•  

  Żydzi w II RP stanowili ledwie 10% populacji Polski. Mimo to na początku lat 20. ich udział w społeczności studenckiej sięgał ćwierci. W przypadku takich prestiżowych kierunków jak stomatologia oraz medycyna odsetek żydowskich studentów w latach 1922/1923 wynosił kolejno 62,9% i 34%! #

  Niemiecka prawica wymordowała nam Żydów, ale zostaliśmy my - #neuropa. Mimo że stanowimy ledwie 10% użytkowników Wykopu, to wykopujemy na główną 25% znalezisk. A w przypadku najbardziej prestiżowych tagów wręcz dominujemy!

  Niczym zacny Żyd Mordechaj, który z niejakim obrzydzeniem doglądał jamy ustnej Zdzicha i Stacha, a potem ich kasował za usługi dentystyczne - tak i my z obrzydzeniem nurkujemy w gnój wykopaliska i zakopujemy największe foliarskie brednie wrzucane przez 4konserwy.

  Żydów szkalowano, tak i nas szkalują. Prawaki nie mogą zrozumieć, dlaczego ich setne znalezisko o Murzynie, który się spierdział w Alabamie, nie trafia na główną. I czemu społeczność Wykopu woli neuropejskie treści o nauce i filozofii. Powstają teorie spiskowe. Może już nie takie o przerabianiu dzieci na mace, ale o jakiejś liście, botach czy konszachtach z moderacją.

  Róbmy swoje, bracia. I nie ziońmy przesadną pogardą do naszych mniej rozgarniętych przyjaciół. Oni nie chcą źle. Oni przez ograniczenia moralne i intelektualne inaczej widzą dobro. I już nasza w tym rola, by pokazać im Prawdę.

  #bekazprawakow
  pokaż całość

  źródło: neuropa.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Gorth

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)