•  

  Hej wszystkim! Pracuję właśnie nad grą karcianą dotyczącą kolonizacji Układu Słonecznego. Bardzo proszę o przeczytanie poniższego tekstu i odpowiedź na jedno pytanie z nim związane (ankieta w linku). Bardzo dziękuję! :)

  https://goo.gl/forms/o6JUnJgGvZbNKF0u2

  --------------------------------

  Witam

  Jeśli tu jesteś, to znaczy, że interesuje Cię tematyka eksploracji kosmosu. W związku z tym chciałbym zadać Ci pytanie dotyczące wsparcia potencjalnej gry karcianej o tematyce kolonizacji Układu Słonecznego. Na ten moment nie chcę zdradzać zbyt wielu elementów i szczegółów rozgrywki. Postaram się jednak krótko scharakteryzować grę, o którą będę pytał.

  Podczas gry wcielałbyś się we właściciela prywatnej firmy z branży przemysłu kosmicznego. Rozgrywka polegałaby na doprowadzeniu statku kolonizacyjnego do jak największej liczby skalistych światów Układu Słonecznego. W rozgrywce do skolonizowania byłoby piętnaście największych planet i księżyców z najbliższego sąsiedztwa Ziemi. Oczywiście zadanie to nie byłoby proste, gra w zamyśle będzie bardzo mocno stawiać na rywalizację. Gracze do dyspozycji będą mieli szereg możliwości negatywnego wpływu na misje przeciwników oraz przyspieszenia własnych misji. Sabotaże czy wywieranie presji politycznej w kongresie USA to tylko czubek góry lodowej! W rozgrywce nikt nie pozostanie jednak bezbronny, najnowsze technologie czy też wpływy charyzmatycznego lidera będą grały kluczową rolę. Gdyby ziemskich zagrożeń było mało, to w kosmosie na graczy czyhać będą oczywiście kolejne niebezpieczeństwa. Nieprzewidywalne i śmiercionośne kosmiczne wydarzenia i obiekty kryć będą się na każdym kroku. Nigdy nie wiadomo co zdarzy się następne. Rozbłysk słoneczny rozwali elektronikę statku i wydłuży misję? A może wręcz przeciwnie, tunel czasoprzestrzenny pomoże w szybszym dotarciu do celu? Wszystko jest możliwe.

  Zakładam, że pojedyncza partia gry będzie trwała od 20 do 40 minut (testy rozgrywki dopiero przede mną). Bawić będzie można się w gronie od 2 do 4 osób. Gra składać będzie się z 15 kart planet i księżyców, 15 kart kolonii, talii ok.130-160 kart używanych do rozgrywki, kostki oraz instrukcji. Całość oczywiście w pudełku.

  Zapraszam do odpowiedzi na kluczowe dla mnie pytanie, które zdeterminuje dalsze prace nad opisaną wyżej grą! :)

  https://goo.gl/forms/o6JUnJgGvZbNKF0u2

  #spacex #eksploracjakomosu #gry #grybezpradu
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Hansek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (7)