•  

  Czy waszym zdaniem na zdjęciach widnieje wykonana usługa serwisu #rower:
  - czyszczenie napędu zdemontowanego z roweru (korba, kaseta, łańcuch, przerzutki)
  Bo ja powiem, że to wygląda do dupy.

  #rower #gravel

  źródło: IMG_1356.jpg

  Usługa czyszczenia napędu wykonana

  • 5 głosów (3.65%)
   Dobrze
  • 132 głosy (96.35%)
   Do dupy
 •  

  Hej mirki, sprawa jest. Po roku mniej intensywnego grania ostatnio przy niektórych tytułach Xbox Series X zaczął wydawać dźwięki jakby startowała rakieta, tak głośno pracuje wentylator.
  Dodatkowo ostatnio czasami pady gubią połączenie i trzeba je parować poprzez całkowite odłączenie konsoli od prądu i ponowne włączenie.
  Czy takie rzeczy wam się również zdarzają?
  Dodam, że konsola już ma ponad rok.
  #xbox #xboxseriesx
  pokaż całość

  +: markelo
  •  

   @Hector: ja swojej nie słyszę. Forza godzinami na ekranie, a konsola zawsze cicha. Masz jeszcze gwarancję?

  •  

   @boguslaw-de-cubalibre: Ale po co ma oddawać konsole na gwarancję jeśli nic się nie dzieje? Metro Exodus ma po prostu taką optymalizację, że konsola bardziej się poci. Jak ma wyższe temperatury, to wentylator wchodzi na wyższe obroty żeby ją schłodzić. Nie widzę tutaj żadnego powodu do jakichkolwiek roszczeń gwarancyjnych. Tym bardziej, że autor napisał, że w innych grach nie ma problemu z głośniejszą pracą. I kolejny powód - u mnie jest to samo. I też TYLKO w tej jednej grze. Inne działają godzinami i konsola pracuje cicho. pokaż całość

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  TWORZYMY RAZEM RZECZY I JEST FAJNIE
  Życie jest przewrotne i czasem ciężkie, więc czemu by go nie ułatwić?
  Chcę rozruszać wykopową społeczność i wspólnymi siłami zaprojektować i wdrożyć rozwiązania do użytku dla wszystkich.

  Jakie rozwiązania, o czym on bredzi?
  No właśnie to wy zdecydujecie co wspólnie stworzymy. Stronę internetową, aplikację, może nawet przedmiot czy usługę, nie ważne. Liczy się by ułatwiła życie wszystkim.

  Nadal nie jasno?
  No to jedziemy. Możemy wspólnie stworzyć wirtualne schronisko, które będzie miało informacje i zdjęcie ze wszystkich schronisk (coś takiego już jest), stronę z informacjami o zaginionych autach, itp. To od was zależy, jaki temat weźmiemy na tapet i zaangażujemy was wszystkich, by to stworzyć.

  Napiszcie swoje pomysły w komentarzach i wspólnie zdecydujemy, co weźmiemy na tapet!

  Historia powstania pomysłu, nie chcesz czytać bzdur to omiń i podziel się swoim pomysłem co możemy razem stworzyć :)

  Dlaczego chcę was zaangażować drogie mireczki i mirabelki? Bo życia czasami daje w kość, a pewne rozwiązania potrafią ułatwić nam życie.
  Szedłem sobie ulicą, spojrzałem na auto i pomyślałem: Czy jest jakaś prosta strona by zgłaszać kradzione auta, wstawiać zdjęcia, opisy, a osoby, które są zaangażowane w poszukiwanie mogły wstawiać zdjęcia i lokalizację swoich podejrzeć w sprawie odnalezionej zguby? No nie znalazłem czegoś takiego i właśnie chcę zobaczyć, ile jeszcze takich rzeczy nie powstało, a ułatwiłoby nam wszystkim życie.

  Jeżeli okaże się, że jest zainteresowanie z waszej strony poświęcę dłuższy wpis na jakiej zasadzie będziemy wspólnie pracować i jak często będą update w sprawie wspólnie tworzonych rzeczy. No i może pokusimy się o autorski tag :)
  Liczę na was wykopki!

