•  

  Uwaga mam bajkę do poduszki ! ;3
  Będzie właśnie 3 lata odkąd wygrałem pierwszy zorganizowany turniej w Polsce Lan na Falkonie w Lublinie. Ogromne zainteresowanie z 200 zawodników grających totalnie wyświrowanymi deckami, rodziny i grające córki. Atmosfera była wspaniała !!
  No może moja kondycja po odbywaniu nocnego dyżuru nie była za dobra. Byłem wówczas wolontariuszem, ciagle podpitym Ofc, ale przystąpiłem o 8 rano w niedziele do największej mojej przygody z jakakolwiek grą. Złożyłem deck szamana na combo, jakiś hunter na lwy, handlock i priest. Priest który nie został w turnieju pokonany a jeszcze długo znajomi w kręgu HS nazywali mnie najlepszym priestem w Polsce xD eliminacje banał. Ale finały do 3 meczy z banem to istna walka z samym sobą. Mijała 8 godzina grania non stop w pełnym skupieniu i człowiek ledwo widział na czerwone oczy, lekkie zamroczenia i ogólnie szok w głowie bo zaraz finały a tu człowiek ledwo żyje xD Teraz podziwiam tych co na turnieju w lola sprzężeni kilka dni grają. To tak wyżera człowieka z sił psychicznych, ale tez daje olbrzymia satysfakcję jak widownia i znajomi kibicują. W półfinale pokonałem kolesia który mówił ze jest przeprosem 3 razy dostał hunterem w twarz xD koleś nawet mi ręki nie podał i wrócił nad morze do swojego jakiegoś Szczecina Finał z gościem z legendy wiec szok bo ja conajwyzej 5 ranga. Ciężki wyrównany mecz i już priest zbanowany bo fama się rozeszła, ale tego dnia Ragnaros strzelał wyłącznie dla mnie !! Ale udało się !! Zajebiste uczucie flashe, zdjęcia, nagroda w wysokości jakoś łącznie 1000 zł książka puchar in pic. Jednak nie poszedłem w to dalej. Coś tam niby streamowalem, kilka turnieji wykopowych wygrałem ale jak wszedł hearthpwn to skończył się Fun. Wbiłem jeszcze legendę tempo magiem dla siebie i czasem wchodzę na dodatki.
  Ale zapraszam chętnie zagram z wykopkami w wolnej chwili od fify:) Cinksonik#2746
  Polecam spróbować esportu dla innych emocji niż za biurkiem ale w przypadku HS to już ciężko się zrobiło. W sumie nie ma jakiejś nowej gry coby się wysławiała jak lol i hs. Czas to zaprogramować :D
  Także koniec bajki i fantastycznej przygody jaka może dać taka głupawa jak to moja żona mówi gejowska gra Bo każdy dodatek jest koloru fioletowo różowego (w sumie większość jest bez kitu x).

  Mieszkańcy #krakow chodzą na HS do #hex ? Może by się wybrać :)
  #hearthstone #falkon #turniej #esport #gry i #szczur w moim pucharze do picia Amareny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  źródło: embed.jpg

 •  

  Mirki,
  wie ktoś jaki zespół gra pod koniec 2 odcinka nowego sezonu Twin Peaks? #kiciochpyta #twinpeaks

 •  

  W końcu wybrałem się do kina na "Twój Vincent". Bardzo fajnie spędzone półtorej godziny. Nieco obawiałem się polskiego dubbingu, ale w mojej ocenie nie był taki zły.
  Pozwolę sobie na pewną refleksję z kategorii #samotnosc : Chyba nikt nie przyszedł tam sam - zawsze ze znajomymi lub drugą połówką. Domyślam się więc, że chodzenie w takie miejsca samemu może być nieco smutne. Dlatego jeśli jakiś mirek lub mirabelka z #lodz chcieliby się wybrać, a nie mają z kim, to ja jestem chętny do towarzystwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #kino #film
  pokaż całość

  +: dualbet

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Fristo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.