Firma GUTEK FILM istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się dystrybucją światowego kina w kinach, telewizji, na DVD oraz w kanałach VOD. Wypromowaliśmy na polskim rynku takich reżyserów, jak Pedro Almodovar, Lars von Trier, Lynne Ramsay, Jim Jarmusch, Park Chan-wook, czy Andrea Arnold.

 •  

  Najnowszy film Pedro Almodóvara z Penélope Cruz otworzy Festiwal Filmowy w Wenecji!
  Pedro Almodóvar nie zwalnia tempa – po fantastycznie przyjętym „Bólu i blasku" (2019) oraz pierwszej anglojęzycznej produkcji w karierze, czyli „Ludzkim głosie" (2020), hiszpański mistrz ponownie łączy siły ze swoją wieloletnią muzą Penélope Cruz w filmie „Madres paralelas". Najnowsza produkcja Hiszpana otworzy 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji i jednocześnie zawalczy o Złotego Lwa w Konkursie Głównym imprezy.

  Warto wspomnieć, że w ostatnich latach wenecki festiwal otwierały oscarowe superprodukcje, takie jak: „La La Land”, „Grawitacja”, „Czarny łabędź”, „Pierwszy człowiek” i „Birdman”.Jest to więc triumfalny powrót Almodóvara do Wenecji, który to właśnie na Lido rozpoczął swoją międzynarodową karierę w 1983 roku. 38 lat po tym, jak narodziłem się w Wenecji jako reżyser zaproszono mnie, bym otworzył Festiwal swoim najnowszym filmem. Nie mam słów by wyrazić, jaki to dla mnie zaszczyt i radość. Jestem ogromnie wdzięczny organizatorom Festiwalu za to wyróżnienie i mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom – tak hiszpański mistrz skomentował decyzję organizatorów weneckiej imprezy.

  Szef MFF w Wenecji Alberto Barbera dodał: Jesteśmy zaszczyceni, że Pedro Almodóvar pokaże swój najnowszy film na otwarciu weneckiego Festiwalu. „Madres paralelas” to intensywny i czuły portret dwóch kobiet w ciąży, obraz kobiecej solidarności i seksualności doświadczanej w pełni swobodnie i bez hipokryzji. To bardzo przez nas wyczekiwany powrót do weneckiego Konkursu laureata Złotego Lwa za całokształt twórczości, wiele lat po międzynarodowym sukcesie filmu „Kobiety na skraju załamania nerwowego".

  „Madres paralelas” to historia dwóch samotnych matek, które spotykają się na sali porodowej. Kilka słów, które zamienią ze sobą w szpitalu, połączy ich losy na wiele lat. W filmie, obok Penélope Cruz, zagrają również Milena Smit, Israel Elejalde („Magical Girl”), Aitana Sánchez-Gijón oraz – znane z wielu filmów Almodóvara – Julieta Serrano i Rossy De Palma.

  W „Madres paralelas” powracam do kobiecego świata, do macierzyństwa, do rodziny– mówi Almodóvar. Opowiadam o znaczeniu przodków i potomków. O wspomnieniach, od których nie da się uciec. W mojej filmografii jest wiele matek, ale te, które są częścią tej historii, bardzo się na tym tle wyróżniają. Nieidealne matki inspirują mnie w tym momencie najbardziej. „Madres paralelas” będą naprawdę intensywnym, pełnym emocji dramatem. A przynajmniej taką mam nadzieję.

  Dystrybutorem filmu jest Gutek Film.

  78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji odbędzie się w dniach 1-11 września. Na czele jury Konkursu Głównego stanie zdobywca Oscara i Złotej Palmy w Cannes za film „Parasite”, Bong Joon-ho.

  #film #filmy #kino #kinoeuropejskie #wenecja #festiwale #almodovar #hiszpania #hiszpanski #filmhiszpanski #penelopecruz
  pokaż całość

  źródło: MADRES_Foto_01.jpg

 •  

  Chciałem obejrzeć zwycięski film z Cannes https://www.filmweb.pl/film/Titane-2021-181137 ale nie potrafię go znaleźć online ktoś coś?
  #filmnawieczor

  •  

   @UbiQuityRegis: Czesć! Titane ma w dystrybucji Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. Film będzie można zobaczyć na festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu, a później prawdopodobnie pojawi się także w kinach w regularnej dystrybucji. Bardzo polecamy!

