•  

  Hej mireczki & @allegro_pl
  Właśnie dostałem maila od Allegro że moje konto zostało pomyślnie usunięte. Wszystko fajnie- mission complete, tylko że ja ani nie zakładałem konta z takową nazwą ani go nie usuwałem. Email jest imienny więc chyba nie fake. Jest się czym martwić poza tym że wygląda na to że ktoś, kurła ma moje dane? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Jakieś sugestie co powinienem zrobić żeby uniknąć potencjalnej odpowiedzialności za czyjeś szwindle i dalsze wykorzystanie swoich danych?

  #allegro #pytanie #bezpieczenstwo
  pokaż całość

  źródło: wtf_allegro_resize.jpg

  •  

   @Harvis: Twój adres mailowy został w przeszłości wykorzystany do wykonania zakupów bez rejestracji. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami dotyczącymi przetwarzania danych, usuwamy je automatycznie w przypadku, kiedy wygasł cel ich dalszego przetwarzania - w przypadku danych przetwarzanych w związku z dokonaniem zakupów bez rejestracji jest to okres 3 lat, licząc od końca roku w którym miał miejsce zakup bez rejestracji. Otrzymane powiadomienie jest potwierdzeniem usunięcia tych danych. Faktycznie, treść komunikatu mogła wprowadzić w błąd, za co najmocniej przepraszam. Potwierdzam jednocześnie, że wiadomość została wysłana przez nasz Serwis. pokaż całość

  •  

   @Harvis: Dzięki za podesłanie informacji. Nigdy nie kupowałem bez logowania więc nie wiedziałem o tym.

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Harvis

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)