  #projektujzwykopem #ux #projektowanie #it #programowanie #ui #aplikacje #grafika #grafikakomputerowa
  pokaż całość

  źródło: studeo.com.au

  +: T............z
 •  

  Mam podejrzenie, że zakupiłem już wcześniej rozpakowanego i uruchomionego IPhone.
  Dlaczego tak sądzę?
  Folia na opakowaniu była nieotwierania bez konieczności rozerwania jej oraz po otwarciu pudełka naklejona kartka na ekran była do góry nogami, wskazując przyciski w niewłaściwym miejscu.

  Czy może się mylę i czasami tak pakują pudełka i odwrotnie naklejają kartki na ekran?
  #iphone

 •  

  Zaraz mnie uj strzeli.
  Brał ktoś z was sprzęt na raty 0% w #mediaexpert z banku #millenium?
  Do mojego zamówienia została naliczona „obsługa ratalna”, która okazała się później na fakturze „pakietem ochrony zdrowia”. Na moja uwagę, ze tego nie zamawiałem tłumaczono mi, że to właśnie ta opłata za obsługę ratalną. Podobno to milenium przedstawiło taka ofertę ratalna, że trzeba wykupić ten pakiet zdrowotny by mieć raty 0%.
  Podejrzewam, że osoba mnie obsługująca samodzielnie dodała ten pakiet do mojego zamówienia by dostać premie.
  Czy jest tu ktoś pracujący w Media Expert lub Millenium by potwierdzić lub zanegować moje przypuszczenia?

  Tagi dla zasięgu
  #afera #banki #raty #oszustwo #mediaexpert #millenium #
  pokaż całość

  •  

   @Hector: W Media Expert lub Millenium nie pracuję, ale swego czasu udzielałem kredytów klientom i wszystkie tego typu dodatkowe "pakiety" nie są obowiązkowe. Jeżeli pracownik sklepu nie poinformował Cię o tym to niestety, ale jest to typowe zachowanie, tylko po to aby nabić sobie premię za opchnięcie dodatkowej usługi. Odstąp od umowy i tyle - tak jak napisałeś, zawsze masz 14 dni na to.

   Jakiś czas temu byłem z kumplem w EURO RTV AGD i tam mieliśmy identyczną sytuację. Pracownica sklepu bez żadnego uprzedzenia wliczyła jakiś pakiet ubezpieczeń, jako że się tego spodziewałem to obczaiłem na szybko raty i mówię jej, że tu coś za dużo wychodzi i że w takim wypadku to nie są raty 0%. Dodała wtedy, że no ona musiała to wrzucić do rat, bo inaczej promocja od Samsunga nie wejdzie (kupowane wtedy były telefony i drugi miał być za 50% ceny). Już w tym momencie wiadome było, że pierdoli, bo co mają raty do promocji producenta telefonu. Podziękowałem i mówię że jak tak to kolega rezygnuje z zakupu. Wtedy nagle zmieniła nastawienie i powiedziała, że jednak da radę zrobić normane raty 0% bez dodatkowego pakietu ubezpieczeń :)

   Także podczas brania kredytu trzeba uważać w tych sieciówkach czy aby czasem nie chcą nas wpuścić w dodatkowe koszta.
   pokaż całość

  •  

   Sprawa rozwiązana pozytywnie z małymi problemami po drodze.

   Przychodząc do sklepu po rozmowie ze sprzedawcą zostałem skierowany do kierownika zmiany. Przestawiłem mu swój problem mówiąc otwarcie, że zostałem oszukany przez ich pracownika.
   Dopytywał się, czy pracownica przestawiła mi propozycję rat z dodanym pakietem medycznym oraz bez. Na moją informację, że nie została przedstawiona mi oferta bez pakietu poprosił pracownika by zrobić korektę.