 •  

  Cannes 2021: 5 nagród dla filmów w dystrybucji Gutek Film. Leos Carax z nagrodą za reżyserięza „Annette”

  Chwalimy się, bo jest czym:)

  W sobotę wręczono nagrody 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Członkowie festiwalowego Jury, na którego czele stał Spike Lee, przyznali najważniejsze laury filmom, do których Gutek Film zakupił prawa do dystrybucji.

  Nagrodę za Najlepszą Reżyserię otrzymał Leos Carax za film „Annette” z Adamem Driverem i Marion Cotillard. W jego imieniu nagrodę odebrali bracia Ron i Russel Mael, członkowie zespołu Sparks, którzy wspólnie z Caraxem są autorami scenariusza do filmu oraz twórcami piosenek. Odbierając statuetkę bracia Mael podkreślali, jak bardzo są zadowoleni z finalnego efektu współpracy. Mieliśmy w głowie wiele pomysłów, ale film okazał się jeszcze lepszy, niż to sobie wyobrażaliśmy. Carax to wyjątkowy reżyser, który od początku podzielał naszą wizję jak mógłby wyglądać współczesny musical, odległy od klisz typowych dla dzieł wystawianych na Broadwayu i realizowanych w Hollywood.

  Nagrodę Grand Prix festiwalu (ex aequo z filmem „Compartment N°6” Juho Kuosmanena) zdobył nowy film irańskiego mistrza Asghara Farhadiego „Bohater”. Na konferencji prasowej po rozdaniu nagród reżyser zapytany o swój sukces mówił: Mój sekret to po prostu opowiadać historie. To najbardziej przemawia do widzów.

  Nagrodę dla Najlepszego Aktora otrzymał Caleb Landry Jones za rolę w filmie Justina Kurzela „Nitram”. Kiedy skończyliśmy zdjęcia czułem, że udało nam się osiągnąć coś niezwykłego. Niesamowite było zobaczyć jak publicznośc w Cannes reagowała na film. Czuję, że zostaliśmy zrozumiani, mówił aktor na konferencji prasowej po ceremonii.

  Japończyk Ryûsuke Hamaguchi - wraz ze współscenarzystą Takamasa Oe - został uhonorowany Nagrodą za Najlepszy Scenariusz do filmu „Drive My Car”, adaptację opowiadania Harukiego Murakamiego.

  Nagrodę otrzymał również pokazywany w sekcji Un Certain Regard festiwalu w Cannes film „Lamb” Valdimara Jóhannssona - jury przyznało tej islandzko-szwedzko-polskiej produkcji Prize of Originality.

  Gratulujemy również Stowarzyszeniu Nowe Horyzonty, które jest dystrybutorem zwycięzców tegorocznego festiwalu w Cannes: nagrodzonego Złotą Palmą „Titane” Julii Ducournau oraz „Memorii” Apichatponga Weerasethakula, laureata Nagrody Jury.

  Poniżej znajduje się pełna lista tytułów obecnych w programie Cannes, do których Gutek Film zakupił prawa do dystrybucji na Polskę. Dokładne daty premier podamy wkrótce.

  „Annette”, reż. Leos Carax, Francja
  Najlepsza Reżyseria MFF w Cannes 2021
  premiera: 20 sierpnia 2021

  „Bohater” (A Hero), reż. Asghar Farhadi, Iran, France
  Grand Prix MFF w Cannes 2021
  premiera: pierwsza połowa 2022

  „Drive My Car”, reż. Ryûsuke Hamaguchi, Japonia
  Najlepszy Scenariusz MFF w Cannes 2021
  premiera: jesień 2021

  „Nitram”, reż. Justin Kurzel, Australia
  Najlepszy Aktor MFF w Cannes 2021
  premiera: 2022

  „Lamb”, reż. Valdimar Jóhannsson, Islandia, Szwecja, Polska
  Prize of Originality w sekcji Un Certain Regard MFF w Cannes 2021
  premiera: zima 2021

  „Paryż, 13. dzielnica” (Les Olympiades), reż. Jacques Audiard, Francja
  Konkurs Główny – Oficjalna selekcja MFF w Cannes 2021
  premiera: pierwszy kwartał 2022

  „Gorączka” (Petrov's Flu), reż. Kirył Serebrennikow, Rosja
  Konkurs Główny – Oficjalna selekcja MFF w Cannes 2021
  premiera: 2022

  „Trzy piętra” (Tre piani), reż. Nanni Moretti, Włochy, Francja
  Konkurs Główny – Oficjalna selekcja MFF w Cannes 2021
  premiera: 2022

