Nie nadepnij.

 •  

  Co musi się stać żeby wyszli oprócz wygranej ze Szwecja? #mecz

  •  

   Niemniej twierdzenie ze "wystarczy wygrac ze szwecja i juz mamy pewne wyjscie z grupy" mija sie z prawda o cale kilometry.

   @gorzki99: O czym ty człowieku bredzisz. Tak czy srak wychodzimy wtedy najgorzej z 2 miejsca

   Jeśli Słowacy zremisują z Hiszpanami, a my pokonamy Szwedów, wówczas na finiszu będziemy mieć tyle samo punktów co Słowacy i Szwedzi. Bilans meczów bezpośrednich układałby się po równo (Słowacja pokonała Polskę, Szwecja pokonała Słowację, a Polska w takim wariancie pokonałaby Szwecję). Na chwilę obecną najlepszy bilans bramkowy (również w takiej małej tabeli) mają Szwedzi, ale to o niczym nie świadczy.

   Przy remisie Słowaków z Hiszpanami i własnej wygranej, zajmiemy ostatecznie 1. lub 2. miejsce w grupie. Przy takich rezultatach nie ma możliwości, że zajmiemy 3. pozycję, a to dlatego, że zdobyliśmy gola w przegranym spotkaniu ze Słowakami (1:2). Nie dokonali tego Słowacy w przegranym meczu ze Szwedami (0:1) i ten niuans daje pewność, że ogranie Szwedów w ostatniej serii zagwarantuje nam co najmniej 2. miejsce w tabeli na finiszu. Nie ma scenariusza, w którym przy takiej samej liczbie punktów co Szwecja i Słowacja, mielibyśmy w małej tabeli gorszy bilans bramek niż obaj ci rywale. W najgorszym wypadku może nas wyprzedzić tylko jeden.
   pokaż całość

  •  

   O czym ty człowieku bredzisz.

   @John_archer: ok jak krowie na rowie

   Polska wygrywa ze szwecja (1-0) i ma 4 punkty.
   Slowacja remisuje z hiszpania (np 2-2) i ma 4 punkty
   Szwecja ma 4 punkty

   3 druzyny maja 4 punkty
   I teraz liczy sie wynik bezposredniego meczu. Polska wygrala ze szwecja, szwecja ze slowacja a slowacja z polska. Lipa. No to licza sie bramki a to powoduje ze mamy 3 miejsce.

   I teraz sa 4 druzyny ktore awansuja z 3 miejsca ze swojej grupy. - kumasz czy juz sie pogubiles?

   Jak pokazalem wyzej druzyn zajmujacych 3 miejsce w swojej grupie-i majacych 4 punkty jest wiecej niz 4 (a nawet moze byc tak ze 3 druzyna w swojej grupie ma punktow 6 wiec tu juz jedno z 4 miejsc odpada)

   I te druzyny zajmujace 3 miejsce w grupie-majace tyle samo punktow (cztery) walcza o to zeby przejsc dalej. I tu wchodzi bilans bramek. A spojrz na bilans bramek polski... Serio dalej trzeba tlumaczyc?
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (31)

 •  

  Korzystam aktualnie z bezplatnego VPSa od Google. I teraz kiedy bede musial odpiac karte aby nie naliczyło mi zadnych oplat?
  #vps #komputery #internet

 •  

  Jak myślicie jaka jest przyszłość #iota?
  Śledzi ktoś jeszcze ten projekt?
  #kryptowaluty

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika GlupiPajonk

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)