   Rozmowa mniej więcej wyglądała tak:
   Ja: Chciałbym dokonać zwrotu produktu - wskazuję na pakiet medyczny - ponieważ został mi wciśnięty. Zamówienie internetowe zawierało 3 pozycje, a jak Pan widzi, na fakturze są 4 pozycje.
   Kierownik: No tak, czasami sprzedajemy te pakiety by zmniejszyć wysokość raty, bo widzę, że brał Pan sprzęt na raty.
   Ja: Produkty, które widnieją na fakturze były u Państwa na stronie w ratach 0%. Kobieta, która mnie obsługiwała nazwała ten pakiet jako "opłata za obsługę ratalną", który jest wymagany do otrzymania rat. W rzeczywistości jest to ten pakiet, a nie jak mówiła "opłaca za obsługę rat". Byłem w banku Millenium i otrzymałem informacje, że nie są wymagane dodatkowe zakupy pakietów by otrzymać raty 0%.
   Kierownik: Ale obsługa w punkcie zna tylko warunki przyznawania warunków kredytów gotówkowych na miejscu, a nie ratalnych.
   Ja: Przedstawiłem im zaistniałą sytuację i zadzwoniono na wewnętrzną linię w celu ustalenia, czy są dodatkowe wymagania by uzyskać raty 0%. Nie, nie trzeba dokupować dodatkowych rzeczy oraz nie zawiązali żadnej współpracy z firmą, która obsługiwała ten pakiet medyczny (nie podam nazwy firmy, bo ona nie zawiniła)
   Kierownik: Zostały Panu przedstawione raty jak się prezentują z tym pakietem oraz bez pakietu?
   Ja: Nie. Od razu mi przedstawiono jak się rozkładają raty z tym pakietem, nie wspominając, że można z niego zrezygnować. Nawet nie nazwano tego pakietem medycznym, a opłatą. Podczas gdy zostały odczytane mi wysokości raty zwróciłem uwagę, że są trochę wyższe niż powinny być, to pracownica powiedziała, że to ta opłaca za obsługę rat.
   Kierownik: W takim razie poproszę o udanie się do naszego punktu ratalnego, byśmy załatwić zwrot.

   Już na stanowisku ratalnym okazało się, że chcieli rozwiązać umowę pożyczki ratalnej z bankiem i wystąpić o nową. Na moje dopytywanie się, czy dostanę na pewno raty 0% otrzymałem informację, że nie jest pewne czy w ogóle otrzymam zgodę na kredyt, więc zajebiście fajne rozwiązanie mojego problemu xD
   Wytłumaczyłem, że ja nie mam nic do umowy z bankiem, a oszustwem wynikającym z umowy sprzedaży od nich. Powiedziałem: Skoro bank udzielił kredytu, to pieniądze powinny być już na koncie firmy Media Expert, więc dlaczego mamy rozwiązywać umowę z bankiem, jak można zwrócić mi koszt tego pakietu i pozostawić takie same raty, które są 0% więc nie ponoszę dodatkowych kosztów ratalnych."
   Po tej uwadze nagle można było mi zwrócić koszt pakietu...

   A nie wspomniałem o ważnej kwestii. Jak zauważyłem na fakturze "pakiet medyczny", który kosztuje dokładnie tyle ile wcześniej wspomniana "opłata za obsługę ratalną" to pojechałem do sklepu i do osoby, która mnie wtedy obsługiwała. Mówiła, że to bank wystosował do nich (Media Expert) ofertę rat z tym pakietem. Coś mi się to kupy nie trzymało, a jeszcze wtedy nie byłem w oddziale Millenium, więc zapytałem się, czy nie dało się odznaczyć opcji pakietu. Ze skruchą w głosie odpowiedziała mi, że się dało... Opcją mi na tamten czas przedstawioną było rozwiązanie umowy z bankiem i zapłacenie za zamówienie gotówką, oczywiście już z korektą o ten pakiet.

   Nie polecam kupowania czegokolwiek na raty w sklepie, lepiej robić to przez internet samodzielnie. Wtedy mamy pewność, że niczego nam nie wcisną.