  „Lingui”, reż. Mahamat-Saleh Haroun, Francja, Niemcy, Belgia
  Konkurs Główny – Oficjalna selekcja MFF w Cannes 2021
  premiera: 2022

  „Gdzie jest Anna Frank?” (Where Is Anne Frank), reż. Ari Folman, Belgia, Francja, Izrael
  Oficjalna selekcja MFF w Cannes 2021
  premiera: wiosna 2022

  #film #filmy #kino #kultura #sztuka #rozrywka #nagrody #cannes #cannes2021 #kinematografia #chwalesie
  pokaż całość

 •  

  Klub Komediowy i Gutek Film improwizują „Weselny toast”

  Sezon ślubny w pełni! Chyba nie ma ludzi mających obojętny stosunek do rytuałów weselnych: albo się je kocha, albo nie znosi. Jeśli dostajesz gęsiej skórki na samą myśl o tańczeniu wężyka albo kaczuszek, jeśli lękiem napawa cię wizja small talków z dawno niewidzianym wujem „ze mną się nie napijesz” Jerzym albo cioteczną kuzynką babci „ja w twoim wieku miałam już dwoje dzieci” Jadzi, i jeśli kołysząc się w rytm przyśpiewki „na lewo, na prawo, w górę i w dół”, fantazjujesz na temat nagłej niedyspozycji wodzireja – mamy coś dla Ciebie!

  Już 24 lipca z okazji premiery filmu „Weselny toast" zapraszamy na specjalny spektakl improwizowany organizowany wspólnie z Klubem Komediowym w Klubie Rakieta. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane przedpremierowe, wybrane fragmenty z „Weselnego toastu". Zainspirowani nimi improwizatorzy i improwizatorki z Klubu Komediowego zagrają serię komentujących scen.

  Wydarzenie na FB: facebook.com/KlubKomediowyGutekFilm
  Bilety w cenie 35 zł do kupienia tutaj.

  ---
  Klub Komediowy działa od ponad roku na Placu Zbawiciela w Warszawie. Są pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia - codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo i przy okazji napić się kawy. W Klubie można obejrzeć teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Na scenie gościli już m.in Janusza Gajosa, Jacka Fedorowicza, Szczepana Twardocha, Marcina Maseckiego, Mariusza Szczygła, Jakuba Żulczyka i innych.

  „Weselny toast" w kinach od 30 lipca!

  ZWIASTUN

  #film #filmy #standup #komedia #kino #slub #malzenstwo #wesele #klubkomediowy #kultura #sztuka #rozrywka #impro #improwizacja #francja #francuski #kinofrancuskie #kinoeuropejskie
  pokaż całość

  źródło: KK-gutekfilm-1998x1080px.jpg

 •  

  Mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu jak chce kupić przez stronę cinema city bilet na sobotę 24 lipca to nie mogę bo repertuar jest tylko do czwartku jest tak w każdym kinie które sprawdzałem i są tylko 3 dni do wyboru do kupna biletów, to oznacza ze bilety są wykupione? Czy musza to jeszcze zaktualizować?
  #film

 •  

  Znacie jakieś filmy dziejace się w zamkniętym pomieszczeniu l, opierające się głównie na dialogach i często z jakimś plot twistem? W stylu: The circle, 12 gniewnych ludzi, człowiek z ziemi, ARQ, diabeł czy ostateczne rozwiązanie? #film #filmnawieczor

 •  

  Polska premiera filmu „Moje wspaniałe życie” Łukasza Grzegorzka w dniu otwarcia 21. MFF Nowe Horyzonty

  Jeden z najciekawszych polskich reżyserów Łukasz Grzegorzek („Córka trenera”, „Kamper”) powraca ze swoim trzecim tytułem - komedią obyczajową pt. „Moje wspaniałe życie”. Dzieło Grzegorzka zostanie premierowo pokazane na tegorocznej edycji MFF Nowe Horyzonty jako jeden z filmów otwarcia wrocławskiego festiwalu.

  Może i wspaniałe, ale czy na pewno moje? Z takim pytaniem mierzy się Joanna (Agata Buzek), bohaterka komedii obyczajowej Łukasza Grzegorzka („Kamper”, „Córka trenera”). Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść – w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego „Jo” prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie „wspaniałe”.

