•  

  Wczoraj byłem pierwszy dzień w nowej pracy, kierowcy pralni, nic skomplikowanego - załadunek prania, rozładunek w ilus hotelach i odbiór brudow.

  Przychodzę na piąta rano, poczekałem 5 minutek i zjawił się kolega, który miał mnie przyuczyć Ukrainiec, całkiem spoko gość który lubił rzucić na drodze "job twoja mać". W ciągu godziny załadunku kierowniczka zdążyła wyrzuci z roboty pracownice z ponad dwoma promilami we krwi, oprócz tego bus na którego załadowaliśmy 2 tony prania, miał max ładowność 500kg bo oczywiście zamiast na C był zarejestrowany na kat. B - w tym momencie pomyślałem w co ja się wjebalem.

  No ale nic, wyjeżdżamy z firmy, prawie zajebalismy w autobus bo kolega z Ukrainy nie wiedział że autobus trzeba wpuścić z zatoczki, do pierwszego punktu dojechaliśmy po 4h od początku pracy, pierwszy hotel rozładowalismy i załadowaliśmy w 1.5h - a hoteli zostało 15...

  Zaczalem więc myśleć że nie ma szans żebyśmy to ogarnęli w 8h zgodnie z obietnicą szefa, że praca trwa max 8h.

  Suma sumarum na bazę dojechalismy o 19:30 a rozładunek skończył się o 20. Czyli w robilismy 15 godzin.

  Najlepsze było to gdy kolega z Ukrainy powiedział "jeszcze nie ma sezonu więc godziny pracy są okej, gdyby szef płacił mi tyle ile innym chłopakom (różnica 4-5zl na godzinę) to pracował by dłużej. Chwalił się że robi czasem po 320h w miesiącu.

  Wyjebany, acz z nowymi doświadczeniami wróciłem do domu i podziękowałem za taką robotę

  #pracbaza #bekaztransa #ukraina
  pokaż całość

 •  

  Nie jestem wylewny, nawet najbliżsi widzą tylko to co chce żeby widzieli i wiedzieli. Jednak dzisiaj moja kobieta zaczęła rozmowę o tym czemu nie lecze swojej choroby, że powinienem się badać i lepiej dbać o to, bo bez tego szybko umrę (nie chodzi o depresję) Odpowiedziałem, że ciągle coś mi udowadnia, że jestem chujowy, sam od lat uważam siebie za gówno i śmiecia co potwierdza codzienność i zycie. Powiedzialem, że po co mam żyć dłużej, dbać o zdrowie i kisić się do starości.

  Oczywiście wkurwila się, mówiąc, że po co się z nią wiązałem, że ja to męczy, że ma dość tych smetow i odcięła się od tego. Nawet człowiek nie może powiedzieć tego co czuje, tylko musi pierdolić to co ktoś chce usłyszeć.

  Jak ktoś nigdy nie miał takich myśli to nigdy nie zrozumie że to nie jest fanaberia, nieodpowiedzialnosc czy świadomy wybór tylko jebane przekleństwo, które rozumie tylko ktoś kto ma to samo.

  #depresja #psychologia
  pokaż całość

  •  

   @Gimpson: wykorzystujesz prosty fakt: ludzie na ogół są przyzwoici i mają dobre intencje, dlatego możesz się tutaj tak rozczulać nad sobą, szantażować nas tym jak ty nie chcesz żyć itp. i raczej nikt ci nie powie wprost zamknij się w końcu i rób ze swoim życiem co uważasz

  •  

   Dopóki nie zdasz sobie sprawy, że każdemu życie udowadnia, że jest chujowy, to się nie ogarniesz. Jakbym miała podsumować ile rzeczy zrobiłam źle przez ostatni miesiąc, to mogłabym sobie w łeb strzelić. Jest różnica między popełnianiem błędów, a wiecznym rozpamiętywaniem ich. Każdy z nas jest chujowy, ale większość jakoś sobie z tym radzi, akceptuje i próbuje zmienić. Gadanie osobie, która Cię kocha, że chcesz umrzeć to przemoc, krzywdzisz ją. Skoro ktoś o Ciebie się martwi, to nie jesteś aż takim gownem, za jakie się uważasz, wiec nie traktuj jak gowna tej osoby. pokaż całość

   +: dioxyna
  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Gdybym teraz zdechł:
  - rodzina przygarnęła by w spadku parę złotych,
  - ci którzy życzyli mi źle byliby szczęśliwi,
  - nie istniałbym, więc wszystko byłoby lepsze,
  - w godny sposób zakończył bym zycie, o którego istnieniu nikt nie będzie wiedział za parę lat.

  Gdybym żył dłużej:
  - kobieta ciągle by mówiła że ma ze mną chujowe życie,
  - codziennie wstawalbym żałując że nie zdechlem,
  - przeżywalbym nieskończona ilość zjebanych i smutnych chwil, poczuć winy i porażek, tłumiących radość z nielicznych uniesień.
  - marnowałbym lata zrac, pracując, srajac i spiąć do końca życia,

  #depresja #psychologia
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Gimpson

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)