwiek się spotkam. Zawsze sądziłem, że to domena seriali i kreskówek "Made in USA".
  A tu proszę, rysunek mostowej blachownicy nitowanej, wszystko wykonane ręcznie białym rapidografem na niebieskim arkuszu w latach '30 ubiegłego wieku.
  #budownictwo #mosty #rysunektechniczny

  źródło: Przechwytywanie.PNG

 •  

  Wiedzieliście, że każdy człowiek posiada tak zwane "trzecie oko"? Okiem tym jest szyszynka, gruczoł znajdujący się w naszym mózgu, wytwarzający za dnia serotoninę (hormon szczęścia), a następnie w nocy melatoninę (hormon snu). Dlaczego można nazwać go trzecim okiem? Gdyż jest pozostałością po oku ciemieniowym, czyli właśnie trzecim (fizycznym, tak jak pozostałe dwa) oku, w którego posiadaniu były prymitywne gady, z których wyewoluowały ssaki.

  Co ciekawe, gruczoł ten jest również w stanie wydzielać DMT, czyli substancję, która powoduje naprawdę mocne doznania psychoaktywne i zmienia postrzeganie świata. Jest jednym ze składników Ayahuasci. Zabawne, jak w tych wszystkich legendach, bajkach, filmach fantasy, itd. się mówiło o otwieraniu trzeciego oka za pomocą rytuałów czy szamańskich eliksirów, a teraz się okazuje, że rzeczywiście ma to jakieś głębsze powiązania. Także w stanie głębokiej medytacji (izolujesz się od dźwięków i światła na tydzień/dwa) szyszynka, czyli trzecie oko, zaczyna wydzielać zwiększone ilości DMT. Medytacja, otwieranie trzeciego oka... chyba już to gdzieś słyszałem...

  To właśnie nasze trzecie oko jest w stanie wyprodukować substancję, która całkowicie odmienia nasze spojrzenie na wszystko co się wokół nas znajduje, a także na nas samych. Istnieją przypuszczenia, że w chwili śmierci szyszynka wydziela naprawdę spore ilości DMT, dzięki czemu na koniec zapewnia nam naprawdę niezły odlot.

  #narkotykizawszespoko #psychodeliki #ciekawostki #dmt
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Frezeek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)