  Ciepły, a zarazem dowcipny i brawurowy film Grzegorzka jest historią kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy? W nakreślonej z empatią i fenomenalnie zagranej przez Agatę Buzek postaci przejrzy się mnóstwo kobiet, które złożyły kawałek siebie na ołtarzu cudzych oczekiwań. Bohaterka „Mojego wspaniałego życia” nie czuje się jednak ofiarą: ryzykuje, popełnia błędy i tańczy do upadłego.

  O sile filmu decyduje nie tylko charyzma „Jo”, ale także fantastyczny aktorski trójkąt, którego dynamika zmienia się na naszych oczach. Agata Buzek, Jacek Braciak i Adam Woronowicz sprawiają, że nie ma w „Moim wspaniałym życiu” postaci, za którą nie trzymalibyśmy kciuków. Do współpracy przy projekcie zaproszone zostały też trzy wyjątkowe muzyczne osobowości:na ekranie zobaczymy legendarnego czeskiego barda, Jaromira Nohavicę, muzykę do filmu skomponował Piotr Emade Waglewski, a promującą film piosenkę „5 minut łez” wykonuje Ralph Kaminski.

  Rozgrywający się w prowincjonalnej, malowniczej Nysie film przypomina, że prawdziwe życie nie jest gdzie indziej, tylko wszędzie tam, gdzie próbujemy być szczęśliwi na własnych warunkach.

  ---
  Producentem „Mojego wspaniałego życia" jest Koskino. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Miasto Wrocław i Dolny Śląsk poprzez Dolnośląski Konkurs Filmowy, a także program MEDIA Kreatywnej Europy. Koproducentem filmu jest Dolnośląskie Centrum Filmowe, a partnerem Gmina Nysa - rodzinne miasto reżysera.

  ---
  21. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty w tym roku odbędzie się hybrydowo: między 12 a 22 sierpnia zapraszamy na część stacjonarną we Wrocławiu, między 12 a 29 sierpnia na pokazy online.

  Pełny program festiwalu (w tym pozostałe filmy otwarcia) zostanie ogłoszony 3 sierpnia, sprzedaż biletów na pokazy stacjonarne rozpocznie się 4 sierpnia, sprzedaż dostępów online – 5 sierpnia. Więcej szczegółów: nowehoryzonty.pl

  #film #filmy #kino #kultura #sztuka #rozrywka #premiera #polskifilm #filmpolski #festiwale #nowehoryzonty #wroclaw #rozowepaski #nysa #slask #komedia
  pokaż całość

 •  

  Pokaz specjalny „Annette” równolegle ze światową premierą w Cannes. Bezprecedensowe wydarzenie w polskich kinach 6 lipca!

  Takiego wydarzenia w polskich kinach jeszcze nie było!Po raz pierwszy w historii polscy widzowie wraz z gośćmi otwarcia festiwalu w Cannes będą mogli uczestniczyć w światowej premierze „Annette”, najnowszego filmu z Adamem Driverem i Marion Cotillard w reżyserii Leosa Caraxa. To bezprecedensowe wydarzenie to nasz prezent dla wszystkich spragnionych wielkich kinowych i muzycznych emocji.

  Już 6 lipca o godzinie 21:00 rozpocznie się światowa premiera „Annette” w Cannes i równocześnie wyjątkowy pokaz w ponad 100 kinach w Polsce. Podczas gdy Adam Driver i Marion Cotillard pojawią się na czerwonych schodach, polscy widzowie zasiądą w kinowych fotelach i doświadczą tych samych canneńskich emocji, odkrywając jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Bilety na to niepowtarzalne wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

  **KUP BILET**

  „Annette" to prezent, którego wyczekiwali miłośnicy kina, muzyki i kultury, za którymi tęskniliśmy przez ostatni rok – powiedział dyrektor festiwalu w Cannes, Pierre Lescure. Z kolei dyrektor artystyczny festiwalu, Thierry Fremaux, dodał, że organizatorzy nie mogli wymarzyć sobie piękniejszego i bardziej spektakularnego powrotu do Pałacu Festiwalowego. „Annette" Leosa Caraxa jest uosobieniem tego, czym jest kino – podsumował Fremaux.

