Szitposting to moja pasja

 •  

  Od jakiegoś czasu obserwuję to co się dzieje w polskiej polityce. Coraz to nowsze afery naszej kochanej partii rządzącej, wysyp trolli, wszechobecny upadek obyczajów. Dyskusja o Odrze jest ważna nie tylko dlatego, że pokazuje bezsilność państwa i jest doskonałym tematem do rozważań dlaczego kolesiostwo jest chujowe. Jest coś jeszcze. Dużo mówi się o tym, ile czasu zajmie regeneracja rzeki. Mało, dużo, opinii jest dużo. Nie spotkałem się natomiast z dyskusją na temat przywrócenia poziomu debaty publicznej. A z tym różnie może być. Z roku na rok upada coraz niżej i nic nie wskazuje by kiedykolwiek uróśniecrangą co najmniej do poziomu "ponad dnem". Jestem naprawdę w szoku że tak mało mówi się o akcji z tłumaczem niemieckiego ministra. Rządowe media rzuciły się na p. Polak, jak na burą sukę. A to że miała rację? Zdarza się, zresztą kto ma o tym wiedzieć to wie. Problemem PiSu nie jest Odra. Jeśli ktokolwiek myśli że przez to upadną jest w błędzie. Komunizm w Polsce nie upadł bo władza pałowała górników. Chodziło i dalej chodzi o kwestie ekonomiczne. Zima dla tego rządu to być albo nie być. Jeśli na wiosnę dalej będą prowadziç sondaże to obali ich tylko śmierć Kaczyńskiego. Choć i co do tego można się kłócić. Kłótnie, kłótnie, zwłaszcza w internecie to chleb powszedni. Sam nie bardzo rozumiem istnienie Mateckiego w polskim internecie. Stworzył siatkę trolli których pełno, ale musi zdawać sobie sprawę z tego, że PiS internet przegrał dawno temu.
  PiS ostatnimi czasy stał się bardzo dumną, pewną siebie partią. Jak mawiają, pycha kroczy przed upadkiem. Pytanie tylko gdzie się podział ich PR, który wczesniej był ich najsilniejszym atutem. Zmiany w narracji brak - wszystko dalej jest winą Niemca Tuska, który przecież nie rządzi już 7 lat (nawet więcej, ale większość ma na myśli tutaj rządy jego partii). PO upadło za dużo mniej szkodliwe rzeczy. Myślę że ewentualny upadek tego rządu sprawi że następny rząd również będzie szorował po dnie przyzwoitości, bo Polacy i tak to kupią.

  Podsumowując, rząd PiS wyrządził Polsce szkody, których być może nigdy nie da się naprawić. Chcieliście konserwatywną kontrrewolucję to macie.
  P.S. Na wykopie nie ma centrystów i symetrystów. NIE MA. Każdy kto twierdzi że PiS PO jedno zło to zazwyczaj kuc z konfy, albo pisowiec, który myśli że jak stwierdzi że hehe obie partie złe to już automatycznie jest oświeconym centrystą. I tak, PO też narobiło gówna. Nikt chyba tego nie neguje. Ale sam fakt tego, że Tusk oszukał Polaków (kwestia sporna) i że PO ma brud za uszami nie czyni z PISu jedynej nadziei dla Polski. No chyba że chodzi o nadzieję na upadek.

  #bekazpisu #odra #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #gorzkiezale
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Gartarr

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)