•  

  Średnia wieku na oko z 16 lat! Tej siły już nie zatrzymacie XD Co instagram i netflix odjebaly w głowach tym gówniarzom to szkoda gadać!
  #bekazlgbt #bekazlewactwa #heheszki

  źródło: 20200808_185701.jpg

  •  

   @Pepe_Roni No w chuj odwaga xD Nie to co wykopek internetowy bohater xD Jak kobiety 100 lat temu wychodziły na ulice bo chciały głosować to też były opluwane. Powiem wam wszystkim coś w sekrecie. Plucie na innych tylko was pogrąża.
   XDD Ludzie chcą coś zdziałać społecznie no ale kurwa mają 16 lat to wypierdalać słuchać się starszych xD Najlepszy wpływ na Polską młodzież to ma wykop. Każdy ekspert to powie. Tyle spierdolin co tutaj to chyba w innej galaktyce trzeba szukać. Jak oni śmią śmieć nazywać się ludźmi! Za 10 lat to oni będą się śmiać z was. I jeszcze te argumenty w komentarzach że rynek pracy ich zweryfikuje xD Nie chciałbym pracować w firmie w której najważniejsze jest to czy chodzisz na marsze LGBT. Pewnie będą zarabiać więcej od was, bo robią coś ze swoim życiem zamiast siedzieć na wypoku i być ekspertem od wszystkiego. pokaż całość

  • więcej komentarzy (121)

 •  

  #4konserwy #religia #katolicyzm #bekazateistow #bekazneuropy #neuropa #ateizm
  tak w ogole wy wszyscy wykopowi ateusze jestescie tak smieszni, ze az szkoda gadac, okreslacie sredniowiecze mianem "ciemnogrodu", kiedy to w Europie byl jeden z najwiekszych rozkwitow nauki a sw Tomasz wydal kilkadziesiat tomow Sumy Teologicznej, ktorej nawet nie lizneliscie a ktora w kazdym aspekcie orze wasze wszystkie argumenty na nieistnienie Boga, chcecie " uprawdopodobnic" istnienie Boga metodami naukowymi a zapominacie, ze Bog jest poza czasem i przestrzenia, chcecie dowodow a macie tyle pod reka, ze czasu by nie starczylo wymieniac, macie Calun Turynski, obraz Matki Boskiej z Guadelupe, cud slonca a Fatimie nagrany na kamerze i wiele innych, ale najprosciej okreslic katolikow mianem "ciemnoty" i wiara w "ciasteczko" nawet nie majac pojecia, co sie dzieje w trakcie Mszy Swietej i dlaczego rozni sie ona diametrialnie od wszystkich obrzedow protestanckich.
  Z Bogiem.
  pokaż całość

  •  

   @jimlahey w sumie 2/10 ale ciekawe, że całun turyński podpiąłeś do średniowiecza. Przecież to oryginał podobno jest ( ͡º ͜ʖ͡º) Co prawda badania pokazują że ma chyba 1200 około lat, ale kto by się tam przejmował. Co do Fatimy to proszę o nagranie z tej kamery, bo szukałem i w sumie są zdjęcia ale niewiele pokazują. Co do Guadelupe to średnio znam sytuację, ale są wątpliwości, poza tym słowo przeciw słowu. Co do rozkwitu hehe nauki to poza teologią to tak 2/10 bym powiedział, zwłaszcza porównując do starożytnych uczonych. W internecie nie tak łatwo manipulować i ujść z tym na sucho, pamiętajcie. pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Mam pytanie do wykopowych ekspertów z historii:

  Gdzieś czytałem, że Ukraina jako państwo nigdy w zasadzie nie istniała, a przez całą historię Europy to Polska z Rosją wojowały o ziemie dzisiejsze Ukrainy. Tak więc raz naród ukraiński był pod panowaniem Polskim, a raz Rosyjskim. Prawda to?

  Czy Ukraina na dobre powstała dopiero w 1991 roku, gdy rozpadł się ZSRR, ewentualnie tuż po II wojnie światowej jako republika radziecka? I dlatego czasami mówi się, że Ukraina to sztuczne państwo bez historii.

  #historia #ciekawostkihistoryczne #ukraina
  pokaż całość

  źródło: paczaizm.pl

  •  

   @maciorqa Właściwie to Ukraina ma dłuższą historię niż polska. Ruś Kijowska i jej władca Ruryk (ten od Rurykowiczów) istniały 100 lat przed Mieszkiem. Co prawda to nie do końca to samo co dzisiejsza Ukraina, ale określenie Ruś nie oznaczało wcale dzisiejszej Rosji. Ukraińcy (wtedy Rusini) jako naród byli nieodłączną częścią Rzeczpospolitej. Można się spierać, czy Ruś Kijowska to Ukraina czy nie, ale na pewno nie można nazwać Ukrainy sztucznym krajem, bo naród ukraiński istnieje od dawna. No ale z drugiej strony na wykopie są eksperci śmiejący się z francuzów że hehe biała flaga. Ale to już inny temat. pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Gartarr

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)