"Lewacy to rasistowscy i faszystowscy troglodyci, którzy nie dorośli do życia w cywilizacji."

 •  

  Pierwsza część Rambo najlepsza z całej serii, dobry film.

  źródło: 16528295529103888128771501306724.jpg1569420504459138690

 •  

  Co to za cichobiegi? Wyglądają bardzo oryginalnie ʕ•ᴥ•ʔ
  #buty #modameska

  źródło: buty3.png

 •  

  #blackpillkulturalny to tag, na którym analizuję dzieła kultury wysokiej przez pryzmat #blackpill ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Drugi wpis również ciepło się przyjął, więc lecimy dalej. Dla rozruszania tagu zdecydowałem się zapostować coś bardziej znanego, mianowicie “Panią Bovary” Gustave’a Flauberta.

  Gdzieś tam na francuskim zadupiu żył sobie pewien Karol Bovary, co całe życie był #przegryw, ale dzięki skończeniu na farcie studiów medycznych udało mu się wybić od zera do klasy średniej. Karolek chociaż poczciwy chłop, nie był zbyt ogarnięty życiowo. Umiał za to leczyć katarek wszystkim starym dziadom w okolicach Tostes i kiedyś tam przy okazji wizyty u pacjenta wpadła mu w oko całkiem niezła teen - Emma Rouault. Emma spędziła część swojego niedługiego życia w klasztorze sióstr zakonnych, gdzie sporo czasu poświęciła czytaniu Manon Lescaut, Nowej Heloizy itd. (takich ówczesnych odpowiedników Greya czy 365 dni), które zapewne czytała jedną ręką i to tą samą, którą potem żegnała się po odmówieniu paciorka. Dziewczyna nabawiła się więc przez to z lekka wyidealizowanej koncepcji miłości romantycznej. No więc kiedy ojczulek wydał ją za Karola Bovary, nie była zbyt szczęśliwa, bo nie potrafiła w tej łajzie dostrzec Chada. W dodatku trochę jej odjebało, bo na jednym balu napatrzyła się na arystokrację i uznała, że również chce żyć pięknie i wystawnie. Była więc trochę taką transarsytokratką - czuła się szlachcianką, ale nią nie była XD

  Życie na prowincji wprowadzało ją w depreche, więc mąż postanowił przenieść się z nią z jednego zadupia na drugie zadupie, sądząc że jej to poprawi nastrój. Dlaczego to nie wyszło, nie mam pojęcia. Okazało się ponadto, że Karolek to jednak trochę zawadiaka i spłodził Emmie kaszojada. Pani Bovary marzyła o narodzinach chłopca, bo chciałaby go wychować na Chada. Urodziła jednak córkę - Bertę, której wychowaniem nie była zbyt zainteresowana. Nic dziwnego, że po przeprowadzce do Yonville, Pani Bovary od tego całego czytania romansideł zaczęła rozglądać się za #bolecnaboku. Pretendentem do pełnienia tej funkcji był niejaki Leon Dupois - młody urzędnik, podzielający jej zamiłowanie do sztuki, w gruncie rzeczy laluś, by nie powiedzieć pizduś. I choć dwoje chciało na raz, to wynikł takiż to ambaras, że Leon obsrał zbroje i spierdolił do Paryża, a Emma popadła w marazm, przez odejście niedoszłego kochanka.

  Swoje bolączki (a raczej niedojebanie mózgowe) pani Bovary rekompensowała sobie niepotrzebnymi zakupami u kupca Lheureuxa. Niedługo natomiast natknęła się na najchadowszego Chada - arystokratę Rudolfa Boulangera, który dostrzegając, że Emma ewidentnie ma na niego chcice, peklował ją aż miło za plecami Bovary’ego i to chyba nawet przez kilka lat. W momencie, kiedy miał na nią trochę wyjebane, Emma nakłoniła męża, żeby zgodził się na przeprowadzenie skomplikowanej operacji na jakimś wsioku, co było kompletnie ponad jego kompetencję, no ale #p0lka bardzo chciała żeby jej beciak jej zaimponował. Operacja się koniec końców nie udała, Emma zawiedziona swoim mężem postanowiła więc, że chce spierdolić ze Chadem Rudolfem w Bieszczady. Ten jednak wyruchał ją po raz ostatni, uciekając przed nią, po to żeby nie uciec z nią, tak jak sobie to nasza Emma planowała, co zniosła niezbyt dobrze.

  Pewnego razu w operze w Rouen państwo Bovary spotkali Leonka Dupois. Gdy Karol wrócił sobie do Yonville, Emma została w mieście i skakała po kutandze Leona aż huczało. Potem Karol łożył na to, by w każdym tygodniu Emma mogła jeździć do Rouen na udzielane przez Leona lekcje pianina, na których palcowanie ćwiczyli oczywiście na jej kroczu, a bemol miała w dupie. Ruchańsko w końcu znudziło się obojgu kochankom, a w międzyczasie kupiec Lheureux upomniał się o długi jakie zaciągnęła u niego Emma, których nie miała jak spłacić. W obawie przed konsekwencjami zaczęła wypisywać do byłych kochanków z prośbą o pożyczki, a nawet rozważała kurestwo. Okazało się jednak, że pieniądze nie rosną na drzewach, więc Emma chlusnęła se arszenik i umarła w męczarniach.

  Karolek załamał się po śmierci swojej ukochanej żony. Nie chciał słuchać od ludzi, że ta suka go jebała na hajs i bronił jej imienia jak na białorycerzyka przystało. Do momentu aż znalazł listy miłosne swojej żony do kochanków. Nie móc znieść swojego spermiarstwa też wziął i umarł.

  Także no #p0lka naczytała się “50 twarzy Greya” i marzyła o ruchańsku z Chadami, co nie przeszkadzało jej korzystać z hajsu swojego męża-beciaka, żeby kupować sobie drogie majty.

  #blackpill potwierdzony

  #literatura #ksiazki #sztuka #qualitycontent #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

  źródło: 1884054.jpg

 •  

  Mireczki od kogo na #allegro warto kupić folię stretch, żeby faktycznie ważyła tyle, co w opisie i żeby tuleja ważyła mniej niż folia, bo jak widzę recenzję kupujących, to się łapie za głowę jak sprzedawcy oszukują XD i folia 3kg nie dość że nie ma łącznie z tuleją 3 kg to na dodatek tuleja jest grubsza niż folia na niej XD
  Poglądowe zdjęcie z czyjej recenzji XDDD
  @allegro_pl rozumiem, że prowizja się zgadza, więc nic z tym nie robicie?
  pokaż całość

  źródło: IMG_1570.JPG

 •  

  28 letnia Jenna Joseph w 1992 podczas pozowania do nowego loga Colombia Pictures.
  Była to jej pierwsza i ostatnia sesja w zawodzie modelki.
  #ciekawostki #historiajednejfotografii #kinematografia #historia

  źródło: jMMnhKr.jpeg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Hellicon

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.