•  

  Zauważyliście, że na wykopie nie piszę się o miłości, o relacjach. Jedynym o czym się pisze to "nigdy nie ruchałem", a nie, że nigdy się nie zakochałem, z wzajemnością lub bez. Czy osoby te pragną miłości czy seksu?

  Może dlatego, że seks można zobaczyć na filmikach, łatwo poczuć cząstek tego jak to jest przy masturbacji. Więc jest im on bliższy, na tym chcą budować relację z kobietą, którą może będzie im kiedyś dane spotkać. A miłość? Miłość to nie aspekt fizyczny, tylko psychiczny, jego nie zobaczymy, więc, żeby go poznać trzeba go poczuć, czyli być zakochanym. Więc czy oni byli kiedyś zakochani?

  Jakie mają wymagania do kobiet? Żadnych nie mają! Co za tym idzie zadowoli ich każda kobieta, niezależnie czy się w niej zakochają czy nie. Zawsze mogą wymusić, udawać miłość w takiej sytuacji. Jednak to nie będzie prawdziwy związek. Nadal będą czuć się źle narzekając na swoją kobietę, jeśli jakaś im by się trafiła.

  Z moich nielicznych obserwacji wynika, że osoby takie tracą zainteresowanie partnerką po tygodniu, dwóch. Relacje, które teraz opisuje są z partnerkami, które mieszkały blisko swoich "wybranków". Tracili zainteresowanie z przyczyn takich jak: byli zmuszeni do wyjścia z piwnicy, co powodowało zmianę ich dotychczasowego życia. Pozostawienie swojej internetowej rodziny, ktoś lvl musi wbijać, a ciężko jest im zakończyć grę. Do tego nie są przyzwyczajeni z przebywaniem ciągle z tą samą osobą, więc nie potrafią ciągnąć znajomości. Co po pewnym czasie prowadzi do tego, że wykazują zero inicjatywy. Więc jeśli partnerka czegoś nie zorganizuje, nie wyciągnie go z mieszkania, to taki osobnik z niego nie wyjdzie, po prostu zakończy znajomość "po cichu".

  Do tego osoby takie mają wyobrażenia o związku, które mogłyby kwalifikować się do fantasy. Więc nie da się ich spełnić w prawdziwym życiu. Nowy problem, który zaobserwowałem jest spowodowany przez anime. Brzmi to śmiesznie, kuriozalnie jednak taka jest prawda. Postacie w anime są idealne, bez skaz, jeśli chodzi o aspekty fizyczne. Oglądając dużo pornografii anime (hentai) budują idealne wyobrażenie fizyczne kobiety, które jak wiemy jest nierealne do spełnienia. Więc razi ich każda skaza, nawet najmniejszy pieprzyk w niewłaściwym miejscu może stanowić ogromny problem.
  Idealne postacie z bajek, prawdziwy świat, wybór to bajki. Mają swoje Waifu, które mianują swoimi partnerkami życiowymi.

  Koniec.

  #przegryw #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Golibroda

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.