•  

  W pierwszej kolejce nie błysnęli zawodnicy ściągnięci z ligi Brazylijskiej, którzy mieli stanowić o sile swoich zespołów lub być wyróżniającymi się postaciami w skali całej ligi. Ciekawe czy będzie tylko lepiej (i o ile) i czy proporcja między udanymi i nie udanymi transferami z tej ligi pozostanie podobna (mniej więcej pół na pół) czy się pogorszy.
  #siatkowka

  +: tzim, vasos
 •  

  Cerrad Enea Czarni Radom już nie widnieją na liście klubów z banem transferowym od FIVB.
  #plusliga #siatkowka

  +: vasos
 •  

  Krótkie przypomnienie dla fanów siatkówki. Dzisiaj, za niecałą godzinę, odbędzie się pierwszy oficjalny mecz w Polsce, po przerwie spowodowanej wirusem. Polskie siatkarki zagrają 2 spotkania towarzyskie z reprezentacją Czech. Dzisiaj i jutro o godzinie 20:30.
  #siatkowka

 •  

  Dzisiaj Trefl Gdańsk oficjalnie ogłosił, że w nowym sezonie dołączy do ich zespołu Mariusz Wlazły. W ostatnich kilkunastu latach Plusliga się mocno rozwinęła i była pełna zmian, a jedynym pewnikiem był Wlazły grający w Skrze. Myślę, że warto podsumować jego pobyt w klubie z Bełchatowa, żeby zdać sobie sprawę jak wiele dla tego klubu zrobił.
  Mariusz Wlazły stał się zawodnikiem Skry Bełchatów w roku 2003, zagrał w jej barwach 17 sezonów i zdobył 9 Mistrzostw Polski, 7 Pucharów Polski, 4 Superpuchary Polski, 3 medale Ligi Mistrzów oraz 3 medal Klubowych Mistrzostw Świata. Rozegrał w barwach Skry 444 mecze i zdobył 6900 punktów, z czego 726 stanowiły asy serwisowe, 643 bloki, a pozostałe 5531 skuteczne ataki (średnia skuteczność ataku przez te wszystkie lata to nieco ponad 50%). Jeszcze w tym roku zagra swój 445. mecz w Pluslidze, ale pierwszy barwach innego klubu niż Skra Bełchatów.
  #siatkowka #sport
  pokaż całość

  •  

   @Furtaq: pod koniec lipca mają rozegrać nasi reprezentanci 4 mecze towarzyskie, pewnie Czesi, Rosjanie, może Niemcy. To też będzie super przetarcie dla tych zawodników. Co do Miki to pelna zgoda. Nie powiem, jest to jeden z moich ulubionych zawodnikow. Bardzo niedoceniany w latach 2015-2016 gdzie kadrze dawal bardzo duzo pomimo slabnącego zdrowia. Jeśli bedzie fizycznie w formie chociazby w 80% zblizonej do PŚ 2015 czy Mś 2014 to bede spokojny jego dyspozycje sportową pokaż całość

   +: tzim
  •  

   @Furtaq: moim zdaniem Wlazły to najlepszy polski siatkarz ostatnich 20 lat.

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Furtaq

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)