•  

  Miurki, włamałem się do swojego auta xd

  Zaparkowałem swojego 23 letniego opla pod blokiem. Wysiadamy z różową na bogatości, wałówa od rodziców myk, myk. A to jeszcze wskoczyłem od pasażera korbotronik dociągnę od kierowcy. Wysiadam, sięgam po siatki obok, a drzwi od pasażera delikatnie się zamknęły, z lekkim klikiem. Chwytam za klamkę -Zamknięte. Różowy wcześniej nacisnął dzyndzel od drzwi. Kurwa, normalnie trzeba przypierdolić tymi drzwiami jak Hajto w babę, a teraz opel miał dobry dzień i zamknęły się jak w Mercedesie.

  Myślę, nawet spoko nie trzeba męczyć z zamykaniem, PROFIT. Klepię się po kieszeni nie ma kluczy, patrzę przez szybę, klucze leżą sobie na fotelu kierowcy -NO ELO XD. Dobra, pójdę po drugi komplet do mieszkania i po sprawie. ( Myśli ) Mieszkanie otwiera się kluczami, spojrzenie na klucze na fotelu -NO ELO XD.

  <TengifzfacepalmemzLudzminatrybunach>

  No i tak stoimy sobie z tymi siatkami, małą kurwa dynią xd, paczkami z paczkomatów i innymi bigosami jak cygański obóz wędrowny. ( wyciąga telefon -> youtube ) "hał to oupen car wthout kejs". O jest coś! O Panie, i to 3 sposoby! Pierwszy sposób... na sznurówkę. (Tak było, nie zmyślam. Macie linka :https://youtu.be/dpuVqMnEtIs)

  He? ( Patrzy na buta ) -Chuj, jedziemy. -Nie mam nic do stracenia, oj było [godność]. Wciągam sznurówkę, udało się wsunąć za szybę. W między czasie przyjechał kumpel i tak siedzimy w trójkę i przesuwamy tą sznurówką w prawo, lewo. Ja z wyciągniętym językiem z buta, zgarbieni gapimy się w szybę jak w automat do łowienia pluszaków, komentując każde posunięcie, różowy pilnuje bigosu. Jeszcze tylko kurwa karła brakowało z trąbką XD. No cyrk. -Dobra, teraz cicho! ( pętelka z każdym ruchem powoli nachodzi na rygielek ) . -Teraz mocno jak Pan złodziej na jutube. MYK! ( pętelka zsuwa się się z rygla ) klucze na fotelu -NO ELO XD.

  Dobra, to było skazane na porażkę. Rygle do opla -> https://bazarek.gallery/560126/20515/6847538/3169883035452756d3e154.jpg

  -Która jest? -w pół do ósmej. -Dobra, ciśniemy do Liroja bo jest jeszcze otwarty. -Dzień dobry, potrzebuję pręt metalowy. A i nie wie Pan może jak dostać się do auta bez kluczy? xd (Nie wiedział) Dobra poszedłem na budowlany, kupiłem jakiś pręt (na końcu ma pętelkę) i kombinerki.

  Wróciliśmy. ROUND TWO, FIGHT!

  Udało się opuścić szybę pasażera (ten jedyny raz kiedy jestem zadowolony ,że Różowa nie domknęła szyby xd), -git! commmit, push. Nie przejdzie ręka ale drucik z Liroja za 2,30zł już tak hy hy. Jeszcze lekkie gięcie druta na krawężniku. Myk przez szybę. JEEEEEEEEEEEEEEST!!!, darłem mordę jak nietoperz w garze u chińczyka. Wbiłem najtrudniejszy Oplowy achievemet !!!11 JA JESTEM DIAAAABEŁ! TAK MUSIAŁO BYĆ!.

  Zdjęcie jako dowód.

  ps. sprzedam opla xd

  #takbylo #heheszki #sprzedamopla #pasta
  pokaż całość

  źródło: 20200422_2057289662.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Gorrann

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.