  Lista kin, które zagrają film w ramach specjalnego wydarzenia „Annette w Cannes i polskich kinach" w dn. 6 lipca o godz. 21:00:
  ☛ Bełchatów | Helios
  ☛ Białystok | Helios Alfa
  ☛ Białystok | Helios Biała
  ☛ Białystok | Helios Jurowiecka
  ☛ Białystok | Kino Forum
  ☛ Bielsko-Biała | Helios
  ☛ Bydgoszcz | Cinema City Focus
  ☛ Bydgoszcz | Helios
  ☛ Dąbrowa Górnicza | Helios
  ☛ Gdańsk | Kino Kameralne Cafe
  ☛ Gdańsk | Cinema1
  ☛ Gdańsk | Helios Alfa
  ☛ Gdańsk | Helios Forum
  ☛ Gdańsk | Helios Metropolia
  ☛ Gdynia | Gdyńskie Centrum Filmowe
  ☛ Gdynia | Helios
  ☛ Gliwice | Cinema City Forum
  ☛ Gniezno | Helios
  ☛ Gorzów Wielkopolski | Helios
  ☛ Grudziądz | Helios
  ☛ Jelenia Góra | Helios
  ☛ Kalisz | Helios
  ☛ Kalisz | Kino Centrum
  ☛ Katowice | Cinema City Punkt 44
  ☛ Katowice | Helios
  ☛ Katowice | Kino Światowid
  ☛ Kędzierzyn-Koźle | Helios
  ☛ Kielce | Helios
  ☛ Konin | Helios
  ☛ Kraków | Cinema City Bonarka
  ☛ Kraków | Cinema City Kazimierz
  ☛ Kraków | Kino Pod Baranami
  ☛ Kraków | Kino Kika
  ☛ Kraków | Kino Mikro
  ☛ Krosno | Helios
  ☛ Legionowo | Helios
  ☛ Legnica | Helios
  ☛ Lubin | Helios
  ☛ Lublin | Cinema City Plaza
  ☛ Lublin | Kino Bajka
  ☛ Łódź | Cinema City Manufaktura
  ☛ Łódź | Helios Sukcesja
  ☛ Łódź | Kino Charlie
  ☛ Nowy Sącz | Helios
  ☛ Olsztyn | Helios
  ☛ Olsztyn | Kino Studyjne Awangarda 2
  ☛ Opole | Helios Karolinka
  ☛ Opole | Helios Solaris
  ☛ Ostrów Wielkopolski | Helios
  ☛ Pabianice | Helios
  ☛ Piła | Helios
  ☛ Piotrków Trybunalski | Helios
  ☛ Płock | Helios
  ☛ Poznań | Cinema City Kinepolis
  ☛ Poznań | Cinema City Plaza
  ☛ Poznań | Helios
  ☛ Poznań | Kino Pałacowe
  ☛ Poznań | Kino Muza
  ☛ Poznań | Kino Rialto
  ☛ Poznań | Kino Apollo Teatr
  ☛ Przemyśl | Helios
  ☛ Radom | Helios
  ☛ Rzeszów | Helios Galeria Rzeszów
  ☛ Rzeszów | Helios Powstańców Warszawy
  ☛ Rzeszów | Kino Zorza
  ☛ Siedlce | Helios
  ☛ Sosnowiec | Helios
  ☛ Stalowa Wola | Helios
  ☛ Starachowice | Helios
  ☛ Suwałki | Kino Cinema Lumiere
  ☛ Szczecin | Helios Outlet Park
  ☛ Szczecin | Helios CHR Kupiec
  ☛ Szczecin | Kino Pionier
  ☛ Tczew | Helios
  ☛ Tomaszów Mazowiecki | Helios
  ☛ Toruń | Cinema City Czerwona Droga
  ☛ Warszawa | Cinema City Arkadia
  ☛ Warszawa | Cinema City Mokotów
  ☛ Warszawa | Cinema City Promenada
  ☛ Warszawa | Cinema City Sadyba
  ☛ Warszawa | Helios Blue City
  ☛ Warszawa | Kino Muranów
  ☛ Warszawa | Kino Atlantic
  ☛ Warszawa | Kinoteka
  ☛ Warszawa | Kino Wisła
  ☛ Warszawa | U-jazdowski
  ☛ Wołomin | Helios
  ☛ Wrocław | Cinema City Wroclavia
  ☛ Wrocław | Helios Aleja Bielany
  ☛ Wrocław | Helios Magnolia Park
  ☛ Wrocław | Kino Nowe Horyzonty
  ☛ Wrocław | Dolnośląskie Centrum Filmowe
  ☛ Wrocław | Oh Kino
  ☛ Zamość | Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”
  ☛ Żory | Helios,
  oraz w wybranych kinach sieci Multikino.

  BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

  ZWIASTUN

  „Annette" to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji Leos Carax zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf") oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska", saga „Gwiezdne Wojny"). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks. Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy „La La Land" i „Moulin Rouge!".

  „Annette" w kinach latem tego roku!

  #kino #film #filmy #kultura #sztuka #rozrywka #muzyka #musical #adamdriver #milosc #zemsta #zwiazki #belchatow #bialystok #bydgoszcz #dabrowagornicza #gdansk #gdynia #gliwice #gniezno #gorzowwielkopolski #grudziadz #jeleniagora #kalisz #katowice #kedzierzynkozle #kielce #konin #krakow #krosno #legionowo #legnica #lublin #lodz #nowysacz #olsztyn
  #opole #ostrowwielkopolski #pabianice #pila #piotrkowtrybunalski #plock #poznan #przemysl #radom #rzeszow #siedlce #sosnowiec #stalowawola #starachowice #suwalki #szczecin #tczew #tomaszowmazowiecki #torun #warszawa #wolomin #wroclaw #zamosc #zory
  pokaż całość

  źródło: Annette_plakatPL_LQ.jpg

 •  

  Jeśli przegapiliście „Ludzki głos” na wielkim ekranie, nic straconego! Już dziś - 12 lipca - w ramach cyklu KinoKonesera wraz z siecią Kino Helios Polska zapraszamy na specjalne pokazy nowego filmu Pedra Almodóvara z Tildą Swinton w roli głównej. Sprawdź listę 52 kin w których obejrzysz najnowsze dzieło hiszpańskiego mistrza.

  Lista kin z pokazem filmu „Ludzki głos” 12 lipca o godz. 18:00:
  ☛ Bełchatów
  ☛ Białystok | Helios Alfa
  ☛ Białystok | Helios Biała
  ☛ Białystok | Helios Jurowiecka
  ☛ Bielsko-Biała
  ☛ Bydgoszcz
  ☛ Dąbrowa Górnicza
  ☛ Gdańsk | Helios Alfa
  ☛ Gdańsk | Helios Forum
  ☛ Gdańsk | Helios Metropolia
  ☛ Gdynia
  ☛ Gniezno
  ☛ Gorzów Wielkopolski
  ☛ Grudziądz
  ☛ Jelenia Góra
  ☛ Kalisz
  ☛ Katowice
  ☛ Kędzierzyn-Koźle
  ☛ Kielce
  ☛ Konin
  ☛ Krosno
  ☛ Legionowo
  ☛ Legnica
  ☛ Lubin
  ☛ Łódź | Helios Sukcesja
  ☛ Nowy Sącz
  ☛ Olsztyn
  ☛ Opole | Helios Solaris
  ☛ Opole | Helios Karolinka
  ☛ Ostrów Wielkopolski
  ☛ Pabianice
  ☛ Piła
  ☛ Piotrków Trybunalski
  ☛ Płock
  ☛ Poznań
  ☛ Przemyśl
  ☛ Radom
  ☛ Rzeszów | Helios Galeria Rzeszów
  ☛ Rzeszów | Helios Powstańców Warszawy
  ☛ Siedlce
  ☛ Sosnowiec
  ☛ Stalowa Wola
  ☛ Starachowice
  ☛ Szczecin | Helios Outlet Park
  ☛ Szczecin | Helios CHR Kupiec
  ☛ Tczew
  ☛ Tomaszów Mazowiecki
  ☛ Warszawa | Helios Blue City
  ☛ Wołomin
  ☛ Wrocław | Helios Aleja Bielany
  ☛ Wrocław | Helios Magnolia Park
  ☛ Żory

  BILETY

  #film #filmy #filmnawieczor #kino #hiszpania #angielski #tildaswinton #kinoeuropejskie #helios #sztuka #kultura #rozrywka #belchatow #bialystok #bielskobiala #bydgoszcz #dabrowagornicza #gdansk #gdynia #gniezno #gorzowwielkopolski #grudziadz #jeleniagora #kalisz #katowice #kedzierzynkozle #kielce #konin #krosno #legionowo #legnica #lublin #lodz #nowysacz #olsztyn #opole #ostrowwielkopolski #pabianice #pila #piotrkowtrybunalski #plock #poznan #przemysl #radom #rzeszow #siedlce #sosnowiec #stalowawola #starachowice #szczecin #tczew #tomaszowmazowiecki #warszawa #wolomin #wroclaw #zory
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika GutekFilm

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)