   Wołam być może zainteresowanych sprawą:
   @dawid110d @cochese @PyraPrzeznaczenia

   #mediaexpert #raty #afera
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  Rowerowe mireczki z trójmiasta, ostrzegam przed ścieżkami rowerowymi w #rumia (trójmiasto ) przecinajacymi ulice.
  Dziś wracając z wyprawy o 22:30 miałem wątpliwa przyjemności jechać przez Rumię w stronę Gdyni. Jako, że było ciemno, a światło na przejściu dla pieszych z przejazdem rowerowym zaraz miało się zmienić na czerwone to znacząco przyspieszyłem. Jakie było moje zaskoczenie, jak nagle zjechałem z dość wysokiego krawężnika, a przede mną widziałem już dwa kolejne wysokie krawężniki. Przypominam, była to ścieżka rowerowa poprawnie oznaczona, biegnąca obok pasów. Dodatkowo było tam sporo piasku, więc możecie sobie wyobrazić, jaki był efekt hamowania.
  Zdążyłem tylko wskoczyć przednim kołem na chodnik, ale tylne koło walnęło dosyć mocno, aż mną zachwiało. Uderzenie wyhamowało rower, przez co kolejne uderzenia nie były już tak odczuwalne

  Efekt? Strach i wkurrr. Na szczęście nie wykrzywiło mi kół, ani nie przebiło dętki. Z chęcią bym się dowiedział co za geniusz projektował te przejazdy.

  Mireczki z trójmiasta, uważajcie na Rumie, bo to niedotyczy tylko jednego przejazdu. Wracając do Gdyni minąłem jeszcze jeden taki w Rumii.

  Na koniec coś pozytywnego. Bardzo polecam trasę rowerową z Lęborka do Łeby. Fajna ścieżka rowerowa, która daje dużo fajnych widoków po drodze :)

  #trojmiasto #rower #rowerowetrojmiasto #gdansk #gdynia #sopot
  pokaż całość

  źródło: IMG_20210717_2245114.jpg

 •  

  Czy ktoś ma informację kiedy wyjdzie nowy Garmin Fenix 7?
  Zastanawiam się obecnie nad kupnem Fenix 6 Saphire, a nie chce wydawać koło 3,8k (zegarek + pasek) na coś, co zaraz będzie miało nowszą wersję w podobnej cenie.

  #garmin

 •  

  Kiedyś byłem młody i energiczny, teraz to ui dupa i kamieni kupa. Praca-dom, dom-praca. Czy da się inaczej? Chcę sprawdzić czy na wypok.ru są same kluchy do których się zaliczam, czy też się mylę. Dlatego stworzyłem #ankieta dla #przegryw i #normictwo, no i niech będzie też ten tfu #chad. Pamiętacie jeszcze życie przed pandemią #niebieskiepaski i #rozowepaski ?

  Link do ankiety:
  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAo2saRZISq1c5QQeE2YsNEsK8XDDjr51-TWDzbMMEW3gtow/viewform?usp=sf_link

  Zdjęcie #koty dla uwagi
  pokaż całość

  źródło: pexels-vadim-b-127028.jpg

  +: Benize
 •  

  Mireczki, jest sprawa. Chce wymienić widelec w #rower Marin Nicasio Plus na sztywną oś. Jesteście w stanie coś polecić? Stał, aluminium, carbon, wszystko jedno.

 •  

  Niedawno kupiłem #rower i zauważyłem dziś dziwna rzecz. Jadąc szybko na stojąco, budując na boki rowerem, zaczął dochodzić dziwny metaliczny dźwięk z przodu. Jak jadę prosto, bez bujania, to go nie słychać, lecz teraz jak skręcamy w prawo to słyszę obcieranie.
  Regulowalem hamulec, by nie odbierał, ale przy bujaniu nadal słychać obcieranie. Co może być tego powodem i jak to naprawić?

