•  

  Heja, możecie polecić jakiś ciekawy szlak na Słowacji, tak żeby dało radę iść z dzieckiem? Dziecko 4,5 roku po Polskich Tatrach już trochę pochodził ale głównie doliny, ostatnio Gąsiennicowa zimą.
  #tatry

 •  

  Hej Mirki z #podroze #podrozujzwykopem #autostop i inne - wybiera się ktoś z Was na Folkowisko na Podkarpaciu? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #pytanie

 •  

  Jadę sobie #pkp, w moim przedziale jakaś szara myszka, miła babcia i kobieta w średnim wieku z synkiem. Synek jakiś taki ciapowaty grubasek, w dodatku mama musiała Mu otworzyć monstera, co tylko potwierdziło moje przeczucia. Przychodzi Pan konduktor i hehe bileciki do kontroli. Na pierwszy rzut idzie babka z synalkiem. Pokazuje dwa bilety, no ale trzeba jeszcze pokazać legitymacje. Synek wyjmuje, pokazuje i chce już obrócić legitke, ale mama bardzo szybko upomniała, ze wystarczy z jednej strony hehe. Konduktor jednak mówi, ze musi i z drugiej obejrzeć.
  - Legitymacja nieważna.
  - Coooooo? Jak to mozlywe :o.
  - Zaraz do Państwa wrócę.
  W między czasie sprawdził inne bilety. Mam zniżkę studencka, chciałem pokazać legitymacje, ale chyba miał na to wyjebane XD. Babka jednak walczy:
  - No ale ważna do 30 września.
  - Tak, ale 2016 roku.
  - Nienienienie w 2016 została podstemplowana
  - Proszę Pani, ja to robię codziennie, proszę mi zaufać, jest nieważna.

  Skończyło się tylko na dopłacie. Jednak czujedobrzeczlowiek, ze takie oszustwo nie przeszło. Dobrze wiedziała, ze ma nieważna legitymacje. Teraz siedzi spalona ze wstydu i się głupio uśmiecha, a ja jestem śmieszkiem poza kontrola i w torbie mam czipsy i batony.

  #truestory i trochę #heheszki
  pokaż całość

 •  

  Ktoś się orientuje, czy teraz Igołomska jest normalnie przejezdna? Niestety mam niesprawny samochód, a muszę dostać się na ul. Czeczeńską jutro i widzę, że połączenie autobusowo/tramwajowe z #nowahuta to jest jakichś dramat. Dojechać jakoś można tylko czas oczekiwania pomiędzy przesiadkami. po 35-40 minut oczekiwania, żeby się przesiąść. Nie wie ktoś, czy jakieś busy kursują nadal z Placu (centralnego) Regana i można się jakoś tam dostać? Niby widzę, że są jakieś busy z Kraków-Nowe Brzesko, ale nie wiem jak one teraz jeżdżą i którą trasą, czy przez Igołomską. Jakby ktoś się orientował coś w temacie to dzięki z góry za jakieś info.

  Sorry jak używam złych tagów i wołam niepotrzebnie, ale nie bardzo wiem jakich użyć w tej sytuacji.

  #mpkkrakow #krakow
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Hamalesn

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.