 •  

  Mireczki, sprawa jest typowa. Poszukuję #rower, którym będę głównie poruszał się po mieście, a od czasu do czasu na dłuższe trasy poza miasto.
  80% miasto
  20% trasa/las
  Budżet to 3000 zl
  W oko wpadł mi cube:
  https://www.rowerowy.pl/cube-hyde-58-cza-zol-20.html

  Czy w tej cenie to dobry wybór pod względem osprzętu? Zależy mi na sztywnym widelcu.
  pokaż całość

 •  

  Czy tylko ja zaczynam tak mocno dostrzegać stereotypy damsko-męskie, które to "damskie" przestają obowiązywać, zaś te "męskie" są coraz częściej wytykane?
  Coraz częściej słyszy się: mężczyzna powinien zabiegać cały czas o kobietę; powinien zarabiać na rodzinę; przejmować inicjatywę; zapraszać na randki; wymyślać wspólne wypady, aktywności; wszystko w domu naprawiać, być gentelmen'em... Coraz więcej wymagań i wytykania stereotypowych cech mężczyzn.
  Zaś w stosunku do kobiet już wytknięcie stereotypów jest krzywdzące, bo one już nie gotują, nie dbają o dom, chcą by je cały czas wysługiwać, oczekują traktowania jak damy, lecz język i zachowanie świadczą dobitnie, że to żadne damy.
  To jest moje luźne przemyślenie, nie chce tutaj wyzywania siebie nawzajem. Czy różowepasku mają swoje obserwacje wobec mężczyzn, gdzie są wytykane stereotypy wobec kobiet?
  #rozowypasek #niebieskiepaski #przegryw #przemyslenia
  pokaż całość

  +: u.....q, smsmasher +3 innych
 •  

  Wystarczy zablokować tag "wybory" i gorące znowu piękne xD
  #gownowpis #heheszki

  Nie sądziłem, że tak duże zamieszanie może wywołać wybór, bądź co bądź większej części Polaków.
  Można na mnie wylewać pomyje w komentarzach, lecz po prześledzeniu dokonań, poglądów, jak i całej historii partii oraz ich kandydatów, nie byłem wstanie któremukolwiek zaufać, dlatego też nie oddałem głosu na nikogo. pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-05-27-08-53-21_pl.wykop.droid.png

 •  

  Już widzę, jak Białek zaciera rączki i myśli jak szybko wprowadzić płatnego "Milroblog+" tylko po to, by zarobić na głupocie ludzi z pewnej grupy na FB xD
  #heheszki #dziewczynybeztabu #polki #afera

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2019-04-29-21-43-32_pl.wykop.droid.png

 •  

  Będąc na szybkich zakupach w Piotrze i Pawle natrafiłem na promocję napoju energetycznego Vogue. Spoglądam na półkę, tylko jeden z trzech dostępnych smaków jest na promocji. Jako, że już naciąłem się nie raz na przeterminowany produkt w tym sklepie, sprawdziłem datę ważności. Niby termin jest do 19.04, ale... ta data jest na naklejce. Szybkie sprawdzenie i już wiem, że wszystkie puszki na promocji mają naklejoną datę, zaś te nie objęte promocją normalnie nadrukowaną.
  Chciałbym się dowieść, co to może oznaczać. Teorii mogę wysnuć wiele, ale chciałbym zaczerpnąć opinii kogoś, kto wie co oznacza, że jedne puszki napoju tej samej marki mają normalny nadruk, zaś te na promocji naklejoną.
  pokaż całość

  źródło: IMG_20190408_204625.jpg

 •  

  Dzień dobry, chciałbym prosić by ktoś wytłumaczył mi w prosty sposób co należy zrobić by przejść z MIUIPolska na rom xiaomi.eu, chciałbym dowiedzieć się co robić krok po kroku by nic ze zepsuć, robię to ponieważ mam problem z obecnym softem dlatego też potrzebuje waszej pomocy, dziękuje za każdą pomoc.
  #miui

 •  

  Jak naprawić problem z niemożliwością odbierania połączeń, gdy ktoś do mnie dzwoni to podświetla mi się ekran wszystko fajnie tylko nie reaguje na dotyk i nie mogę odebrać telefonu, miał ktoś taki problem, mam wgrany najnowszy rom miui polska. Telefon Xiaomi MI3
  #miui

 •  

  Jak wrócić z MiuiPolska do oficjalnego romu xioami eu?
  #miui

  +: Cronox
 •  

  Co zrobić jak telefon się zwiesił i nie odpowiada na dotyk ani klawisze funkcyjne(blokady itp.), ekran caly czas jest podświetlony.
  #miui

  +: Cronox
 •  

  Podczas łączenia konta xiaomi z fb występuje błąd serwera ale widnieje jako dodane, też tak macie?
  #miui

  +: Cronox
 •  

  Ktoś ma też problem z powiadomieniami, zrobiłem wszystko tak jak wyczytałem na forum, zablokowałem aplikacje facebook, messenger oraz gmail (kłódką), załączyłem wszystkie potrzebne uprawnienia i nadal nic, raz dostane powiadomienie a raz nie... zwłaszcza z fb kompletnie nic nie dostaje, w aplikacji wszystko pozaznaczane, zna ktoś jakieś rozwiązania nie opisane na forach... Wersja Miui 7 Polska 5.10.8 (rozwojowa) Xiaomi mi3W
  #miui
  pokaż całość

  +: Cronox
 •  

  Od zawsze zastanawiały mnie promocje, dlaczego sprzedawcy są gotowi tracić pieniądze na swoich produktach nawet do 50%, wczoraj dostrzegłem pewną niemiła praktykę jednego ze sklepów internetowych. Hasło "Dzień darmowej dostawy" przyciągnęło moją uwagę, zwłaszcza że widniało na stronie z książkami, a ja miałem ochotę jakąś ciekawą kupić. Przejrzałem ofertę i sięgając pamięcią kiedyś widniały inne ceny niż obecnie, nie byłoby to nic dziwnego, gdyby nie fakt że akurat jest dzień darmowej dostawy, a ceny wzrosły od 5 do nawet 20zł... Chcąc potwierdzić swoje przypuszczenia udałem się na stronę z recenzjami książek, na której też widniej cennik danej książki w różnych sklepach, porównałem ceny obecne na stronie sklepu jak i na owej stronie, moje przypuszczenia się potwierdziły ceny książek wzrosły, ale to nie wszystko... największym zaskoczeniem było to że jak kliknęło się na link ze strony recenzującej i przechodziło się na stronę sklepu to widniała stara cena, można było dodać produkt do kosza i normalnie zakupić po cenie niższej niż książka szukana przez stronę sklepu. Nie jestem pewien czy to jakiś błąd czy też jest to działanie sklepu specjalnie przygotowanej na wydarzenie. Nie lubię być oszukiwany i zakładam że inni również, dlatego dziele się z wami moimi spostrzeżeniami, jeśli chcecie mogę napisać co to za strony oraz podesłać jakieś dowody ale chyba każda osoba, która kupuje książki przez internet może skojarzyć obydwie strony.

  pokaż spoiler Lubie margarynę

  #promocje #cebula
  pokaż całość

  •  

   @Hector: ja widziałem wielką promocję na kurtki do 60%. Kurtka którą obserwowałem już w lipcu, była tym razem nie za 99zł normalnie, tylko przeceniona ze 199zł na 99zł :D

  •  

   @Hector: to jest standard, jak szukasz czegoś np. przez porównywarki cenowe i przez link z porównywarki wejdziesz do sklepu to masz inną cenę niż gdybyś szukał bezpośrednio na stronie - to dość powszechna praktyka żeby przyciągnąć klienta który szuka najniższej ceny kosztem mniejszej marży bo może weźmie coś jeszcze za jedną wysyłką np. coś dużego z marżą np. 5% i przykładowo jakiś kabel do tego na którym marża jest kilkadziesiąt albo nawet kilkaset procent! pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Hector

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)